Ongesigneerd bronzen beeldje van een zittend jongetje op wit marmeren sokkel begin 20e eeuw 11,5cm. Cond.: G
Terracotta buste staand op maremeren sokkel(Fabrication Belge) ca. 1910 gesigneerd Maquet Nr.: 5521 10, 37x20x11cm. Cond.: G
H. van Moerkerken 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met schapen 24x18cm. Cond.: G
L. Kong 20e eeuw, olieverf op linnen, Indonesische boten 45x60cm. Cond.: U
Antieke bronzen figuur van een Griek op marmeren sokkel ca. 1900 13x6x4,5cm.
2x Monogram H.K. 80, aquarel op papier, twee vazen Griekenland 9x16,5cm. Cond.: G
Keramische plaquette van de "Grand Starline Transatlantic New York Southhampton" 21e eeuw 35x28cm. Cond.: U
3-Delig polychroom aardewerk kaststelletje "Zenith"-Gouda ca. 1950, 17x7,5cm.
2 Icoontjes. 1x Ontslapen van de Moeder Gods 20e eeuw Russisch, 1x Opdracht in de tempel 20e eeuw, Russisch. Beide 9,5x11cm.
Twaalf Herend porseleinen theekoppen 6x9cm. met gebak schotels ø17cm. 20e eeuw Hongarije, Decor van bladgoud en roze bloemen Cond.: G
Oude porseleinen kaketoe gemerkt Hertwig (Duitsland) 30-er jaren 18x10x7cm. Cond.: U
2 Porseleinen beeldje van een druivenplukker (20xø7cm.) en druivenplukster (21xø7cm.). Dresden, midden 20e eeuw,(vrouw zeer licht bestoten).
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, mondaine vrouw in Amsterdam 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (H.A. ......) ca. 1900, aquarel op papier, boerenhoeve met figuren 25x32cm. Cond.: G
Landkaart van Osnabruck (ingekleurd) 20e eeuw. Lithografie op papier 42x33cm. Cond.: G
Twee zilveren theelepeltjes met heks- en zwaanmotief. 835/000 21gr. Cond.: G
Drie oude mahoniehouten stoelen met biedermeier bekleding 20e eeuw, 91x52x48cm. Cond.: G