Grote Meissen porseleinen deksel siervaas met faunkoppen, bladgouddecor, guirlandes en putti ca. 1900-1920. Enkele chips van de voet 30x21cm. Cond.: R
Antiek Chinees porseleinen kaststel 19e eeuw met blauw decor, voorstellend diverse Chinese gebruiksvoorwerpen, vissen, vazen etc. Twee vazen in goede conditie, 3 dekselvazen met beschadigingen. 30xø11...
Grote Chinese 18e eeuwse kraagvaas staand op houten console. Handbeschilderd met 2 grote staande paradijsvogels bij een boom en bloeiende planten. 43xø20cm.(zonder console) Cond.: G
Oud driedelig Meissen porseleinen (Teichert) kaststel 30-er jaren met bloemdecor in zeer goede staat 23xø12cm. Cond.: U
Antiek Chinees porseleinen trekpotje Chien Lung (1735 - 1795) met blauw bloemdecor. Chipje tuit 5x9x6cm. Cond.: G
71-Delig porseleinen servies gemerkt Calyx Ware Adams (Member of the Wedgwood Group) 20e eeuw. Cond.: U
Zeldzame Rosenthal porseleinen figuur ca. 1930 Duitsland (Selb Bavaria). gesigneerd Ferd. Liebermann in zeer goede staat 21,5x16x10cm. Cond.: G
Grote antieke porseleinen Chinese kraagvaas ca. 1730 Kang Xi met blauw bloemdecor 44xø15cm. Cond.: U
Uitgebreid Rosenthal porseleinen servies (ontbijt-, koffie-, thee- en eetservies) Duitsland 20e eeuw. 12 Persoons, 104-delig. 1 chip van sauciere. Barok vormgeving Cond.: G
Groot jade tableau in jade standaard. Chinees 20e eeuw. Prachtig tweedimensionaal uitgewerkt. 1 Hoek gelijmd 53x25x18cm. Cond.: G
Grote blauw Chinese dekselpot ca. 1900. Voorkant gedecoreerd met landschapsdecor met figuren te paard op een brug. Achterkant gedecoreerd met een grote levensboom 26xø14cm. Cond.: G
Groot keramiek bustebeeld van een vrouw met bijzondere haardracht in kledendracht ca. 1900. Vermoedelijk Frankrijk, in zeer goede staat 56x30x21cm.
Bijzondere Lalique glazen asbak 20e eeuw met 3 steigerende paardjes als voet. gesigneerd R. Lalique France 77422, 8x13x13cm. Cond.: U
Kantonese dekselpot 19e eeuw compleet gedecoreerd met krijgers, vlaggendragers en krijgers te paard 46xø24cm. Cond.: G-U
Keramieken vaas, 2e helft 20e eeuw, lila kleurig met groen bladdecor. In de bodem kyrill.gesign.:Abramcewa H. 22 cm.
Antiek 19e eeuws Delftsbont tegeltableau (Holland) bestaand uit 12 tegels. Voorstelling van een vaas met bloemen. 1 Tegel mist een hoekje 52,5x39,5cm. Cond.: G
Vier antieke Chinees porseleinen rijstkommen met deksel 19e-20e eeuw met bloemdecor 8xø10,5cm. Cond.: G
Twee porseleinen dekselvazen uit China eind 20e eeuw met Fam Rose decor van landschappen en figuren 20xø14cm. Cond.: U
Antieke Meissen porseleinen electrische lamp ca. 1900 (Duitsland Zwiebelmuster), gemerkt met twee gekruisde zwaarden met messing ornamentuur 68xø19cm. Cond.: U
Chinese kom 19e eeuw, gedecoreerd met vissen. Rand is licht geschulpt Rand heeft 1 chip 9xø18cm. Cond.: G
Chinese gemberpot 19e eeuw met origineel deksel. Met decor van figuren waarop een wijze een gift aan 3 personen geeft 24xø20cm. Cond.: G
Ivoren spel (vlooienspel) 18e-19e eeuw bestaand uit een houder met diverse ivoren chips 7,5xø4cm. Cond.: G
Twee antieke Chinees porseleinen borden met landschappelijk decor van vogels 18e eeuw. Haarscheur en lichte randschade ø24,5cm. Cond.: G
Chinese 19e eeuwse Kantonese kraagvaas met tempelhonden op de rand en ringdecor. Vaas is geheel gedecoreerd met 2 draken tussen de bloemen en planten. (In de bomen is een gat geboord, was vroeger een ...
Antiek Chinees porseleinen miniatuur trekpotje Chien Lung (1735 - 1795). Blauw bloemdecor in zeer goede staat, 2 bakfoutjes Cond.: G
Twee 18e eeuwse borden Fam. Rose met prachtige fijne handbeschildering van bloemen en vogels. Rand handbeschilderd met guirlandes. 1 Bord met haarscheur en chipje, verder Cond.: G ø23cm.
Vijftien delen Herend porselein serviesgoed 20e eeuw. 6x Kop & schotels, 6x Losse schotels, 1 suikerpot, 1 melkkan en 1 dekselkop Cond.: G
Grote Meissen porseleinen terrine (Teichert) met zwiebelmuster ca. 1930 24x28x17cm. Cond.: G
Twee grote goudimari porseleinen vazen 19e eeuw. Bijzonder gevormd met zeshoekige vlakken. 1 Vaas met haarscheuren 32xø19cm. Cond.: G
Stel ruitgeslepen kristallen karaffen, Frankrijk 19e eeuw. 1 Chipje 36xø11cm. Cond.: G
Vijf antieke Chinees porseleinen schoteltjes 18e eeuw met Chinese tuinmotieven en vogels. Lichte randschade ø15,8cm. Cond.: G
Zes Chinese blauw/witte kop & schotels 18e eeuw, beschilderd met bloemen in 6 vakken. 5 Schotels zijn gaaf, 1 schotel met minimaal chipje ø23cm. 3 Kopjes zijn gaaf, 2 kopjes met minimaal chipje en 1 k...
Grote 19e eeuwse Japanse dekselvaas, handbeschilderd met een boom in bloei. Vaas is gaaf, deksel met randschade 31,5xø16cm. Cond.: G
Gote bonte dekselvaas van imari porselein Japans eind 19e eeuw. Deksel met chip 36xø20cm. Cond.: R
Driedelig Chinees porseleinen kaststel 20e eeuw. 1 Vaas beschadigd 31xø12cm. en 32xø13cm.Cond.: R-G
Plateel sierkan Saba Zuid-Holland genummerd 073. De kan heeft een groot oor om te schenken. Geheel handbeschilderd met bloemdecor 20e eeuw. 31xø15,5cm. Cond.: U
Antiek Japans ivoren doosje staand op bolpootjes 19e eeuw. Rijk bewerkt met bloemmotief en figuren in een tuin. haarscheuren 4x12x8cm. Cond.: G
19e Eeuws Chinees porseleinen snuifbottle handbeschilderd met 6 figuren in landschap staand onder een boom 8,5xø3cm. Cond.: G
19e Eeuwse Chinees porseleinen snuifbottle. Geheel fijn handbeschilderd met diverse figuren in een landschap 8,5xø3cm. Cond.: G
(Allen het rechterbord!!!!!)Twee grote Delftsblauw porseleinen sierschotels ca. 1930 Holland. Afbeeldend voorstellingen naar schilderijen van Otto Eerelamn ø44cm. Cond.: G
Zes blauw Chinese kop (5xø8cm.) & schotels (ø13cm.) eind 19e eeuw met figuren- en peterseliedecor. Binnenkant kopje met bloemen. 1 Kopje en schotel met haarlijn, schotels lichte chipjes Cond.: G