Willy Beekhuyse begin 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven 40x50cm. Cond.: G
A. v. Eynsbergen 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap bij Overschie 30x40cm. Cond.: G
Johannes Janson "Fecit" 1780 (1729 - 1784 Leiden), aquarel op papier, Hollands landschap met vee 10x15cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd eind 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met kerk 23x14cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, Griekse godin Athene 23,5x19cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands landschap met molen en kerk 10x14cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch wintergezicht met figuren 15x18cm. Cond.: G
Carl Reichert (1836 - 1918 Oostenrijk), gesigneerd met pseudoniem J. Hartung, olieverf op paneel, spelende poezen met kreeft in een mand 17x33cm. Cond.: U
Albert Neuhuys (Utrecht 1844 - 1914 Locarno), litho op papier, moeder met kind in Larens interieur 14x20cm. Cond.: G
Anton Heyboer (1924 - 2005), acryl op papier, kip 108x78cm. Cond.: U
Gisela Sedatis-Grosser (1935 - 2007 Berlijn), olieverf op paneel, vaas met bloemen en paradijsvogel 36x50cm. Cond.: U
William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, molen met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G
William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, kerk met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G