Gesigneerd Jube 12-91, aquarel op papier, Toon hermans "Ik heb het leven lief" 52x71cm. Cond.: U
Franc (Franse of Belgische school) 20e eeuw, olieverf op paneel, Frans landschap 48x35cm. Cond.: G
Jaap van Kregten, olieverf op linnen, schaapskooi met schapen en herder 50x70cm. Cond.: G
Grafiek 2e helft 20e eeuw, oeverlandschap, granolitografie, links onder gemonogr.MFL, 32x50 cm.
J. Brandini begin 20e eeuw, olieverf op linnen, bospad met bomenlaan 50x70cm. Cond.: G
Ronald Habraken 2010, acryl op linnen, Donald Duck 115x75cm. Cond.: U
Carel Jacobus Behr (Den Haag 1812 - 1895 Den Haag) (Diverse musea), olieverf op linnen, portret van een heer 1853 (statieportret) 82x104cm. Cond.: U
H van Leeuwen, olieverf op paneel, landschap met koeien 50x70cm. Cond.: G
Gesigneerd Engel, (waarschijnlijk Frederik Engel) olieverf op linnen, koeien bij drinkplaats 38x32cm. Cond.: G
J.F.P. Wijnands 1857, olieverf op linnen, bok met schapen 32x27cm. Cond.: G
Nune Aghbalyan 21e eeuw (Geb. 1982 Yerevan Russische school), zijde schilderij, bloemen op zwart 75x75cm. Cond.: U
Teryan Lilit 21e eeuw, Russische school, zijde schilderij, stadsgezicht 70x90cm. Cond.: U
ISA 21e eeuw, Russische school, zandtechniek op linnen, bloemen 40x60cm. Cond.: U
Isa (Ongesigneerd), Russische school, zandtechniek op paneel, bomen 29x39cm. Cond.: U
P. Renard 20e eeuw, olieverf op paneel, wintergezicht met schaatsers 30x40cm. Cond.: G
Monogram M.A.V., gedateerd 1863, aquarel op papier, Hollands winterlandschap met molen en schaatsende personen 19,2x29,3cm.
T. Principe, parkgezicht met spelende kinderen,olieverf op linnen, 50x70 cm. Cond:U
Klein, Landschap met koeien (ca. 1910) Gesigneerd Klein.Waarschijnlijk Duitse School, Olieverf op linnen 50x67 cm. Cond: G
Vossenjacht ,olieverf op paneel. Ongesigneerd Cond:G, 37x46 cm.