Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij Fred Arends
Startprijs 700 EUR

Fred Arends, Hollandse school 20e eeuw, olieverf op paneel, winterlandschap. 24x30cm uitstekend

J. Akkeringa
Startprijs 800 EUR

Schilderij, "Moeder met drie kinderen aan zee", olieverf op paneel, gesigneerd rechtsonder J. Akkeringa doch een vervalsing van later datum (plm 1965). Ingelijst in een originele vergulden Heijdernrij...

Schilderij J. Remmelenkamp
Startprijs 100 EUR

"Hooimijten in de winter", olieverf op triplex, gesigneerd r.o. J. Remmelenkamp.58.5x37.5cm Goed

Schilderij J.F. Hulk
Startprijs 1.750 EUR

Johannes Frederik Hulk, olieverf op linnen, landschap met ganzen, junior 1855-1913 Vreeland cond.uitstekend,
48cmx30cm

Schilderij Markestein
Startprijs 660 EUR

gesigneerd Markestein (pseudoniem Knikker), olieverf op linnen, landschap met eenden cond.uitstekend,30x40cm

Oude landkaart
Resultaat: 60 EUR

Oude landkaart Westfalen. handingekleurd Anno 1749,cond.Uitstekend,16x19.5cm

Schilderij H. Hulk
Startprijs 1.000 EUR

gesigneerd H. Hulk, olieverf op linnen, bomschuiten op strand.cond.redelijk,43cmx35cm

Schilderij Brolsma
Startprijs 110 EUR

gesig. Brolsma, olieverf op paneel, strandgezicht, hollandse school 14x11cm

Aquarel James Hardy
Startprijs 1.250 EUR

Aquarel ingelijst gesig. James Hardy,1832-1889 Engeland, voorstellend aangeschoten gevogelte in landschap cond.uitstekend, 26x18cm.

6 etsen
Geen vanafprijs

6 etsen

Schilderij A. Karssen
Startprijs 660 EUR

Anton Karssen, olieverf op linnen, Hollandse school, stadsgezicht,cond.uitstekend,40cmx50cm

tekening
Resultaat: 15 EUR

Oosterse tekening op papier, onduidelijk gesigneerd.16x24cm.

Dispo
Resultaat: 75 EUR

Olieverf op paneel, Dispo, stadsgezicht. 13x18cm

J. du Rien
Startprijs 50 EUR

J. du Rien, olieverf op linnen, stadsgezicht van Parijs,cond.Goed, 40x50cm

3 Engelse prenten
Geen vanafprijs

Drie ingelijste Engelse prenten 18x24cm.

Schilderij R. Deggen
Geen vanafprijs

gesig. R Deggen, vrouw met paard

3 ingekleurde Franse modeprenten
Startprijs 125 EUR

3 ingekleurde Franse modeprenten, 22x28cm.

Houtsnede
Geen vanafprijs

C. Lebeau, Duinlandschap, houtsnede 118x78cm.

Schilderij Nico Zwiers
Geen vanafprijs

Nico Zwiers, olieverf op linnen, stilleven 50x70cm

8 etsen en prenten
Startprijs 40 EUR

8 etsen en prenten Cond.: R

Olieverfschilderij Evert Moll
Startprijs 2.200 EUR

Evert Moll, Den Haag, 1875-1955, voorstellend branding cond.uitstekend, 60x100cm

schilderij
Resultaat: 75 EUR

Olieverf voorstellend Schelpenvissers, gesig. G. Springer 24x30cm.

Schilderij Evert Moll
Startprijs 880 EUR

Evert Moll, olieverf op linnen, landschap, 1878-1955 Den Haag 39x29cm

schilderij
Geen vanafprijs

Olieverf op linnen,gesig. A. Ersfeld, schepen op zee. 62x110cm.