Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Eikenhouten 5 laden commode
Resultaat: 35 EUR

Oude eikenhouten orgelgebogen Hollandse 5-laden commode 20e eeuw met bronzen beslag 76x66x32cm. Cond.: G

Kapstok met snijwerk
Resultaat: 30 EUR

Antieke kapstok ca. 1900 Hollands van eikenhout met bijzonder kerfwerk 117x20x27cm. Cond.: G

Wortelnoten salontafel
Resultaat: 30 EUR

Mooie wortelnoten salontafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat met geschulpt blad en snijwerk op de poten 51x83cm. Cond.: G

Dienblad + Poot
Resultaat: 30 EUR

Butlertray in zwart lederen look 21e eeuw. Cond.: G

Eikenhouten wandtafel
Resultaat: 30 EUR

Oude eikenhouten halve maan wandtafel met lade 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 71x70x35cm. Cond.: G

Eikenhouten 3-laden commode
Resultaat: 30 EUR

Oude eikenhouten 3-laden commode 20e eeuw in goede staat 67x84x43cm. Cond.: G

Eikenhouten 3-laden commode
Resultaat: 30 EUR

Oude eikenhouten 3-laden commode 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 67x84x43cm. Cond.: G

IJzeren tuintafel
Resultaat: 30 EUR

Moderne ijzeren tuintafel met glasplaat en daarbij een metalen lessenaar 67xø61cm. en 130x70x27cm. Cond.: U

Rode kist
Resultaat: 25 EUR

Oude Aziatische roodgelakte kist (specerijen) 20e eeuw met koperen slot en hengsel 50x48x75cm. Cond.: G

Klein wortelnoten kastje
Resultaat: 25 EUR

Oud klein notenfineer 2-deurskastje 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 72x79x44cm. Cond.: G

Duits nachtkastje
Resultaat: 25 EUR

Antiek grenen nachtkastje ca. 1900 met koper beslag in goede staat 80x37x46cm.

Perzisch kleed, Karachi
Resultaat: 25 EUR

Perzisch kleed van zijde, Karachi 140x97cm. Cond.: G

Kerfsnede naaitafeltje
Resultaat: 25 EUR

Indonesisch kerfsnede naaitafeltje ca. 1950. Naaibox van het tafeltje is gemaakt in de vorm van een boek en compleet uitgesneden met 2 vogels en diverse planten 45x46x35cm. Cond.: R

Lederen stoel
Resultaat: 25 EUR

Bruine cognac-kleurige lederen fauteuil 20e eeuw. In goede staat 100x90x90cm.

handgeknoopte pers
Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt 154x111cm. Cond.: G

Sideboard met lade
Resultaat: 20 EUR

Moderne eikenhouten wandtafel (sideboard) met lade in zeer goede staat. Klassieke stijl 71x94x37cm. Cond.: G

Tegeltafeltje
Resultaat: 20 EUR

Oud massief eikenhouten Hollandse salontafel 20e eeuw, met tegels (18e-19e eeuw) in het blad, 47x68x68cm. Cond.: G

Piedestal
Resultaat: 20 EUR

Notenkleurige piedestal 2e helft 20e eeuw, gemaakt in de antiek-stijl. Zuil is geribt 70x23x23cm. Cond.: G

Pianokruk
Resultaat: 20 EUR

Antieke draaibare pianokruk met leren zitting (beukenhout) eind 19e eeuw 57xø32cm. Cond.: G

Miniatuurkastje
Resultaat: 20 EUR

Antiek mahoniehouten miniatuurkastje met 4 deurtjes met opschrift "Rexophone". Aan beide zijkanten 2 koperen 2-dimensionale platen met zeilschepen afgebeeld ca. 1920. 48x37x22cm. Cond.: G

Mahonie wandtafel
Resultaat: 20 EUR

Moderne mahoniehouten wandtafel in klassieke stijl 2e helft 20e eeuw met drie lades 77x140x36cm. Cond.: G

Art Deco wandkapstok
Resultaat: 20 EUR

Antiek Art Deco wandkapstok. Eikenhout met noten en pallisander ca. 1930 Holland 94x27x18cm. Cond.: G

Grenen spekkast
Resultaat: 20 EUR

Moderne grenen spekkast met deur en 5 lades in antieklook 125x88x45cm. Cond.: G

Tuinbank
Resultaat: 20 EUR

Oude tuinbank 2e helft 20e eeuw van gietijzer met hout 82x125x66cm. Cond.: G

2 Lopers
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Perzische handgeknoopte lopers 20e eeuw 142x37cm. en 143x64cm. Cond.: G

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 15 EUR

Groot Perzisch kleed 290x200cm. Cond.: G

3-Delig eiken minisetje
Resultaat: 15 EUR

Oud 3-delig eiken miniset 2e helft 20e eeuw in goede staat 46x51x34cm. Cond.: G

Perzisch tapijt
Resultaat: 15 EUR

Oud Perzisch tapijt 240x220cm. Cond.: G

Voetenbankje
Resultaat: 10 EUR

Mahoniekleurig voetenbankje in Engelse stijl, gestoffeerd met groene velours 20e eeuw 39x55x44cm. Cond.: U

Perzisch tapijt
Resultaat: 10 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt 139x90cm. Cond.: U

Ovale spiegel
Resultaat: 10 EUR

Grote ovale Engelse spiegel met eikenhouten lijst en facetgeslepen glas ca. 1900 90x60cm. Cond.: G

Thonet stijl stoel
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten thonet stijl bureaustoel ca. 1920 84x65x53cm. Cond.: G

Pakistaans tapijt
Resultaat: 10 EUR

Oud Pakistaans tapijt 79x118cm. Cond.: G

Eikenhouten hangvitrine
Resultaat: 10 EUR

Oude eikenhouten hangvitrine eind 20e eeuw Holland. Zijkanten met glas en een getoogde deur 58x58x17cm. Cond.: G