Aquarel Johannes Weiland(1856-1909 Den Haag), cond.Uitstekend, 28x36cm
A.J. van Prooijen, olieverf op paneel, landschap met figuren, 1834-1898 Amsterdam, cond: uitstekend, 31x21cm
Olieverf op paneel, onduid. gesign., Amsterdam bij nacht cond.uitstekend, 15x20cm.
Fred Arends, Hollandse school 20e eeuw, olieverf op paneel, winterlandschap. 24x30cm uitstekend
Olieverf op paneel, straatje met figuren. gesig. Cor Noltee. 7x14cm. Cond.: U
Anton Karssen, olieverf op linnen, Hollandse school, stadsgezicht,cond.uitstekend,40cmx50cm
gesigneerd Markestein (pseudoniem Knikker), olieverf op linnen, landschap met eenden cond.uitstekend,30x40cm
olieverf op papier, Roger Etienne, portret Parijs, cond. uitstekend, 50x60cm.
olieverf op papier. Roger Etienne, portret Parijs, cond. uitstekend, 60x47 cm
Schilderij H.C. Bogman (1861-1921 Den Haag), olieverf op linnen, paarden bij schuur, 32x21cm Cond.: U
Olieverfop linnen, riviergezicht, Ben Viegers, 1886-1947, Nunspeet. cond.uitstekend,43x27cm.
olieverf op linnen, gesig. Facceni, muzikanten,cond.Uitstekend, 40x60cm
olieverf op linnen, Louis F. Wijmans, 1905, Utrecht, voorstellend: bouwput, cond: goed, 50x70cm.
Olieverf op karton, Louis Stutterheim, 1873-1943, Den Haag,cond.uitstekend, 30x40cm
E.F. van der Burgh (15 maart 1929-Arnhem) olieverf op linnen, stadsgezicht Arnhem 60x70cm. Cond.: U
Olieverf op doek, gesig. W. Bos, havengezicht R'dam 1906, 50x70cm.
Schilderij W. Horselenberg, olieverf op doek, Stadsgezicht te Overschie, Rotterdam 1881- Zeist 1961, cond.Matig, 60cmx95cm
olieverf op linnen, J.J.F. Damschröder, 1825-1905, Velsen, voorstellend: landschap.
Olieverf op doek, Dr. Jaap Nieweg 1937 (1877-1955 Amersfoort), boom,cond.Uitstekend, 50x60cm
olieverf op linnen, stilleven , gesign. Henk Jaspers, geboren 1905 in Nijmegen.cond.goed, 40x60cm
Geo Poggenbeek, linnen op paneel, liggende koe, 1853-1903 Amsterdam cond.redelijk,25.5x16cm