Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Flacon
Resultaat: 20 EUR

Glazen flacon met zilveren deksel

Ketting
Geen vanafprijs

Granaatketting met gouden slotje,lengte 70cm.en een hangertje

Kandelaar
Resultaat: 80 EUR

een 835/000 zilveren 3 armige kaarsenkandelaar H. 20cm. Rond 1980

Snuifdoos
Startprijs 265 EUR

zilveren snuifdoos 1856, 7x4 cm.

Reukdoosje
Startprijs 165 EUR

zilveren reukdoosje

brillendoos
Resultaat: 150 EUR

brillendoos, schildpad met zilver

Kandelaar
Resultaat: 90 EUR

grote verzilverde 5 armige kaarsenkandelaar 122 cm

Kandelaar
Geen vanafprijs

grote verzilverde 5 armige kaarsenkandelaar 120 cm

6 Onderzetters
Startprijs 250 EUR

6 Zilveren onderzetters 0.925/000 505gr.ø8-10cm

Bord
Startprijs 300 EUR

rondzilveren bord met parelrand. 925/000, 567 gr.ø30cm

Dienblad
Startprijs 1.200 EUR

Zilveren dienblad met handgrepen, Empire-stijl. 925/000, 2370 gr. 46x36cm

Theestoof
Startprijs 330 EUR

Zilveren theestoof 925/000,ø18 H6cm,661 gr.

Saucière
Resultaat: 150 EUR

zilveren saucière/slagroomkom 0.925/000 320 gr.L20 H10cm

Schaaltje
Startprijs 260 EUR

Ronde zilveren schaal op bewerkte pootjes en bewerkte rand, 925/000 ø17cm H10cm, 439 gr

Schaal op voet
Resultaat: 750 EUR

schaal op zilveren voet. Kristal geetst en geslepen.H.31cm, ø35 cm

Schaaltje
Startprijs 100 EUR

Ovaal zilveren schaaltje. 0.925/000 192gr.23x10cm

3 armige kaarsenstandaard op voet
Startprijs 35 EUR

verzilverde 3 armige kaarsenstandaard op voet H.50cm

5 armige kaarsenstandaard op voet
Resultaat: 30 EUR

verzilverde 5 armige kaarsenstandaard op voet H.62cm.

Zilverkleurig servies
Startprijs 60 EUR

Verzilverd servies, 5 delig

5 armige kaarsen kandelaar
Resultaat: 25 EUR

5 armige kaarsenkandelaar met parelrand. Eind 20e eeuw

3 armige kaarsenkandelaar
Startprijs 20 EUR

3 armige kaarsenkandelaar met parelrand

3 armige kaarsenkandelaar
Startprijs 15 EUR

3 armige kaarsenkandelaar, met parelrand. Eind 20e eeuw

2 x kandelaars
Startprijs 15 EUR

2 verzilverde kandelaars met parelrand

2x kaarsenkandelaars
Resultaat: 28 EUR

2 verzilverde kaarsenkandelaars H.36cm.