Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Stoomwalsje
Resultaat: 30 EUR

Oude Engelse metalen stoomwals Mamod, 2e helft 20e eeuw 17x21x13cm. Cond.: G

Psalmenboek, zilv. sloten
Startprijs 750 EUR

Antiek Duits psalmenboek anno 1772 met zilveren beslag en dubbele sloten. gemaakt door P. Wilhelmum Nakatenum Der Societata Jesu Preistern (Sechszehnter druck). bevat 16 originele barok gravures, orig...

Zilveren zakmesje
Startprijs 50 EUR

Antiek zilveren zakmesje voorzien van Belastingteken (V). 7,5cm. Cond.: G

G. Sedatis Grosser. stilleven
Resultaat: 450 EUR

Gisela Sedatis-Grosser (1935 - 2007 Berlijn), olieverf op paneel, vaas met bloemen en paradijsvogel 36x50cm. Cond.: U

Zilveren rammelaar
Startprijs 60 EUR

Zilveren hartvormig rammelaartje met steel. 925/00016gr. 8,5cm. Cond.: G

2 Schalen
Startprijs 100 EUR

Twee Meissen porseleinen schalen met goud- en bloemdecor 20e eeuw. 8,5x22x22cm. en 4xø18cm. Cond.: U

2 Luciferhouders
Startprijs 70 EUR

Twee antieke luciferhouders begin 20e eeuw. 1x Alpaca Art Deco gegraveerd 6,5x4x1cm. 1x Bakkeliet in de vorm van een bijbel 5x4x1cm. (Gegraveerd) Cond.: G

2 Ovale schalen
Resultaat: 175 EUR

Twee grote Meissen porseleinen ovale presenteerschalen met goud- en bloemdecor"Veldbloemen" 20e eeuw. 44x35cm. en 40x30cm. Cond.: U

Gouden vestzakhorloge
Startprijs 250 EUR

Gouden vestzakhorloge ca. 1930 585/000, gemerkt Silvana. Horloge in goede staat.

Peper & Zoutstel, zilveren montuur
Startprijs 325 EUR

Kristallen peper & zoutstel in zilveren montuur. Frans 19e eeuw.

Samovaar
Resultaat: 20 EUR

Verchroomde Russische samovaar/kraantjeskan met originele stekker en warmte-element om water te verwarmen. 1984 36x25x25cm. Cond.: G

3 Miniatuurtjes
Resultaat: 4 EUR

3 Miniatuurtjes. 1x gekleurd glazen hondje, 1x gekleurd glazen pinguin, 1x verzilverd schaapje. Cond.: G

Kolompendule
Startprijs 200 EUR

Antieke Franse kolompendule 19e eeuw. Zwarte lak met bouille techniek. ingelegd met koper en parelmoer. Moet worden gerestaureerd 52x30x17cm. Cond.: G

Chinees bord 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Chinees bord vroeg 18e eeuws, blauw-wit met bloemdecor. Haarscheur en schilvers ø25cm.

3 Beeldjes Hollohaza
Resultaat: 20 EUR

3 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Beeldengroepje van twee pratende dames 24x13x9cm. 2x Beeldje H.: 18cm. Eind 20e eeuw. Cond.: G

Beeld, jongentje
Geen vanafprijs

Gipskalken beeld van een slapend jongetje leunend tegen een rots met doornenkrans in de hand. 28,5x24x15cm. Cond.: R

26 Delig servies
Resultaat: 15 EUR

26 Delig porseleinen eetservies gemerkt Alfoldi Porcelan Hongarije. 6 Grote borden 6 soepborden, 6 kleine bordjes 1grote onderschotel, 2 dienschalen 1 juskom met onderschotel, 1 zoutvaatje en een vlee...

Schilderij, W. Dommersen
Resultaat: 1.500 EUR

William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, molen met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, W. Dommersen
Resultaat: 1.500 EUR

William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, kerk met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G

Bronzen beeld De Denker, skelet
Resultaat: 130 EUR

Bronzen beeld voorstellend "De denker die te lang heeft gezeten" 21e eeuw. geheel staand op een zwart marmeren sokkel 32x20x14,5cm. Cond.: G

Dame, golfen
Resultaat: 60 EUR

Vrouwelijke golfspeelster van brons 21e eeuw. Marmeren sokkel 34x18x12cm. Cond.: U

Bronzen uil
Resultaat: 90 EUR

Bronzen Art Deco uil, gesigneerd Altdorp 21e eeuw. Geheel staand op een zwart geaderde marmeren sokkel 33x10x10cm. Cond.: G

parel collier
Geen vanafprijs