Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Houten Heilig hart beeld 3977
Houten Heilig hart beeld
Startprijs 225 EUR
Bronzen figuur, jongetje 4087
Bronzen figuur, jongetje
Startprijs 220 EUR
Bronzen olifant 3998
Bronzen olifant
Startprijs 220 EUR
Bronzen beeld 3989
Bronzen beeld
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Bronzen beeld 3986
Bronzen beeld

Resultaat:

220 EUR

Beeld, discuswerper 4090
Beeld, discuswerper
Startprijs 200 EUR
Houten Madonna 4072
Houten Madonna
Startprijs 200 EUR
Bronzen beeld, zittend jongetje 3994
Bronzen beeld, zittend jongetje
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Bronzen brievenstandaard 3976
Bronzen brievenstandaard

Resultaat:

230 EUR

Bronzen putto ca. 1880 3956
Bronzen putto ca. 1880
Startprijs 200 EUR
Houten engel ca. 1850 3951
Houten engel ca. 1850
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Bronzen Jugendstil vaas 4014
Bronzen Jugendstil vaas

Resultaat:

190 EUR

Bronzen venus 4008
Bronzen venus
Startprijs 190 EUR
Houtsnijwerk 4096
Houtsnijwerk
Startprijs 180 EUR
Ivoren beeld 4092
Ivoren beeld
Startprijs 180 EUR
Bronzen beeldje, meisje 4077
Bronzen beeldje, meisje
Startprijs 175 EUR
Bronzen beeldje, 2 soldaten 4076
Bronzen beeldje, 2 soldaten
Startprijs 175 EUR
Bronzen leeuwtje 3959
Bronzen leeuwtje
Startprijs 175 EUR
Bronzen botter 4086
Bronzen botter
Startprijs 160 EUR
Bronzen Madonna 4085
Bronzen Madonna
Startprijs 150 EUR
Bronzen aviator 4064
Bronzen aviator
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Bronzen geit, naar Picasso 4045
Bronzen geit, naar Picasso

Resultaat:

160 EUR

Beeld, Rodin 3967
Beeld, Rodin
Startprijs 150 EUR
Bronzen beeldje, meisje 3964
Bronzen beeldje, meisje
Startprijs 150 EUR