Antiek eikenhouten Hollands buffet met kussens in inlegwerk van pallisander ca. 1900 in goede staat 200x120x53cm. Cond.: G
Twee antieke notengekleurde armleunstoelen ca. 1900 in Louis Quinze stijl met bijzondere geborduurde stoffering 89x60x60cm. Cond.: G
Antieke eiken Hollandse 19e eeuwse 4-laden commode met schuine kanten. Ongerstaureerd 94x95x51cm. Cond.: G
Palisander eetkamertafel op gebogen poten en gecontourneerd blad ca. 1860. Divers snijwerk ontbreekt. Gecontourneerde kruisspant met fraai draaiwerk.
Wortelnoten naaitafeltje Willem III 19e eeuw. Geheel noten met wortelnoten blad en zwarte omranding en lijsten. Onder met een schuifvakje, binnen met een spiegel en diverse vakjes. Tevens een uitneemb...
Antieke eikenhouten bloembak op gedraaide poten met tegels en zinken bak ca. 1900, Duitsland 74x55x42cm. Cond.: G
Grote antieke Biedermeier mahoniehouten tafel ca. 1840 met flap aan de wandtafel 75xø126cm. In zeer goede staat Cond.: G
Vier antieke mahoniehouten eetkamerstoelen ca. 1900 Engeland. In goede staat met velours bekleding 86x53x45cm.
Zes antieke eikenhouten Mechelse stoelen ca. 1880 met uitgesneden leeuwekoppen en mooie blauw velours bekleding 95x46x51cm. 2 Stoelen met armleuning 100x61x62cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten naaitafel ca. 1870, Holland. Vakverdeling, lade en garenbak, in goede staat
Antieke 18e eeuwse Hollandse schamel, rijkelijk uitgewerkt mer paarden en smeedijzer. Beschildering vermoedelijk later, onder voorzien van kapstok 72x113x20cm. Cond.: U
Antieke Duitse grenen tweedeurskast ca. 1860, middengedeeld 187x140x55cm. Cond.: G
Antieke Franse vergulde smalle halspiegel met stukwerk en kroon, licht beschadigd 200x44cm. Cond.: G
Antiek eikenhouten dressoir gemaakt van het hout van een Hollandse dekenkist uit de 18e eeuw 128x91x54cm. Cond.: G
18e Eeuwse kist van vruchtenhout met smeedijzer beslag (waarschijnlijk koloniaal) en stiftsluiting 50x106x60cm. Cond.: G
Antieke Engelse iepenhouten 19e eeuwse Windsor armleunstoel in zeer goede staat 80x65x50cm. Cond.: G
Twee groen lederen armleunstoelen met verstelbare rugleuning 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 91x54x53cm. Cond.: G
Oude Engelse schaapsledern fauteuil ca. 1930 met houten poten en koperen nagels 102x96x82cm. Cond.: G
Drie oude eiken Windsor-stijl stoelen, Engeland 96x47x44cm. Cond.: G
Antieke 18e eeuwse Engelse eiken panelenkist 68x125x53cm. Cond.: G 1 gaatje aan de zijkant voor kabels
Grote moderne Gothische stijl spiegel met facetgeslepen glas in zeer goede staat 170x83cm. Cond.: U
Antieke mahoniehouten Engelse theetafel ca. 1900 met lade en origineel bronzen beslag 74x80x50cm. Cond.: G
Antiek eikenhouten Hollandse eethoek ca. 1900 met getorste poten. 4 Stoelen (90x43x48cm.) en 1 eettafel (80x78x120cm.) Cond.: G)
Grote smeedijzeren rechthoekige tuintafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 78x126x68cm. Cond.: U
Eethoek in de 70-er jaren stijl met 4 kuipstoelen en een tafel gemaakt van kunststof en chroom in goede staat. 75xø100cm. en 76x48x60cm. Cond.: G
Antieke notenhouten armleunstoel ca. 1890 met mooie stoffering. Afgewerkt met koperen nagels, in zeer goede staat 73x52x52cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten fineer boekenkastje met 2 deuren en 4 lades op hogen poten, 20e eeuw. (naar 19e eeuws voorbeeld) in zeer goede staat Cond.: U
Oude 60-er jaren notenhouten 3-delige miniset in zeer goede staat 50x54x34cm. Cond.: G
Antiek Hollands eiken buffetkastje van massief eiken met koper beslag in goede staat 188x120x54cm. Cond.: G
Antieke Engelse mahoniehouten kaptafel ca. 1900 met 3 facetgeslepen spiegels, 6 lades en vak. Tafel staat op koperen wieltjes, sierlijke vormgeving en bijzonder beslag 180x106x45cm. Cond.: G
Smalle hoge nieuwe spiegel, Franse stijl in goudkleur met facetgeslepen spiegel en uitgewerkte kroon. Rococo stijl 173x56cm. Cond.: U
Langwerpig 2-zitsbankje. Goudkleurig in de barokstijl 20e eeuw. Rijkelijk versierd met ornamenten 50x50x100cm. Cond.: G
Antieke Cuba mahoniehouten stoel 19e eeuw met bijzondere uitgewerkte rugleuning in zeer goede staat 86x41x40cm. Cond.: U
Moderne bruin lederen stoel met elektrische bediening voor verschillende standen 117x80x77cm. Nieuwprijs was ca. € 2.000,00 Cond.: G
Antieke eikenhouten eendeurs spinde met Gothisch deurpaneel, 18e eeuw en ouder 83x40x71cm. Cond.: R
Drie mahoniehouten stoelen in Biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw met rood velours bekleding 92x57x56cm. Cond.: G
Oude Hindeloopen beschilderde zeskantige kinderstoel eind 19e eeuw. Handbeschilderd (later beschilderd) met bloemmotief en rocailles in zeer goede staat 116x54x43cm. Cond.: G
Oude Engelse mahoniehouten hoekvitrine (opzetkast) 2e helft 20e eeuw. Mooi zwaar kwaliteitsmeubel 179x61x35cm. Cond.: U
Antiek massief eikenhouten theekastje met rondom facetgeslepen glas en 3 deurtjes ca. 1910. Jugendstil in zeer goede staat 67x59x45cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt, geheel gereinigd en in nieuwstaat. Afbeeldingen van een vaas en de omranding met dieren 137x236cm. Cond.: U
Grote Empire stijl spiegel met facetgeslepen glas in zeer goede staat 123x106cm. Cond.: U
Oude eikenhouten tafel van Janos Varecza met neogothische voet 20e eeuw 61xø83cm. Cond.: U
Antieke 18e eeuwse Hollandse beschilderde bokkist in zeer goede staat. Uitgesneden met paardenvoorstelling 94x37x45cm. Cond.: U
Ingelegde ovaalvormige notengefineerde bijzettafel. Ingelegd met bloemmotief en speeldoos speelt bij het openen van het blad 20e eeuw. In zeer goede staat 57x66x43cm.
Antieke grenen tweedeurskast met gebogen koplijst en 2 lades, Duitsland ca. 1900 190x109x51cm. Cond.: G
Antieke Duitse grenen broodkast (middengedeeld) ca. 1860 191x125x48cm. Cond.: G