Huib Daniels, olieverf op paneel, strandgezicht, Hollandse school, 13x18cm
Olieverf op linnen, portret Juliana, Lambertus Geffen (1876-1957 Den Bosch). 148x110cm. Cond.: U
olieverf op linnen, J.J.F. Damschröder, 1825-1905, Velsen, voorstellend: landschap.
Cornelis Lieste, olieverf op linnen, winterlandschap, 1817-1861 Haarlem
Olieverf op linnen, Bas van der Poll. Schetstechniek met olieverf
Conditie: Uitstekend, 63x120cm.
Olieverf op linnen, Ruurd Hallema(geb. 25-01-1954 Munstergeleen), voorover liggend naakt. 100x70cm. Cond.: Uitstekend
Olieverf op linnen, Ruurd Hallema(geb. 25-01-1954 Munstergeleen), zittend naakt. 100x70cm. Cond.: uitstekend
Olieverf op linnen, Ruurd Hallema(geb. 25-01-1954 Munstergeleen), zittend naakt paars. 120x90cm. Cond.: uitstekend
religieuze prent Ary Scheffer. (1795 Dordrecht- 1858 Argenteuil (Fr). “De wonderbaarlijke genezing”. 46x31cm. Cond.: goed
religieuze prent Ary Scheffer. (1795 Dordrecht- 1858 Argenteuil (Fr). “Christus bemiddeling temidden der Pharizeërs”. 40x50cm. Cond.: redelijk
litho, gesig. Mowet. voorstellend: naakt. 30x30cm. cond.: uitstekend, 30x30cm.
Olieverf op paneel, ond. gesig. ploegende paarden, cond: redelijk, 40x60cm
Olieverf op linnen, ond. gesig. portret van paard, cond: Uitstekend, 50x60cm
Olieverf op linnen, ond. gesig. winterlandschap, cond: Matig, 50x70cm
Olieverf op paneel, onduid. gesig. polderlandschap. cond.: uitstekend, 24x30cm
middellandse zee , olieverf op linnen ond. sign., cond: goed, 24x30 cm
Olieverf op paneel. Onduid. gesig. C. Hagen. vossenjacht. cond.: goed, 30x40cm.
olieverf op linnen bloemstilleven vaas met bloemen gesign.C.Booy, cond: uitstekend, 60x80 cm
Olieverf op paneel, onduid. gesig. bootjes op zee. cond.: goed, 25x20cm