Arie Johannes Zwart, olieverf op linnen, rozenstilleven(rozen in vaas), 1903 Rijswijk.cond.uitstekend, 45cmx50cm
Evert Moll, olieverf op linnen, Rotterdamse haven, 1878-1955 Den Haag, 49x39cm
acryl op paneel, Lilian Luiten, staand naakt, cond.Uitstekend, 50x70cm
Albertus Verhoesen, Olieverf op paneel, 1806-1881 Utrecht. 13,5x7cm. Cond.: U Voortstellend: pluimvee bij ruïne.
gesig. C. de Bruin, stadsgezicht van Amsterdam met figuren en kerk. 100x70cm
Aquarel ingelijst gesig. James Hardy,1832-1889 Engeland, voorstellend aangeschoten gevogelte in landschap cond.uitstekend, 26x18cm.
olieverf op linnen, Jan van Vuuren, 1871-1941, Ermelo, voorstellend een landschap cond.uitstekend, 40x50cm.
olieverf op paneel, winterlandschap met schaatsers, 19e eeuws, ond. gesig.cond.UItstekend, 19x12cm
olieverf op paneel, winterlandschap, Johann Jungblut(1860-1912 Dusseldorf) cond.Uitstekend, 37x23cm
Russische School, olieverf op linnen, jongens op strand, cond.UItstekend, 50cmx60cm
Aquarel, Constant Artz, 1870-1951, Soest, voorstellend Eenden, cond.uitstekend, 47x31cm.
gesigneerd H. Hulk, olieverf op linnen, bomschuiten op strand.cond.redelijk,43cmx35cm
Bart Peizel, olieverf op doek, portret, cond.Goed, 70cmx60cm
Evert Moll, olieverf op linnen, landschap, 1878-1955 Den Haag 39x29cm
olieverf op linnen, gesig. Roll. landschap met koeien,cond.Uitstekend, 33x46cm
olieverf op linnen, landschap met eenden, Jan van Rhijnnen(1859-1927 Den Haag),cond.Uitstekend, 60x80cm
Olieverf op paneel, J.C. Vaarbergg(1825-1871 Amsterdam),cond.Uitstekend, 15.5x18.5cm
Olieverf op paneel, Johan Jungbluth(1860-1912 Dusseldorf), winterlandschap cond.Uitstekend, Uitstekend,15x23cm
Olieverf op linnen, Antal Berkes, 1874-1938, Budapest, , stadsgezicht,cond. uitstekend, 32x205cm.
Anton Karssen, olieverf op paneel, ijsgezicht, Hollandse school, cond.uitstekend, 12x16cm,
Schilderij W.M. Ter Reehorst, pastel op papier, Portret met twee meisjes cond.Redelijk, 50cmx70cm