2x kapitale Imari dekselvazen met bronzen voet, Japan midden 19 de eeuws, hoogte 45 cm.
4 chinese rose porseleinen sierborden,Chien-Lung periode 18e eeuw
Polychroom beschilderde aardewerk plaquette- gemerkt en gesigneerd "Harlingen" en "L.J. v.d. Wal"
-19e eeuw
Engels porseleinen koffie-thee-ontbijt-eetservies eind 20e eeuw ,Royal Albert, Old Country roses,