dubbelgebogen wortelnoten kabinet. Holland. ca. 1780. gerestaureerd door een staatsgediplomeerd restaurateur.( Kosten ca. 4000 euro.)
237x185x68cm.
18e eeuws notenhouten Hollands kruispoot glasvitrine. 207x205x42cm.
kapitaal eiken empire hekjeskabinet twee deuren en 3 laden ca. 1800, 2.30x1,55x0,55cm.
Wortelnoten vitrinekast, Queen-Ann stijl 19e eeuw, 235x149x50cm.
Eikenhouten "Gelderse" kussenkast hollands 18e eeuw, 186x160x61cm. ca. 1880
Eikenhouten boekenkast holland eind 1880,Bovenin met 3 beglaasde deuren ,onderin 3 schuifdeuren.
230x220x56 cm
Kapitale Duitse eiken kast omstreeks 1800. Compleet gerestaureerd .1,85x1,75x0,60cm.
Eikenhouten met pallisander kussenkast. Holl. barok. ca. 1700
188x172x64cm.
Wortelnoten dubbelgebogen vitrinekast in Oud-Hollandse stijl ca 1930
Wortelnoten vitrinekast in oud Hollandse stijl ca 1950. 2,25x1,75x0,45cm.
Breakfront boekenkast Engeland,mahonie hout, boven:4 glazen deuren met roede verdeling, onder 4 dichte deuren en 1 lade met schrijfklep., 226x190x53cm. Midden 19e eeuw
Hollandse porseleinkast Friesch model eind 19e eeuw, eikenhout. Met gecontouneerde kap, 230x145x045m
tafelklok in Bouille stijl, ca. 1880, Frankrijk, gedecoreerd met bronzen ornamenten
Eikenhouten een-deurs porseleinkast met drie gebogen laden, 214x130x40cm.
Bronzen glaspendule met 2 bokalen onyx marmer. Klok met kwikslinger. H50cm