01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

Tuinbeeld
Geen vanafprijs

Tuinbeeld, meisje met mand H.35cm.

Vis van aardewerk
Resultaat: 38 EUR

Groene aardewerken vis gesig. LE JAN

Servies Kaiser Thuringen
Startprijs 50 EUR

6 delig koffieservies, Kaiser Thuringen ong 1960, met botervloot, jus kom en 2 dekschalen

Bloempot en Vaas
Startprijs 35 EUR

Aardewerk bloempot en vaas

Kruik en koffiepot
Startprijs 10 EUR

aardewerken kruik en koffiepot

3 potten
Resultaat: 20 EUR

3 Afrikaanse aardewerken potten met deksel

Zwart schaaltje
Resultaat: 10 EUR

Zwart schaaltje Gouda "Flora"

Bordje
Resultaat: 10 EUR

Makkums bordje met bloemdecor. Begin 20e eeuw

Delft Blauwe schotel
Resultaat: 30 EUR

Delft Blauwe schotel ø40cm, blauw decor, pauw met bloemen. Begin 20e eeuw

Delfts Blauwe schotel
Resultaat: 30 EUR

Delfts Blauwe schotel ø40cm., boom met bloemmotief. Rond 1930

2 kommen
Resultaat: 20 EUR

2 gekleurde Chinese kommen 20e eeuw. Fam Rose

Vaas
Geen vanafprijs

Aardewerk vaas Gouda-Holland

2 vazen
Resultaat: 35 EUR

2 cloisonne vazen, groen met bloemen/vogels decor

2 bloempotten
Resultaat: 27 EUR

2 plateel aardewerk bloempotten

2 borden
Geen vanafprijs

2 Blauwe borden, paard en wagen (Petrus Regout en Delft)

Petrus Regout bord
Geen vanafprijs

Petrus Regout bord, man zit unox worst te eten

2 schotels
Resultaat: 20 EUR

2 Delfts blauwe schotels, handbeschilderd. Midden 20e eeuw

2 koektrommels
Resultaat: 15 EUR

2 koektrommels, 1 blauw porselein, 1 aardewerk

4 delen Delfts Bont
Startprijs 30 EUR

4 Delen Delfts Bont, 2x pot, 2x vaas

Dekselvaas
Resultaat: 220 EUR

Deksel vaas Delft H. 60cm. Hals beschadigd

8 diverse borden
Resultaat: 20 EUR

8 diverse borden Eind 19e, begin 20e eeuw

Roomstelletje
Geen vanafprijs

Verzilverd roomstelletje met 2 lepeltjes en een verzilverde coupe. Midden 20e eeuw

kraagvaas
Startprijs 30 EUR

kraagvaas Murano, H 28 cm

Massief glazen vis
Resultaat: 40 EUR

Massief glazen vis. Designobject