2 Antiek Hollands zilveren roomlepeltjes 835/000 37gr. 12cm.
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje 19e eeuw(beschadigd en gerestaureerd). Mooi gegraveerde bovenkant 835/000 23gr. Cond.: M
Antiek Hollandse zilveren sauslepel met getorste steel en parelrand, 1869 Schoonhoven. Meesterteken GD109 (G. van der Dussen Schoonhoven) 835/000, 16x5cm. 35gr. Cond.: G
J.C. Santen Amsterdam 1925. 1x portret van J. Stoffels (51x43cm.), olieverf op paneel Cond.: U. 1x Man met baard 48x61cm.
Schitterend grote zilveren fruitschaal 800/000, 443gr. Cond.: U
Zwaar zilveren dienblad staand op 4 leeuwenpootjes, puntgaaf, 800/000, Cond.: U
Op voet staande fruitschaal met uitgezaagde opstaande rand, 835/000, 395gr. Cond.:G (rand iets beschadigd).
2 Zilveren peper-zout strooiers,USA ca.1920/30,meesterteken,sterlingzilver 925/000, H.11-11.5 cm.,ca.65gr.
Art deco sigarettendoos, ca.1920,zilver 835/000. 10 x 7.5 cm., ca.120 gr.
2 Kristallen delen ca. 1900. 1x Karaf met zilveren voet, gemerkt 39xø12cm. 1x gemberpot met zilveren dop, ongemerkt 18xø11cm.