Anthonius Philippus Derzken van Angeren, voor anker liggende driemaster, 39.5x29 cm
H. Wijsmuller. Winterlandschap met molen en waterlandschap met molen, 20x10 cm.
Linosnede cafe interieur gesign.Rene Coler '63, cond: uitstekend, 22x16 cm
Olieverf op paneel, gesig. D. Pelutti, strandgezicht. 30x40cm. Cond: goed
Berglandschap met waterval,olieverf op linnen, ond. gesig., cond: uitstekend, 60x80 cm
A.J. van Prooijen, olieverf op paneel, landschap met figuren, 1834-1898 Amsterdam, cond: uitstekend, 31x21cm
Olieverf op paneel, onduid. gesig. bootjes op zee. cond.: goed, 25x20cm
olieverf op linnen bloemstilleven vaas met bloemen gesign.C.Booy, cond: uitstekend, 60x80 cm
Olieverf op paneel. Onduid. gesig. C. Hagen. vossenjacht. cond.: goed, 30x40cm.
middellandse zee , olieverf op linnen ond. sign., cond: goed, 24x30 cm
Olieverf op paneel, onduid. gesig. polderlandschap. cond.: uitstekend, 24x30cm
Olieverf op linnen, ond. gesig. winterlandschap, cond: Matig, 50x70cm
Olieverf op linnen, ond. gesig. portret van paard, cond: Uitstekend, 50x60cm
Olieverf op paneel, ond. gesig. ploegende paarden, cond: redelijk, 40x60cm
litho, gesig. Mowet. voorstellend: naakt. 30x30cm. cond.: uitstekend, 30x30cm.
religieuze prent Ary Scheffer. (1795 Dordrecht- 1858 Argenteuil (Fr). “Christus bemiddeling temidden der Pharizeërs”. 40x50cm. Cond.: redelijk