mahoniekleurige werdicke systeem boekenkast met 15 facet geslepen ruiten. Kast is in 5 delen uit elkaar te halen. Topkwaliteit. 220x250x40cm
Notenhouten bonheur-du-jour met ingebouwd schrijfcompartiment. ca 1870, 2.25x1.08x0.56m
Mahonie gekleurde friese staartklok met beeldengroep en bladornamenten. 130x42cm.
Engelse eikenhouten hoekkast met glas, omstreeks 1900, 2,05x1,00x0,67cm.
Eikenhouten klepbureau met fraai snijwerk Engeland 18e eeuw, 1.08x1.02x0.50m
barokstijl kast van massief eiken met 2 lades,2.10x0.48x0.55m. ca. 1970-1980
Franse commode in rokokostijl,stijl meubel,rond 1970,noten fineer,met verschillende kleurige bloemen intarsia,brons beslag beige kleurige marmer plaat lichte gebruikssporen, 85x120x48cm.
6 eikenhouten eetkamerstoelen met bruin lederen zittingen in Hollands barokstijl ca. 1900, 80x47x44cm.
Wandtafel notenhout, lades met wortelnoten gefineerd, omstreeks 1910. 92x124x46cm.