Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Psalmenboek, zilv. sloten
Startprijs 750 EUR

Antiek Duits psalmenboek anno 1772 met zilveren beslag en dubbele sloten. gemaakt door P. Wilhelmum Nakatenum Der Societata Jesu Preistern (Sechszehnter druck). bevat 16 originele barok gravures, orig...

Zilveren zakmesje
Startprijs 50 EUR

Antiek zilveren zakmesje voorzien van Belastingteken (V). 7,5cm. Cond.: G

Zilveren rammelaar
Startprijs 60 EUR

Zilveren hartvormig rammelaartje met steel. 925/00016gr. 8,5cm. Cond.: G

Peper & Zoutstel, zilveren montuur
Startprijs 325 EUR

Kristallen peper & zoutstel in zilveren montuur. Frans 19e eeuw.