Leuke bewerkte bonbonniere van persglas met antiek zilveren beugel (19e eeuws). 835/000 10,5x20x16,5cm. Cond.: U
Prachtige antieke zilveren suikerstrooilepel 1892. MT: Daniël v. Outhorst Amsterdam. 835/000 ca. 83gr. 22cm. Cond.: U
Antiek Hollands kristallen bonbonniere met zilveren voet en hengsel (iets beschadigd). Zeer mooi gegraveerde voet 835/000 17xø18,5cm. Cond.: G
4-Delig antiek Hollands zilveren theeservies bestaande uit; trekpotje, suikercoupe, melkkannetje en lepelvaasje. Jaarletter B. 1886 v. Kempen. 835/000,ca. 740gr. Cond.: G
Mooi bewerkt zilveren ei op voet, eind 20e eeuw. 925/000, ca. 262gr., 9xø5cm. Cond.: U
Bijbel,met diverse etsen. "De Gansche Heilige Schrift",zijkanten verguld. Met zilveren sloten.
Ajour gezaagde zilveren soezenmand eind 20e eeuw. 925/000, ca.565gr., 6x28x17cm. Cond.: U
Kristallen Engelse bokaal met zilveren rand, facetgeslepen 20e eeuw 20xø9cm. Cond.: U
Bloemvormig zilveren theezeef. 800/000, ca. 34gr. bloem is ø6,5cm
Zes Hollands zilveren lepeltjes midden 20e eeuw. 835/000 63gr. Cond.: G
Sterling zilveren sigarettendoos. gegraveerd deksel met Hindoeistische voorstelling. Gemerkt Bangkok Sterling 20e eeuw. 3,5x10,5x9cm.