Grote antieke Franse bronzen vuurvergulde pendule ca. 1850. Uurwerk gestempeld met medaille D'argent. Edelman met paard. Rijkelijk gedecoreerd met vuurvergulde voorwerpen (mand, hamer enz.) Louis Seiz...
Grote antieke Duitse rozenklok met Schwarzwalder uurwerk. Beschildering is in goede staat. Rechts een randbeschadiging 38x29x14cm. Cond.: G
Antieke Friese staartklok met eikenhuten kast .Begin 19e eeuw (ossenbloed gekleurd). Met 3 messing spiegels en originele beschildering 149x36x21cm. Cond.: U
Antieke Schwarzwalder rozenklok met bel 19e eeuw, Duitsland. In goede staat 21x14x10cm. Cond.: G
Antiek Junghans regelateur met mooi uurwerk en mooie notenhouten kast. Facetgeslepen glas 68x34x20cm. Cond.: U
Antieke Duitse regelateur ca. 1880 met notenhouten kast, gestempeld F.M.S. (lichte fineerschade) 90x32x17cm. Cond.: R
Antieke Hollandse Friese stoelklok ca. 1800 met originele beschildering, gewichten etc. in zeer goede staat 67x42x23cm. Cond.: U
Oude Zaanse wandklok 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast en bronzen versieringen. Peervormige gewichten 48x24x17cm. Cond.: G
Kapitaal Schwarzwald klokkenstel van groot formaat met zijstukken. Geëboniseerd hout met met bijzonder snijwerk van vogels, eikebladeren en een vos. Uurwerk is in tact. Klok is 64x52x29cm. Zijstukken ...
Antieke Gustav Becker Silezia wandregelateur met notenhouten kast. Compleet met kroon en tollen 77x37x16cm. Cond.: G
Antieke kolompendule ca. 1900. Duitland pfeilkreuz. Mahoniegekleurde kast. Compleet 36x14x22cm. Cond.: G
Antieke Kienzle Jugendstil vrijslinger in gesloten kast met kroon. Kast is donker gebeitst 88x40x18cm. Cond.: G
Hollands Fries schippertje met maanstand en Westminster slagwerk. 2e Helft 20e eeuw met eiken kast 76x22x15cm. Cond.: G
Antieke, marmer met brons, Franse pendule in Empire stijl II periode ca. 1880. Monogram B.R. 31x20x13cm. Cond.: U
Antieke regelateur, Amerikaans model ca. 1900 met gong. Zwart gekleurd 50x31x12cm. Cond.: G
Franse pendule 1855 met gezwarte kast en vuurvergulde ornamenten, pookjes en ballustrade. 1 Knop bovenop mist 53,5x30x15cm. Cond.: G
Sallandse klok met maanstand en vrije slinger in noten kast. Gemaakt door de firma Warmink 52x23x15cm. Cond.: G
Antieke Franse kolompendule 19e eeuw. Zwarte lak met bouille techniek. ingelegd met koper en parelmoer. Moet worden gerestaureerd 52x30x17cm. Cond.: G
Marmeren Art Nouveau pendule ca. 1930 Frankrijk, minime beschadiging 21,5x20x9,5cm. Cond.: G
Grote oude Zaanse klok in notenhouten kast met slinger 67x29x17cm. Cond.: G
Grote Zaanse klok 2e helft 20e eeuw met eiken kast en messing sierwerk. Slinger zit in de kast 63x25x18cm. Cond.: G
Art-Deco tafelklok 30-er jaren (2 gekleurde glasplaatjes missen) 41,5x15x6cm. Cond.: G
Antiek Franse kolompendule 19e eeuw van notenhout met inlegwerk. Vuurvergulde ornamenten en capitellen. Emaille wijzerplaat, uurwerk gemonogrammeerd G.A. 51x26x15cm. Cond.: G
Oude pendule met wandconsole eind 20e eeuw met een Zwitsers kwaliteit uurwerk. Houten kast met bloemen beschilderd. De klok is afgewerkt met messing sierlijsten, in zeer goede staat, merk Eluxa 51x23x...
Antieke Frans wandklok Oeil de Boeuf (koeienoog) ca. 1880 met emaille wijzerplaat en inlegwerk met parelmoer. Gesigneerd Ferdinand Grenier St. Germain des Fosses. Mist het glas ervoor. 62x59x15cm. Con...
Groot 3-delig antiek pendulestel van marmer en brons ca. 1880 Frankrijk. gesigneerd Verso Bonnet en Pottier Paris, met zgn. kwikslinger, 45x27x12cm. en 32xø9cm. Cond.: G
Antiek eikenhouten Friese staartklok ca. 1800. geheel origineel met figuren en beschildering. Bevat mechaniek met in de toog een bewegende putto met trompet 141x36x21cm. Cond.: U
Oude messing scheepsklok Royal Mariner van Schatz 20e eeuw. 10xø11cm. Cond.: G
Rose marmeren wekkertje 60-70 er jaren. Uurwerk is merkloos 9,5x10x5,5cm. Cond.: G
Oude tafelklok met datum- en dagaanduiding en maanstand, uurwerk F.H.S. Germany (uurwerk in tact) 30x18,5x13cm. Cond.: U
Hollandse Friese eiken staartklok 19e eeuw. Mooie patina en originele beschildering 147x38x23cm. Cond.: U
Franse Oeil-de-Boeuf wandklok met inlegwerk (compleet) 19e eeuw. Glasplaat van de wijzerplaat is gebroken 61x51x14cm. Cond.: G
Originele haantjesklok met schotelplaat en draadslinger, Frankrijk 1780-1790, Handdruk als symbool van broederschap (Franse revolutie). Fraai gerestaureerd, goedlopend/slaand.Op wijzerplaat gemerkt:D...
Klokkenstel, met 2 vijfarmige kandelaars, Frankrijk ca.1900, brons verguld, met porselein met rose beschildering, klok gemerkt "S Marti et Cie" H. 55-57.5 cm.
Zeer decoratieve Franse tafelklok, 1e helft 20e eeuw,notenhout met bronzen ornamenten.Zijkanten van de klok met glas, wijzerplaat met witte cartouches waarop kobaltblauwe Romeinse cijfers.Gemerkt: Mon...
Decoratieve jugendstil klok, Frankrijk ca. 1900, compositie groen gepatineerd,aan voorkant een staande jugendstil dame. Wijzerplaat met witte emaille cartouches voorzien van kobaltblauwe Romeinse cijf...
Reisklok met kompas, ca.1880/1890, gebronsd compositie, rijkelijk bewerkt, witte emaille wijzerplaat. H.18 cm.
Design klokje "Rhythem" 2e helft 20e eeuw van zilverkleurig kunststof, Japan. Onder met verzwaarde ronde sokkel en smalle hals. Uurwerk in ronde zilverkleurige behuizing. H.: 18,5cm.
Vuurvergulde pendule 1e helft 19e eeuw met zittende edelman. Slinger mist H.: 44,5cm.
Antieke vuurvergulde Lenzkirch Cartel wandklok ca. 1900. Emaille wijzerplaat, Louis Seize stijl in zeeer goede staat 83x49x13cm. Cond.: G
Antieke Engelse staande klok van massief eiken 200x49x23cm. Cond.: G