Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

kaasstolp
Startprijs 30 EUR

Kristallen amandel geslepen kaasstolp. Eind 19e eeuw. onderkant stolp min. chip.

Chinese druipschotel
Startprijs 100 EUR

Chinese druipschotel, 19de eeuws, ø40cm. Begin 20e eeuw

diversen
Resultaat: 20 EUR

zeer grote kavel diverse spullen

servies
Startprijs 100 EUR

55 delig servies met bloemdecor

Porseleinen pot
Geen vanafprijs

grote blauwe porseleinen pot met krijger te paard

Schemerlamp
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen schemerlamp met vlinderdecor

Schemerlamp
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen schemerlamp met bloemdecor

byouteriedoosjes
Resultaat: 10 EUR

2 glazen gegraveerde byouteriedoosjes. Rond 1980

Kavel diversen
Geen vanafprijs

Een blauw witte Tonka pot, koffiepot rosewit, glazen vaas en een kookpot

8 ontbijtbordjes
Geen vanafprijs

8 ontbijtbordjes, Zwiebelmuster

Schaaltje
Resultaat: 9 EUR

Delfts schaaltje veelkleurig. Rond 1930

Sigarenbeker
Startprijs 175 EUR

Sigarenbeker met zilv. randen versierd en zwavelstokken potje met zilv. dop en hengsel

Flesje
Startprijs 210 EUR

kristallen loddereinflesje met gouden dop ,kraagje en voet

Tafelstuk
Resultaat: 275 EUR

kristallen tafelstuk op zilveren voetjes en met zwarte basement

Karaf
Startprijs 90 EUR

kristallen karaf met zilveren stop en 3 glazen op zilv. voet

Flesje
Startprijs 130 EUR

lodderein flesje, porselein met zilveren dop

Flesje
Startprijs 130 EUR

porseleinen loddereinflesje met zilveren dop

Inktstel
Resultaat: 285 EUR

kristallen inktstel met zilv. doppen, alsmede zilv. greep en zilv. pen op zwart basement met ivoren pootjes

3 delig kaststel
Geen vanafprijs

3 delig kaststel met vogels en bloemen

petrus regout borden
Geen vanafprijs

3 petrus regout borden

5 borden + portret
Geen vanafprijs

5 Aardewerken borden en een klein portretje van een kindje

wandbord
Resultaat: 40 EUR

Makkum wandbord met bloemmotief ø27. Rond 1860

Tableau
Startprijs 300 EUR

Porseleinen wanddecoratie, porseleinen fles

tulpenvaas
Startprijs 390 EUR

Blauw porseleinen tulpenvaas H. 50 cm.