Majolica electrische petroleumlamp, 2e helft 20e eeuw ,met bloemetjesmotief en messing voet .60xø26cm. Cond.: G
8 Houten figuren 20e eeuw Afrika (1 gelijmd), o,a; portretten van Afrikanen 20-32cm. Cond.: G
Kleine wandvitrine met diverse messing vogelsoorten 20e eeuw 23x32x6cm. Cond.: G
Zes houten olifanten, ebbenhout-kleur (Afrika) 20e eeuw 5-12cm. Cond.: G
Zes houten sigarenmakers vormen begin 20e eeuw 55-65cm. Cond.: G
Messing kroonlamp 6-armig 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 29xø44cm. Cond.: U
7 Tinnen figuren met messing 20e eeuw. 6 Eenden en 1 ei 5-11cm. Cond.: G
Oude kerkelijke wierookbrander geëlectrificeerd ca. 1930 37xø8cm. Cond.: G
Antieke Duitse Dresch-Flegel van beukenhout met leer 150x65cm. Cond.: G
6 Delen tin 20e eeuw waaronder twee borden met jachtmotief, 1 klok met batterij-functie, schenkkan, fruitschaal etc. Cond.: G
Tinnen roomstel WMF, suikerpot en melkkan ca. 1910. Reliëf zijkanten gedecoreerd met korenaren H.: 9cm.
Gietijzeren tafelbelletje in de vorm van een jongetje met een staf in de handen 20e eeuw. Bel werkt goed Cond.: G
Messing haardscherm, eind 20e eeuw, in zeer goede toestand 82x54cm. Cond.: U
Antieke rood emaille broodtrommel met koper sluitwerk 50x24x18cm. Cond.: G
Doos diversen o.a; porselein, gemberpot, blakertje en tegels. Cond.: G
Prachtige antieke Jugendstil broche. Koper met inlegwerk. Gekleurd glas of edelsteen ø3,5cm. Cond.: G