Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Imari porseleinen borden 4120
5 Imari porseleinen borden
Startprijs 200 EUR
8 Boterhambordjes 4110
8 Boterhambordjes
Startprijs 200 EUR
9 Kleine bordjes 4108
9 Kleine bordjes
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Kristallen schaal, Kosta Boda 4107
Kristallen schaal, Kosta Boda

Resultaat:

250 EUR

Glazen schaal op voet 4100
Glazen schaal op voet
Startprijs 200 EUR
Meissen bord 4677
Meissen bord
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Diverse serviesdelen 4271
Diverse serviesdelen

Resultaat:

220 EUR

Chinese voorraadpot 4231
Chinese voorraadpot
Startprijs 180 EUR
Porseleinen groep 4750
Porseleinen groep
Startprijs 175 EUR
Verkocht
2 Ovale schalen 4732
2 Ovale schalen

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Trekpotje 4654
Trekpotje

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Melkkannetje 4652
Melkkannetje

Resultaat:

225 EUR

Japanse dekselvaas, 19e eeuw 4513
Japanse dekselvaas, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR
Verkocht
2 Fam. Rose bordjes 4471
2 Fam. Rose bordjes

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
2 Dekselpotjes, 19e eeuw 4360
2 Dekselpotjes, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

2 Chinese borden 4321
2 Chinese borden
Startprijs 175 EUR
6 KPM borden 4703
6 KPM borden
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Meissen mocca servies 4725
Meissen mocca servies

Resultaat:

180 EUR

Meissen bord 4678
Meissen bord
Startprijs 150 EUR
Meissen bord 4676
Meissen bord
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinees trekpotje 4660
Chinees trekpotje

Resultaat:

150 EUR

Bierkruik 4646
Bierkruik
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Mokka servies 4607
Mokka servies

Resultaat:

160 EUR

Imari sierschotel 4478
Imari sierschotel
Startprijs 150 EUR