Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Stoomwalsje 2568
Stoomwalsje

Resultaat:

30 EUR

Psalmenboek, zilv. sloten 505
Psalmenboek, zilv. sloten
Startprijs 750 EUR
Zilveren zakmesje 351
Zilveren zakmesje
Startprijs 50 EUR
Verkocht
G. Sedatis Grosser. stilleven 1337
G. Sedatis Grosser. stilleven

Resultaat:

450 EUR

Zilveren rammelaar 265
Zilveren rammelaar
Startprijs 60 EUR
2 Schalen 4701
2 Schalen
Startprijs 100 EUR
2 Luciferhouders 2143
2 Luciferhouders
Startprijs 70 EUR
Verkocht
2 Ovale schalen 4732
2 Ovale schalen

Resultaat:

175 EUR

Gouden vestzakhorloge 444
Gouden vestzakhorloge
Startprijs 250 EUR
Peper & Zoutstel, zilveren montuur 460
Peper & Zoutstel, zilveren montuur
Startprijs 325 EUR
Verkocht
Samovaar 2096
Samovaar

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Miniatuurtjes 2355
3 Miniatuurtjes

Resultaat:

4 EUR

Kolompendule 3064
Kolompendule
Startprijs 200 EUR
Chinees bord 18e eeuw 4757
Chinees bord 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3 Beeldjes Hollohaza 4758
3 Beeldjes Hollohaza

Resultaat:

20 EUR

Beeld, jongentje 4759
Beeld, jongentje
Geen vanafprijs
Verkocht
26 Delig servies 4760
26 Delig servies

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Schilderij, W. Dommersen 1445
Schilderij, W. Dommersen

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Schilderij, W. Dommersen 1446
Schilderij, W. Dommersen

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Bronzen beeld De Denker, skelet 3941
Bronzen beeld De Denker, skelet

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Dame, golfen 3940
Dame, golfen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen uil 3942
Bronzen uil

Resultaat:

90 EUR

Enkelloops geweer 975
Enkelloops geweer
Geen vanafprijs
parel collier 997
parel collier
Geen vanafprijs