Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Vaas, Rozenburg
Startprijs 1.250 EUR

Grote vaas met zwaluw, Rozenburg H.30 cm.

Imari dekselvazen, 2x
Resultaat: 1.350 EUR

2x kapitale Imari dekselvazen met bronzen voet, Japan midden 19 de eeuws, hoogte 45 cm.

4 chinese rose porseleinen sierborden
Startprijs 880 EUR

4 chinese rose porseleinen sierborden,Chien-Lung periode 18e eeuw

koektrommel
Startprijs 820 EUR

zeer grote zilveren koektrommel

pijpvaas
Startprijs 750 EUR

Platelen buikvaas op kleine voet gemerkt Rozenburg H.20cm.

pijpvaas
Startprijs 750 EUR

Platelen pijpvaas met molen gemerkt Rozenburg H.28cm.

Polychroom beschilderde aardewerk plaquette
Startprijs 715 EUR

Polychroom beschilderde aardewerk plaquette- gemerkt en gesigneerd "Harlingen" en "L.J. v.d. Wal"
-19e eeuw

Voetvaas
Startprijs 650 EUR

Dubbele voetvaas, Rozenburg H.18 cm.

orenvaas
Startprijs 650 EUR

Platelen orenvaas, gemerkt Rozenburg H.22cm.

vaas
Startprijs 650 EUR

Buikvormige vaas, Rozenburg H 19 cm.

oorvaasje
Startprijs 550 EUR

schaalvormig oorvaasje Rozenburg H. 12.5cm.

oorvaasje
Startprijs 550 EUR

schaalvormig oorvaasje Rozenburg H.12.5 cm.

pijpvaas ( hoog)
Startprijs 450 EUR

Platelen pijpvaas blond. Hoog model gemerkt Rozenburg. H.26 cm.

Kraagvaas
Startprijs 450 EUR

kliene platelen kraagvaas Rozenburg H15cm.

vaasjes 1 paar
Startprijs 450 EUR

een paar balustervormige vaasjes Rozenburg H.12.5cm.

Imari bloemvaas 2x
Resultaat: 360 EUR

Imari bloempot ca. 31cm hoog, 2x

Schotel
Resultaat: 370 EUR

Een blauw poreseleinen schotel, Wanli ø37 cm.

tulpenvaas
Startprijs 390 EUR

Blauw porseleinen tulpenvaas H. 50 cm.

buikvaas
Startprijs 390 EUR

Grote buikvaas met vogel en fruitdecor H.45 cm.

Theepot
Startprijs 380 EUR

grote engelse zilveren familietheepot

royal albert servies
Resultaat: 600 EUR

Engels porseleinen koffie-thee-ontbijt-eetservies eind 20e eeuw ,Royal Albert, Old Country roses,
bestaand uit: 12 platte , 12 diepe , 12 boterhambordjes, 10 delig gebaksstel klein(petit fours), 12 d...

Salver
Resultaat: 315 EUR

Mooi engels zilveren salver

vaasje Rozenburg
Startprijs 350 EUR

Blauw-bruin Balustervormig vaasje, Rozenburg H. 20cm.

knobbelvaasje
Startprijs 350 EUR

Ballustervormige knobbelvaas Rozenburg H.18cm.