01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

Lamp
Startprijs 1.000 EUR

Kapitale bronzen 12- lichts kroonlamp met kristallen pegels

Boekenkast
Startprijs 950 EUR

mahoniekleurige werdicke systeem boekenkast met 15 facet geslepen ruiten. Kast is in 5 delen uit elkaar te halen. Topkwaliteit. 220x250x40cm

Notenhouten bonheur-du-jour
Startprijs 825 EUR

Notenhouten bonheur-du-jour met ingebouwd schrijfcompartiment. ca 1870, 2.25x1.08x0.56m

staartklok
Startprijs 800 EUR

Mahonie gekleurde friese staartklok met beeldengroep en bladornamenten. 130x42cm.

staande klok
Startprijs 800 EUR

Duitse open staande klok, eikenhout, 210x63x33cm.

bonheur
Startprijs 800 EUR

Mahonie houten biedemeier bonheur. 235x113x60cm. ca. 1860-1870

hoekkast
Startprijs 700 EUR

Engelse eikenhouten hoekkast met glas, omstreeks 1900, 2,05x1,00x0,67cm.

Armstoel
Resultaat: 625 EUR

Groen lederen armstoel. showroom model

Oorfauteuil
Resultaat: 625 EUR

een grote blauw lederen Chesterfield oorfauteuil

Eikenhouten klepbureau
Startprijs 660 EUR

Eikenhouten klepbureau met fraai snijwerk Engeland 18e eeuw, 1.08x1.02x0.50m

Eikenhouten tweedeurs salonkast
Startprijs 660 EUR

barokstijl kast van massief eiken met 2 lades,2.10x0.48x0.55m. ca. 1970-1980

Commode
Startprijs 600 EUR

Franse commode in rokokostijl,stijl meubel,rond 1970,noten fineer,met verschillende kleurige bloemen intarsia,brons beslag beige kleurige marmer plaat lichte gebruikssporen, 85x120x48cm.

Fauteuil
Resultaat: 620 EUR

Zwart met bruin lederen fauteuil als nieuw

Fauteuil
Startprijs 560 EUR

Groen lederen Chesterfield fauteuil als nieuw

Bank
Startprijs 550 EUR

zeer mooie 2 zitsbank met zwart leer

6 eikenhouten eetkamerstoelen
Startprijs 550 EUR

6 eikenhouten eetkamerstoelen met bruin lederen zittingen in Hollands barokstijl ca. 1900, 80x47x44cm.

Oorfauteuil
Startprijs 525 EUR

Een grote oorfauteuil met leer. topkwaliteit

Bankje
Startprijs 525 EUR

Rundlederen cognac kleurig 2-zits bankje

Tafel + 4 stoelen
Resultaat: 280 EUR

houten lange tafel en 4 lederen stoelen

Stoeltje
Startprijs 500 EUR

een bruin lederen club stoeltje als nieuw

Stoeltje
Startprijs 500 EUR

Bruin lederen clubstoeltje als nieuw

wandtafel
Startprijs 500 EUR

Wandtafel notenhout, lades met wortelnoten gefineerd, omstreeks 1910. 92x124x46cm.

bureau desk
Startprijs 480 EUR

mahonie kleurige bureau desk met groen leer. 80x162x90cm.

kaptafel
Startprijs 450 EUR

Kaptafel Frankrijk noten masief/fineer, met rondom bandintarsia naar zijkanten opklapbare plaat,naar boven draaibare verstelbare spiegel.Fineer schade 19e eeuw, 72x70x43cm.