Porseleinen lamp 5-lichts 2e helft 20e eeuw. Wit porselein bezet met talrijke reliëf polychroom beschilderde bloemen. lichte beschadigingen 60xø56cm.
Oude bronzen cloisonne vaas, Japans 20e eeuw. Voorstelling van een draak en bloemdecor in goede staat 31xø24cm. Cond.: G
Antiek 19e eeuws Biedermeier schildpad lepeldoosje staand op benen bolpootjes met origineel slot en sleutels. 1 Stukje been is weg 5x15x75cm. Cond.: G
Antiek dubbelloops voorlader 19e eeuw met hardhouten kolf. 1 Haan weigert 22x12x3cm. Cond.: R
Vierkantige Tiffany stijl lamp 21e eeuw met bronskleurig voet. Glas met parelmoer look 17,5x17,5x44cm. Cond.: U
Vierkantige Tiffany stijl lamp 21e eeuw met bronskleurig voet. Glas met parelmoer look 17,5x17,5x44cm. Cond.: U
Grote antieke 18e eeuwse kandelaar Louis Seize 53xø11cm. Cond.: G
Antieke 2-lichts plafonniere van messing met kristal ca. 1900. 37xø29cm. Cond.: G
2-Delig Art Deco stel, gesigneerd Irman. 1x Design vaas van aluminium, mooi bewerkt 27xø18cm. en 1x design schaal 8xø37cm. Cond.: G
Foto vergrotings/projectie apparaat ca. 1900 met zeer grote losse lens (electrisch) 130x60x30cm. Cond.: R-G
Antieke ellestok zwart geëboniseerd met parelmoer ca. 1820 in zeer goede staat L.: 85cm. Cond.: G
24 delige messenset in koffer van Weber & Kochmann. Nieuw in verpakking.
Antieke messing bakkers hangpetroleumlamp ca. 1900 met contragewichten 117xø37cm. Cond.: G
Oude vliegende Hollander in zeer goede staat ca. 1930 (Holland) Nummer 3. 50x81x45cm. Cond.: G
Vierkantige Tiffany stijl lamp 21e eeuw met bronskleurige voet. Lamp met bloemmotief 17,5x17,5x44cm. Cond.: U
Vierkantige Tiffany stijl lamp 21e eeuw met bronskleurige voet. Lamp met bloemmotief 17,5x17,5x44cm. Cond.: U
Antieke mahoniehouten pijpencomfoor met koperen binnenbak 19e eeuw Biedermeier Holland. Inclusief 3 aardewerken pijpen van Goedewaagen 58xø21cm. Cond.: G
Oude Franse barometer met achterglas reclame "Bayer Medicaments" 40-er/50-er jaren 27x42x5cm. Cond.: G
Antieke pallisander fineer amandelvormige theedoos met bies ingelegd, 19e eeuw mooie kwaliteit 11,5x10x20,5cm. Cond.: U
Twee bronzen vazen, classisistische stijl 20e eeuw in goede staat 36xø12cm. Cond.: G
Oude Hollandse tinnen kraantjeskan (Tiel) 20e eeuw in zeer goede staat 43x25xø14cm. Cond.: G
Moderne staande schemerlamp in de Empirestijl. Gebronsde voet met zilverkleurige ornamenten en een nieuwe geblokte lampekap 21e eeuw Cond.: G
Moderne staande schemerlamp in de Empirestijl. Gebronsde voet met zilverkleurige ornamenten en een nieuwe geblokte lampekap 21e eeuw Cond.: G
Twee bijzondere albums vol met speldjes (reclame), hoofdzakelijk begin 20e eeuw en Nederland/Europa 31x22cm. Cond.: G
Grote Galle stijl glazen lamp 21e eeuw, bladdecor 49x18cm. Cond.: U
Kleine kristallen 3-lichts hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 42xø31cm. Cond.: G
Antieke koperen jugendstil petroleum hanglamp (groene kap beschadigd) 55xø35cm. Cond.: G
Groot zinken antiek beeld, voorstellend een stijgerend paard met jongen, ca. 1890. Gemerkt onder de buik met Anco of Janco. Mooi uitgewerkt 40x35x16cm. Cond.: G
Dubbelloops centraalvuur jachtgeweer eind 19e-begin 20e eeuw. Vermoedelijk Frans. Opschrift "Frabrique mecanique A. Liege". Geweer is onklaar gemaakt 120cm. Cond.: G
Dubbelloops Frans penvuur jachtgeweer. Canons Bernard. 1 Haan zit los 112cm. Cond.: G
Messing inktstel met afbeelding van een hertekop eind 19e eeuw. Twee draaiende kaarsenhouders en facetgeslepen inktpotje met messing deksels. Randen licht beschadigd 43x17x13cm.
24 delige messenset in koffer van Weber & Kochmann. Nieuw in verpakking.
Antieke bronzen thermometer ca. 1890, gemerkt "Offterdinger". Fraai uitgewerkte ornamentuur, porseleinen plaat voor de thermometer. In zeer goede staat 33x13x1cm. Cond.: U
Twee oude bronzen kandelaars met grote kraag 20e eeuw 20xø13cm. Cond.: G
Twee oude dienbladen 20e eeuw. 1x Wortelnoten 45x30cm. en 1x Plated (of Djokja zilver ongemerkt) 52x38cm. Cond.: G
Oude grote majolica hangpetroleumlamp 20e eeuw. Compleet en gaaf ø36cm. Cond.: G
Oude Indonesische kris ca. 1900 zonder schede met een houtgesneden uil als handgreep 46cm. Cond.: G
Twee moderne verchroomde lampen in goede staat 185xø27cm. Cond.: G
Antieke haardplaat 18e-19e eeuw zonder bewerking, in zeer goede staat 82x60cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse bronzen kurketrekker met benen handvat (stukje af) met wapen van brons (gepatineerd) 17,5xø3cm. Cond.: R
Groot antiek edelhertengewei gemaakt op een eiken uitgewerkte plaquette. Schwarzwald of Beieren 80x85x50cm. Cond.: G
Tiffany lamp 21e eeuw. Gekleurd glas met een brons gepatineerde voet 31xø14cm. Cond.: U
Oude klarinet in zeer goede staat ca. 1930. Scheurtje van het mondstuk af 64xø7,3cm. Cond.: G
Oud blaasinstrument ca. 1900 gemaakt van hout en metaal 72xø2,7cm. Cond.: G
Antiek 19e eeuws messing pijpenbakje. Biedermeier Holland van mahoniehout 13xø14cm. Cond.: G
Foto vergrotings/projectie apparaat ca. 1900 gemaakt van zwart gelakt metaal/blik. Voorop zit een houder voor fotoplaten met daarvoor een grote lens 70x40x22cm. Cond.: R-G
Twee antieke koperen wandlampjes voor kaarsen, VDP gemerkt. Met glazen cilinder 30x12x8cm. Cond.: G