Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Dolf Breetveld
Resultaat: 50 EUR

acryl op papier, Dolf Breetvelt, 1892, Vrijenban, voorstellend: abstracte compositie cond.uitstekend, 35x26cm.

Schilderij Huib Daniels
Startprijs 220 EUR

Huib Daniels, olieverf op paneel, strandgezicht, Hollandse school, 13x18cm

Spiegeltje
Geen vanafprijs

Klein verguld spiegeltje. 44x36cm.

portret Juliana
Startprijs 2.000 EUR

Olieverf op linnen, portret Juliana, Lambertus Geffen (1876-1957 Den Bosch). 148x110cm. Cond.: U

J.J.H. Damschröder
Startprijs 450 EUR

olieverf op linnen, J.J.F. Damschröder, 1825-1905, Velsen, voorstellend: landschap.

Schilderij C. lieste
Startprijs 8.800 EUR

Cornelis Lieste, olieverf op linnen, winterlandschap, 1817-1861 Haarlem

Bas v.d.Poll
Startprijs 9.000 EUR

Olieverf op linnen, Bas van der Poll. Schetstechniek met olieverf
Conditie: Uitstekend, 63x120cm.

liggend naakt
Startprijs 1.950 EUR

Olieverf op linnen, Ruurd Hallema(geb. 25-01-1954 Munstergeleen), voorover liggend naakt. 100x70cm. Cond.: Uitstekend

zittend naakt
Startprijs 2.200 EUR

Olieverf op linnen, Ruurd Hallema(geb. 25-01-1954 Munstergeleen), zittend naakt. 100x70cm. Cond.: uitstekend

zittend naakt paars
Startprijs 2.200 EUR

Olieverf op linnen, Ruurd Hallema(geb. 25-01-1954 Munstergeleen), zittend naakt paars. 120x90cm. Cond.: uitstekend

religieuze prent Ary Scheffer 2
Geen vanafprijs

religieuze prent Ary Scheffer. (1795 Dordrecht- 1858 Argenteuil (Fr). “De wonderbaarlijke genezing”. 46x31cm. Cond.: goed

religieuze prent Ary Scheffer 1
Geen vanafprijs

religieuze prent Ary Scheffer. (1795 Dordrecht- 1858 Argenteuil (Fr). “Christus bemiddeling temidden der Pharizeërs”. 40x50cm. Cond.: redelijk

litho
Geen vanafprijs

litho, ongesig. voorstellend gekleurde figuren, 31x23cm Cond.: uitstekend

ets
Geen vanafprijs

ets, gesig. Jung. dorpsgezicht. 22x15cm.

litho
Geen vanafprijs

litho, gesig. Mowet. voorstellend: naakt. 30x30cm. cond.: uitstekend, 30x30cm.

gravure
Geen vanafprijs

gravure. G van Scharenburg, winterlandschap. cond.: goed, 43x28cm.

ploegende paarden
Startprijs 85 EUR

Olieverf op paneel, ond. gesig. ploegende paarden, cond: redelijk, 40x60cm

paardehoofd
Startprijs 110 EUR

Olieverf op linnen, ond. gesig. portret van paard, cond: Uitstekend, 50x60cm

winterlandschap
Startprijs 300 EUR

Olieverf op linnen, ond. gesig. winterlandschap, cond: Matig, 50x70cm

landschap
Startprijs 30 EUR

Olieverf op paneel, onduid. gesig. polderlandschap. cond.: uitstekend, 24x30cm

middelandse zee
Resultaat: 25 EUR

middellandse zee , olieverf op linnen ond. sign., cond: goed, 24x30 cm

vossenjacht klein
Startprijs 40 EUR

Olieverf op paneel. Onduid. gesig. C. Hagen. vossenjacht. cond.: goed, 30x40cm.

Kees Booy
Startprijs 100 EUR

olieverf op linnen bloemstilleven vaas met bloemen gesign.C.Booy, cond: uitstekend, 60x80 cm

bootjes op meer
Startprijs 30 EUR

Olieverf op paneel, onduid. gesig. bootjes op zee. cond.: goed, 25x20cm