Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Willy Beekhuyse, stilleven
Resultaat: 60 EUR

Willy Beekhuyse begin 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven 40x50cm. Cond.: G

A. v. Eynsbergen, landschap bij Overschie
Startprijs 35 EUR

A. v. Eynsbergen 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap bij Overschie 30x40cm. Cond.: G

J. Jansson 1780, koeien
Startprijs 125 EUR

Johannes Janson "Fecit" 1780 (1729 - 1784 Leiden), aquarel op papier, Hollands landschap met vee 10x15cm. Cond.: G

Ets, Marius Bauer
Resultaat: 185 EUR

Marius Bauer (1867 Den Haag - Amsterdam 1932), ets op papier (ets is dubbel gesigneerd en gemonogrammeerd), Oosters winkeltje (Verso etiket van E.J. van Wisselingh Co Rotin 78-80 Amsterdam) 20x24,5cm....

Schilderijtje
Startprijs 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd eind 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met kerk 23x14cm. Cond.: G

Knipsel
Startprijs 15 EUR

Oud knipsel van papier ca. 1900, vrouw aan tafel 14x20,5cm. Cond.: G

Ets, Josef Israels
Startprijs 150 EUR

Josef Israels 20/40 (Groningen 1824 - 1911 Den Haag), gravure op papier, boerin bij haard 22x15cm. Cond.: G

Schilderij ca. 1800
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, Griekse godin Athene 23,5x19cm. Cond.: G

Schilderij, huizen met bruggetje
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands landschap met molen en kerk 10x14cm. Cond.: G

Winterlandschap op eiken paneel
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch wintergezicht met figuren 15x18cm. Cond.: G

Schilderij met poezen, vergulde lijst
Resultaat: 2.250 EUR

Carl Reichert (1836 - 1918 Oostenrijk), gesigneerd met pseudoniem J. Hartung, olieverf op paneel, spelende poezen met kreeft in een mand 17x33cm. Cond.: U

Litho, moeder met kind
Startprijs 30 EUR

Albert Neuhuys (Utrecht 1844 - 1914 Locarno), litho op papier, moeder met kind in Larens interieur 14x20cm. Cond.: G

Anton Heyboer, kip
Startprijs 900 EUR

Anton Heyboer (1924 - 2005), acryl op papier, kip 108x78cm. Cond.: U

G. Sedatis Grosser. stilleven
Resultaat: 450 EUR

Gisela Sedatis-Grosser (1935 - 2007 Berlijn), olieverf op paneel, vaas met bloemen en paradijsvogel 36x50cm. Cond.: U

Schilderij, W. Dommersen
Resultaat: 1.500 EUR

William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, molen met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, W. Dommersen
Resultaat: 1.500 EUR

William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, kerk met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G