Drie diepe Meissen borden ca. 1860-1880, 1e keus, reliëfdecor "Ozier". 1 bord met haarscheur, 2 borden met lichte randschade ø22-23cm.
Drie Chinese borden 18e-19e eeuw. 1x Klein bord met Chinees teken ø16cm. 1x Bord met figuren ø18cm. 1x Bord met planten en vogels ø22cm. Enkele kleine glazuurfoutjes.
Twee delen Hutschenreuther. 1 Vaas 23cm. en 1 suikerpotje 16cm. Omlopend goudkleurig vogeldecor, model 605208
2 Icoontjes. 1x Ontslapen van de Moeder Gods 20e eeuw Russisch, 1x Opdracht in de tempel 20e eeuw, Russisch. Beide 9,5x11cm.
Meissen bord 2de helft 20e eeuw,in het midden met bloemen beschilderd buitenste rand cartouches met bloemenreliëfs op kobalt blauwe ondergrond. met goudversiering. Ø 28 cm.
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, mondaine vrouw in Amsterdam 30x40cm. Cond.: G
3-Delig porseleinen kaststel 20e eeuw Holland "Porseleine Fles Delft". Handbeschilderd 30,5xø17cm. en 21xø14cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd (H.A. ......) ca. 1900, aquarel op papier, boerenhoeve met figuren 25x32cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse imari kraagvazen gedecoreerd met bloemen. 1 Vaas met haarscheur en chipje aan de rand 22,5xø13,5cm. 1 Vaas met haarscheur en slechte restauratie 22,5xø12cm.
2 Porseleinen beeldje van een druivenplukker (20xø7cm.) en druivenplukster (21xø7cm.). Dresden, midden 20e eeuw,(vrouw zeer licht bestoten).
Landkaart van Osnabruck (ingekleurd) 20e eeuw. Lithografie op papier 42x33cm. Cond.: G
Keramische plaquette van de "Grand Starline Transatlantic New York Southhampton" 21e eeuw 35x28cm. Cond.: U
3-Delig polychroom aardewerk kaststelletje "Zenith"-Gouda ca. 1950, 17x7,5cm.
Oude porseleinen kaketoe gemerkt Hertwig (Duitsland) 30-er jaren 18x10x7cm. Cond.: U
Drie oude mahoniehouten stoelen met biedermeier bekleding 20e eeuw, 91x52x48cm. Cond.: G
Twee zilveren theelepeltjes met heks- en zwaanmotief. 835/000 21gr. Cond.: G