2 aardewerk tegeltableaus. "de luitspeler" van Frans Hals en een zelfportret van Rembrandt. gemerkt plateelbakkerij Hilversum ca 1930, 65x70cm.
Staten bijbel Oude en Nieuwe Testament- van Ravestijn 1637
Nieuwe Testament Hartgers 1653- in originele 17e eeuwse band met messing beslag. Prachtige kwaliteit
Statenbijbel, Oude en Nieuwe Testament, Jacob en Pieter Keur, Dordrecht 1741 met 8 platen (kopergravures). In geheel originele leren stempelband met hartvormig messing beslag
Polychroom beschilderde aardewerk tegeltableau met gezicht op het Friese stadje Hindelopen in eikenhouten lijst gevat ca 1820.
Statenbijbel, Oude- en Nieuwe Testament, gebroeders Koster 1885 met vele platen van Gustave Doré. Leren stempelband met origineel messing beslag
Houten model vrachtschip van de rederij Nievelt-Goudrissn ca 1940 L.160 cm.
4 eikenhouten panelen met neogotisch snijwerk, Vlaams 19e eeuw
Likeurkeldertje, Engeland eikenhout .3 karaffen geslepen en 5 likeurglaasjes. ca 1920
Tegeltableau begin 20e eeuw, fruitmotief op plexiglas gemonteerd.39x26cm
Kavel kandelaars 2e helft 20e eeuw,paar wandkandelaars H30cm,kandelaar 5 armig H43cm,3 armig H 33cm,kandelaar H22cm,geel, metaalkleurig 3 armig H30cm.
Tafel barometer Engeland,op gesneden voet,gesign.E B Meyrowitz. barometer ø13.5cm,
Gesneden houtrelief: interieur met zwaardvechter, 2e helft 20e eeuw. 100x56cm