01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

2 aardewerk tegeltableaus
Startprijs 935 EUR

2 aardewerk tegeltableaus. "de luitspeler" van Frans Hals en een zelfportret van Rembrandt. gemerkt plateelbakkerij Hilversum ca 1930, 65x70cm.

Staten bijbel
Startprijs 800 EUR

Staten bijbel Oude en Nieuwe Testament- van Ravestijn 1637

statenbijbel
Startprijs 770 EUR

Statenbijbel, Oude en Nieuwe Testament, Jacob en Pieter Keur, Dordrecht 1741 met 8 platen (kopergravures). In geheel originele leren stempelband met hartvormig messing beslag

Polychroom beschilderde aardewerk tegeltableau
Startprijs 500 EUR

staten bijbel
Startprijs 420 EUR

Statenbijbel, Oude- en Nieuwe Testament, gebroeders Koster 1885 met vele platen van Gustave Doré. Leren stempelband met origineel messing beslag

Houten model vrachtschip
Resultaat: 300 EUR

Houten model vrachtschip van de rederij Nievelt-Goudrissn ca 1940 L.160 cm.

rooktafel
Startprijs 330 EUR

rooktafel van messing 5 delig H. 71cm. ca 1910-1920

Tegeltableau
Startprijs 300 EUR

Tegeltableau eind 19e eeuw voorstellend: zeilschip 39.5x25cm

4 eikenhouten panelen met neogotisch snijwerk
Startprijs 300 EUR

4 eikenhouten panelen met neogotisch snijwerk, Vlaams 19e eeuw

likeur keldertje
Startprijs 280 EUR

Likeurkeldertje, Engeland eikenhout .3 karaffen geslepen en 5 likeurglaasjes. ca 1920

Scheepsbarometer
Startprijs 250 EUR

geel koperen scheepsbarometer. ca 1900

Tableau tegels
Startprijs 200 EUR

Tegeltableau begin 20e eeuw, fruitmotief op plexiglas gemonteerd.39x26cm

Schotel
Startprijs 165 EUR

Tinnen schotel Holland 18e eeuw

lot kandelaars
Startprijs 150 EUR

Kavel kandelaars 2e helft 20e eeuw,paar wandkandelaars H30cm,kandelaar 5 armig H43cm,3 armig H 33cm,kandelaar H22cm,geel, metaalkleurig 3 armig H30cm.

Bijbel
Startprijs 150 EUR

bijbel met 14 karaats gouden vlinderslot AD 1867

Zonnewijzer
Startprijs 150 EUR

Koperen zonnewijzer. H67cm Ø57cm.

reklame bord
Startprijs 150 EUR

Emaille reklamebord Veith Pirelli, met thermometer. H80cm

Wijwaterbak
Resultaat: 40 EUR

geel koperen gedreven wijwaterbak. ca 1880

barometer
Startprijs 140 EUR

Engelse barometer, ca.1900, gemerkt Thos.Wallis&Co.Lts.London. H.90cm

tafel barometer
Startprijs 130 EUR

Tafel barometer Engeland,op gesneden voet,gesign.E B Meyrowitz. barometer ø13.5cm,

Gamma Vliegtuig
Resultaat: 125 EUR

blikken speelgoedvliegtuig 50-er jaren. GAMMA

lepelrek
Startprijs 110 EUR

6 tinnen paplepels(ca 1800) in rek(nieuw)

Blaker
Startprijs 110 EUR

Geelkoperen ovale blaker Holl. ca 1870

hout relief
Startprijs 100 EUR

Gesneden houtrelief: interieur met zwaardvechter, 2e helft 20e eeuw. 100x56cm