Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Eikenhouten buffetkast
Resultaat: 150 EUR

Antiek eikenhouten Hollands buffet met kussens in inlegwerk van pallisander ca. 1900 in goede staat 200x120x53cm. Cond.: G

Twee armleunstoelen ca. 1900
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke notengekleurde armleunstoelen ca. 1900 in Louis Quinze stijl met bijzondere geborduurde stoffering 89x60x60cm. Cond.: G

Eikenhouten 4 laden commode
Resultaat: 150 EUR

Antieke eiken Hollandse 19e eeuwse 4-laden commode met schuine kanten. Ongerstaureerd 94x95x51cm. Cond.: G

Palisander tafel
Resultaat: 150 EUR

Palisander eetkamertafel op gebogen poten en gecontourneerd blad ca. 1860. Divers snijwerk ontbreekt. Gecontourneerde kruisspant met fraai draaiwerk.

Naaitafeltje
Resultaat: 145 EUR

Wortelnoten naaitafeltje Willem III 19e eeuw. Geheel noten met wortelnoten blad en zwarte omranding en lijsten. Onder met een schuifvakje, binnen met een spiegel en diverse vakjes. Tevens een uitneemb...

Antieke bloembak
Resultaat: 140 EUR

Antieke eikenhouten bloembak op gedraaide poten met tegels en zinken bak ca. 1900, Duitsland 74x55x42cm. Cond.: G

Mahoniehouten tafel
Resultaat: 135 EUR

Grote antieke Biedermeier mahoniehouten tafel ca. 1840 met flap aan de wandtafel 75xø126cm. In zeer goede staat Cond.: G

4 Stoelen, Biedermeier Engels
Resultaat: 135 EUR

Vier antieke mahoniehouten eetkamerstoelen ca. 1900 Engeland. In goede staat met velours bekleding 86x53x45cm.

6 Mechelse stoelen
Resultaat: 130 EUR

Zes antieke eikenhouten Mechelse stoelen ca. 1880 met uitgesneden leeuwekoppen en mooie blauw velours bekleding 95x46x51cm. 2 Stoelen met armleuning 100x61x62cm. Cond.: G

Mahoniehouten naaitafel
Resultaat: 130 EUR

Antieke mahoniehouten naaitafel ca. 1870, Holland. Vakverdeling, lade en garenbak, in goede staat

Beschilderde
Resultaat: 130 EUR

Antieke 18e eeuwse Hollandse schamel, rijkelijk uitgewerkt mer paarden en smeedijzer. Beschildering vermoedelijk later, onder voorzien van kapstok 72x113x20cm. Cond.: U

Grenen tweedeurskast
Resultaat: 130 EUR

Antieke Duitse grenen tweedeurskast ca. 1860, middengedeeld 187x140x55cm. Cond.: G

Franse spiegel
Resultaat: 130 EUR

Antieke Franse vergulde smalle halspiegel met stukwerk en kroon, licht beschadigd 200x44cm. Cond.: G

Eikenhouten dressoir
Resultaat: 125 EUR

Antiek eikenhouten dressoir gemaakt van het hout van een Hollandse dekenkist uit de 18e eeuw 128x91x54cm. Cond.: G

Kist met klapdeksel
Resultaat: 125 EUR

18e Eeuwse kist van vruchtenhout met smeedijzer beslag (waarschijnlijk koloniaal) en stiftsluiting 50x106x60cm. Cond.: G

Windsor armleunstoel
Resultaat: 125 EUR

Antieke Engelse iepenhouten 19e eeuwse Windsor armleunstoel in zeer goede staat 80x65x50cm. Cond.: G

2 Groene armleunstoelen
Resultaat: 120 EUR

Twee groen lederen armleunstoelen met verstelbare rugleuning 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 91x54x53cm. Cond.: G

Schaapslederen stoel
Resultaat: 120 EUR

Oude Engelse schaapsledern fauteuil ca. 1930 met houten poten en koperen nagels 102x96x82cm. Cond.: G

3 Eiken stoelen
Resultaat: 110 EUR

Drie oude eiken Windsor-stijl stoelen, Engeland 96x47x44cm. Cond.: G

Eiken kist
Resultaat: 110 EUR

Antieke 18e eeuwse Engelse eiken panelenkist 68x125x53cm. Cond.: G 1 gaatje aan de zijkant voor kabels

Gothische stijl spiegel
Resultaat: 110 EUR

Grote moderne Gothische stijl spiegel met facetgeslepen glas in zeer goede staat 170x83cm. Cond.: U

Mahonie theetafel
Resultaat: 100 EUR

Antieke mahoniehouten Engelse theetafel ca. 1900 met lade en origineel bronzen beslag 74x80x50cm. Cond.: G

Eiken eethoek ca. 1900
Resultaat: 100 EUR

Antiek eikenhouten Hollandse eethoek ca. 1900 met getorste poten. 4 Stoelen (90x43x48cm.) en 1 eettafel (80x78x120cm.) Cond.: G)

Smeedijzeren tuintafel
Resultaat: 100 EUR

Grote smeedijzeren rechthoekige tuintafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 78x126x68cm. Cond.: U

70-er Jaren eethoek
Resultaat: 100 EUR

Eethoek in de 70-er jaren stijl met 4 kuipstoelen en een tafel gemaakt van kunststof en chroom in goede staat. 75xø100cm. en 76x48x60cm. Cond.: G

Noten armleunstoeltje
Resultaat: 90 EUR

Antieke notenhouten armleunstoel ca. 1890 met mooie stoffering. Afgewerkt met koperen nagels, in zeer goede staat 73x52x52cm. Cond.: G

Engelse boekenkast
Resultaat: 85 EUR

Engels mahoniehouten fineer boekenkastje met 2 deuren en 4 lades op hogen poten, 20e eeuw. (naar 19e eeuws voorbeeld) in zeer goede staat Cond.: U

Noten bijzettafels
Resultaat: 85 EUR

Oude 60-er jaren notenhouten 3-delige miniset in zeer goede staat 50x54x34cm. Cond.: G

Kleed
Resultaat: 85 EUR

Oud Perzisch kleed 240x203cm. Cond.: G

Eiken buffetkast
Resultaat: 80 EUR

Antiek Hollands eiken buffetkastje van massief eiken met koper beslag in goede staat 188x120x54cm. Cond.: G

Kast met 3 spiegels
Resultaat: 80 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten kaptafel ca. 1900 met 3 facetgeslepen spiegels, 6 lades en vak. Tafel staat op koperen wieltjes, sierlijke vormgeving en bijzonder beslag 180x106x45cm. Cond.: G

Smalle spiegel, groot
Resultaat: 80 EUR

Smalle hoge nieuwe spiegel, Franse stijl in goudkleur met facetgeslepen spiegel en uitgewerkte kroon. Rococo stijl 173x56cm. Cond.: U

Verguld taboeret
Resultaat: 80 EUR

Langwerpig 2-zitsbankje. Goudkleurig in de barokstijl 20e eeuw. Rijkelijk versierd met ornamenten 50x50x100cm. Cond.: G

Oud Perzisch kleed
Resultaat: 80 EUR

Oud Perzisch kleed 230x176cm. Cond.: G

Cuba mahonie stoeltje
Resultaat: 80 EUR

Antieke Cuba mahoniehouten stoel 19e eeuw met bijzondere uitgewerkte rugleuning in zeer goede staat 86x41x40cm. Cond.: U

Lederen zetel
Resultaat: 80 EUR

Moderne bruin lederen stoel met elektrische bediening voor verschillende standen 117x80x77cm. Nieuwprijs was ca. € 2.000,00 Cond.: G

Eikenhouten spinde
Resultaat: 80 EUR

Antieke eikenhouten eendeurs spinde met Gothisch deurpaneel, 18e eeuw en ouder 83x40x71cm. Cond.: R

3 Mahoniehouten stoelen
Resultaat: 80 EUR

Drie mahoniehouten stoelen in Biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw met rood velours bekleding 92x57x56cm. Cond.: G

Hindeloopen kinderstoel
Resultaat: 80 EUR

Oude Hindeloopen beschilderde zeskantige kinderstoel eind 19e eeuw. Handbeschilderd (later beschilderd) met bloemmotief en rocailles in zeer goede staat 116x54x43cm. Cond.: G

Hoekkastje
Resultaat: 80 EUR

Oude Engelse mahoniehouten hoekvitrine (opzetkast) 2e helft 20e eeuw. Mooi zwaar kwaliteitsmeubel 179x61x35cm. Cond.: U

Theekastje
Resultaat: 80 EUR

Antiek massief eikenhouten theekastje met rondom facetgeslepen glas en 3 deurtjes ca. 1910. Jugendstil in zeer goede staat 67x59x45cm. Cond.: G

Perzisch tapijt
Resultaat: 80 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, geheel gereinigd en in nieuwstaat. Afbeeldingen van een vaas en de omranding met dieren 137x236cm. Cond.: U

Empire stijl spiegel
Resultaat: 80 EUR

Grote Empire stijl spiegel met facetgeslepen glas in zeer goede staat 123x106cm. Cond.: U

Eikenhouten tafel
Resultaat: 80 EUR

Oude eikenhouten tafel van Janos Varecza met neogothische voet 20e eeuw 61xø83cm. Cond.: U

Beschilderde bok kist
Resultaat: 75 EUR

Antieke 18e eeuwse Hollandse beschilderde bokkist in zeer goede staat. Uitgesneden met paardenvoorstelling 94x37x45cm. Cond.: U

Speeltafel
Resultaat: 75 EUR

Ingelegde ovaalvormige notengefineerde bijzettafel. Ingelegd met bloemmotief en speeldoos speelt bij het openen van het blad 20e eeuw. In zeer goede staat 57x66x43cm.

Grenen tweedeurskast
Resultaat: 75 EUR

Antieke grenen tweedeurskast met gebogen koplijst en 2 lades, Duitsland ca. 1900 190x109x51cm. Cond.: G

Grenen broodkast
Resultaat: 75 EUR

Antieke Duitse grenen broodkast (middengedeeld) ca. 1860 191x125x48cm. Cond.: G