Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Aquarel Johannes Weiland
Startprijs 750 EUR

Aquarel Johannes Weiland(1856-1909 Den Haag), cond.Uitstekend, 28x36cm

Schilderij A.J. van Prooijen
Startprijs 700 EUR

A.J. van Prooijen, olieverf op paneel, landschap met figuren, 1834-1898 Amsterdam, cond: uitstekend, 31x21cm

Olieverf op paneel
Startprijs 700 EUR

Olieverf op paneel, onduid. gesign., Amsterdam bij nacht cond.uitstekend, 15x20cm.

Schilderij Fred Arends
Startprijs 700 EUR

Fred Arends, Hollandse school 20e eeuw, olieverf op paneel, winterlandschap. 24x30cm uitstekend

Cor Noltee
Resultaat: 660 EUR

Olieverf op paneel, straatje met figuren. gesig. Cor Noltee. 7x14cm. Cond.: U

Schilderij A. Karssen
Startprijs 660 EUR

Anton Karssen, olieverf op linnen, Hollandse school, stadsgezicht,cond.uitstekend,40cmx50cm

Schilderij Markestein
Startprijs 660 EUR

gesigneerd Markestein (pseudoniem Knikker), olieverf op linnen, landschap met eenden cond.uitstekend,30x40cm

R. Etienne
Startprijs 650 EUR

olieverf op papier, Roger Etienne, portret Parijs, cond. uitstekend, 50x60cm.

R. Etienne
Startprijs 650 EUR

olieverf op papier. Roger Etienne, portret Parijs, cond. uitstekend, 60x47 cm

Schilderij H.C. Bogman
Startprijs 650 EUR

Schilderij H.C. Bogman (1861-1921 Den Haag), olieverf op linnen, paarden bij schuur, 32x21cm Cond.: U

Ben Viegers
Startprijs 600 EUR

Olieverfop linnen, riviergezicht, Ben Viegers, 1886-1947, Nunspeet. cond.uitstekend,43x27cm.

Schilderij Facenni
Startprijs 600 EUR

olieverf op linnen, gesig. Facceni, muzikanten,cond.Uitstekend, 40x60cm

Corneille 1989
Resultaat: 400 EUR

Zeefdruk Corneille 1989, voorstellend vrouw met vogel ,40x60cm.

Cole
Startprijs 550 EUR

abstract kunstwerk Cole 118x76

Louis F. Wijmans
Startprijs 500 EUR

olieverf op linnen, Louis F. Wijmans, 1905, Utrecht, voorstellend: bouwput, cond: goed, 50x70cm.

Louis Stutterheim
Startprijs 500 EUR

Olieverf op karton, Louis Stutterheim, 1873-1943, Den Haag,cond.uitstekend, 30x40cm

E.F. van der Burgh
Startprijs 500 EUR

E.F. van der Burgh (15 maart 1929-Arnhem) olieverf op linnen, stadsgezicht Arnhem 60x70cm. Cond.: U

Olieverf op doek
Startprijs 500 EUR

Olieverf op doek, gesig. W. Bos, havengezicht R'dam 1906, 50x70cm.

Schilderij W. Horselenberg
Startprijs 495 EUR

Schilderij W. Horselenberg, olieverf op doek, Stadsgezicht te Overschie, Rotterdam 1881- Zeist 1961, cond.Matig, 60cmx95cm

J.J.H. Damschröder
Startprijs 450 EUR

olieverf op linnen, J.J.F. Damschröder, 1825-1905, Velsen, voorstellend: landschap.

Dr. Jaap Nieweg
Resultaat: 50 EUR

Olieverf op doek, Dr. Jaap Nieweg 1937 (1877-1955 Amersfoort), boom,cond.Uitstekend, 50x60cm

Schilderij Jaspers
Startprijs 450 EUR

olieverf op linnen, stilleven , gesign. Henk Jaspers, geboren 1905 in Nijmegen.cond.goed, 40x60cm

Schilderij G. Poggenbeek
Startprijs 450 EUR

Geo Poggenbeek, linnen op paneel, liggende koe, 1853-1903 Amsterdam cond.redelijk,25.5x16cm

gesig. C. Artz
Startprijs 350 EUR

schilderij gesig. C. Artz