Breakfront boekenkast Engeland,mahonie hout, boven:4 glazen deuren met roede verdeling, onder 4 dichte deuren en 1 lade met schrijfklep., 226x190x53cm. Midden 19e eeuw
Wortelnoten vitrinekast in oud Hollandse stijl ca 1950. 2,25x1,75x0,45cm.
Wortelnoten dubbelgebogen vitrinekast in Oud-Hollandse stijl ca 1930
Eikenhouten met pallisander kussenkast. Holl. barok. ca. 1700
188x172x64cm.
Kapitale Duitse eiken kast omstreeks 1800. Compleet gerestaureerd .1,85x1,75x0,60cm.
Eikenhouten boekenkast holland eind 1880,Bovenin met 3 beglaasde deuren ,onderin 3 schuifdeuren.
230x220x56 cm
Eikenhouten "Gelderse" kussenkast hollands 18e eeuw, 186x160x61cm. ca. 1880
Wortelnoten vitrinekast, Queen-Ann stijl 19e eeuw, 235x149x50cm.
kapitaal eiken empire hekjeskabinet twee deuren en 3 laden ca. 1800, 2.30x1,55x0,55cm.
18e eeuws notenhouten Hollands kruispoot glasvitrine. 207x205x42cm.