Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Betelin, kerk Oldenzaal
Startprijs 25 EUR

S. Betelin 20e eeuw, pastel op papier, kerk 14,5x21,5cm. Cond.: G

Pendant "Persenaire"
Startprijs 200 EUR

Persenaire ca. 1920, olieverf op linnen, visser en vissersvrouw 15x20cm. Cond.: R

Schilderij
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd ,olieverf op linnen, ca. 1920, man spelend op accordeon 45x55cm. Cond.: G

Boten op zee
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, kustgezicht met tjalken 50x70cm. Cond.: G

W.D. van Zijl
Startprijs 30 EUR

W.D. van Zijl ca. 1950, olieverf op linnen, rivier met ophaalbrug (Zaandam?) 30x40cm. Cond.: G

A. v. de Burg, waterlandschap
Startprijs 100 EUR

A. v.d. Burg, olieverf op paneel, poldergezicht 20-er jaren 60x80cm. Cond.: G

Stilleven
Resultaat: 175 EUR

J, Callani, vermoedelijk Italië, olieverf op linnen, stilleven met schilderspalet etc. 120x80cm. Cond.: G

Bloemen stilleven
Startprijs 100 EUR

R. Rovnikus 1939, olieverf op linnen, vaas met tulpen 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, schapen
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, herder met schapen bij avond 60x90cm. Cond.: U

8 Plaatjes, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

8 Ongesigneerde gravures 18e eeuw Holland, gravure op papier. Acht handgekleurde gravures met Nederlandse vooorstellingen in goede kwaliteit 9,5x8cm. Cond.: G

Schilderij, man met pijp
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, middeleeuwse rokende edelman 50x60cm. Cond.: U

Arnout van Gilst
Resultaat: 400 EUR

Arnout van Gilst (Den Haag 1898 - 1982), olieverf op linnen, zicht op Dordrecht 50x70cm. Cond.: G

2 Etsen, Boris Klein
Startprijs 80 EUR

2x Boris Klein, ingekleurde etsen op papier, spotprenten met honden 44x18cm. Cond.: G

J.J.H. van Leeuwen
Startprijs 350 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag 1962), olieverf op paneel, spelende kinderen op het Scheveningse strand 25x20cm. Cond.: U

Jan Knikker, eenden
Startprijs 1.000 EUR

Jan Knikker (Hillegom 1889 - 1957 Den Haag), olieverf op paneel, eenden aan de waterkant 45x22cm. Cond.: U

Eugene Joors, stilleven
Startprijs 1.100 EUR

Eugene Joors (1850 - 1910 Belgische school), olieverf op linnen, stilleven met fruit 24x32cm. Cond.: G

Schilderij, Remmerswaal
Startprijs 90 EUR

Remmerswaal ca. 1910, olieverf op paneel, dorpsgezicht met molen "Het Veentje te Den Haag" 40x50cm. Cond.: G

Fedor v. Kregten, schapen
Startprijs 900 EUR

Fedor van Kregten (1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, herder met schapen 100x70cm. Cond.: G

Schilderij, 19e eeuws
Resultaat: 175 EUR

Onduidelijk monogram 19e eeuw (vermoedelijk Duitsland), olieverf op linnen, riviergezicht met kathedraal 44x37cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 40 EUR

W. Tomson 20e eeuw, olieverf op paneel, halfnaakte dame 25x20cm. Cond.: G

Schilderijte op ivoor
Resultaat: 100 EUR

Oosterse miniatuurbeschildering 19e eeuw op ivoor of been in uitmuntende kwaliteit met mooie details 6x5,5cm. Cond.: U

G.J.H. Poggenbeek, koeien
Resultaat: 350 EUR

G.J.H. Poggenbeek 1887 (1853 Amsterdam - 1903 Amsterdam), olieverf op paneel, landschap met koeien 32x24cm. Cond.: U

Schilderij, botter op zee
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, zeegezicht met zeilboot 50x70cm. Cond.: G

W.J. Boogaard, paard
Startprijs 1.750 EUR

Willem Johan Boogaard (Haarlem 1842 - 1888 Antwerpen), olieverf op paneel, jongen met sigaret bij paard 33x25cm. Cond.: U