Oud mahoniehouten likeurkeldertje met inhoud 20e eeuw. 4 Glazen bewerkte karaffen met daarbij 16 likeurglaasjes. Lichte fineerschade 23x35x26cm. Cond.: G
Twee oude koperen vazen 8-kantig met parelrand en uitgewerkte grepen in de vorm van een blad 20e eeuw. 22x16x12cm. Cond.: G
3 Messing figuren met voorstellingen van paarden 20e eeuw. 17x16x8cm., 8x20x9cm. en 14x30x10cm. Cond.: G
Grote koperen wandlamp in Louis Quinze stijl 20e eeuw 47x32x13cm. Cond.: G
Rood koperen appelketel (repro) en tinnen gegraveerde sigarenhouder 20e eeuw (Azië) 19x23xø14cm. en 16xø10,5cm. Cond.: G
Antieke cloisonne blaker. Mogelijk Azië of Rusland in zeer goede staat 18x5,5x9,5cm. Cond.: G
Twee antieke koperen kandelaars ca. 1890 in classisime stijl 29cm. Cond.: G
Grote antieke vuurvergulde kerkelijke 19e eeuwse kandelaar met opschrift "Exor Inte" 86xø20cm. Cond.: G
Antieke plafondlamp ca. 1900 met cameo-glazen kappen 25ø60cm. Cond.: G
Grote salonlamp met notenhouten voet en stoffen kap 20e eeuw. In zeer goede staat 170xø60cm.
Zeldzame grote bronzen Empire kroonluchter, vuurverguld met groen, 6-lichts 19e eeuw 122xø55cm. Cond.: G
Grote Polarex sterrenkijker in twee dozen met standaard 20e eeuw. Weinig gebruikt 120xø8cm. Cond.: U
Majolica hangpetroleumlamp met wit glazen kap ca. 1910 80xø34cm. Cond.: G
19e Eeuws Belgisch jachtgeweer, enkelloops. Geweer is een opknapper 127cm. Cond.: S