Collier van Barnsteen licht bruin,rond ovaal aflopend ø 21-12 mm., L.75 cm.(draaisluiting verwerkt in de stenen)
Double Amerikaans zakhorloge ca. 1930, ankergang met kroon en secondenwijzer
Zilveren vestzakhorloge (sleutel ontbreekt), sleutelopwinding, ankergang, secondenwijzer.
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang.
Ring zilver 925/000 verguld, bezet met een amethist, zijkanten opengewerkt en bezet met zirkonia. ø54, ca. 5.5 gr.
Gouden vestzakhorloge 8 krt. (double) ca. 1900, cilindergang.
Hanger GG 585/000 rond ø 2cm., guirlande met opengewerkt middenstuk bezet met blauwe gefacceteerde saffier ø3mm.,1.8 gr.
Oude zilveren horlogekast met Engelse munt 835/000 ca. 17gr. ø3cm.
Hanger GG, achterkant gestempeld: 18K,Jerusalem, voorkant mooi bewerkt, 1.4 gr.
Zilveren vestzakhorloge John Meyers &Co.Westminster Bridge ca. 1900 (sleutel ontbreekt), sluetelopwinding, ankergang. Secondenwijzer ontbreekt.
Djokja zilveren hanger L.13 cm, beweegbaar middendeel, bezet met gekleurde stenen aan een fijne jaseron ketting L.80 cm. Zeer decoratief
Diverse horloges. 4 Zakhorloges en 2 armbandhorloges voor heren 20e eeuw. beschadigd Cond.: M
Eindloos collier van parelmoer parels, agaat, turkoois en zilver 925/000
2 Sterling zilveren 925/000 kruis hangers, 1 met gekleurde stenen 1 met blauwe steen. L.7 cm.
Collier zilver 925/000met Swarowski bolletjes en ovale Swarowski steen, L.44-47 cm.
Bedelarmband zilver 925/000 en parelmoer. L. 20 cm.(met armband cat.nr.425 te verlengen tot een ketting)
Creolen zilver 925/000 (gerodineerd) bezet met zirkonia. ø 2.5 cm.
Oorstekers zilver 925/000 met een groene kweekparel en zirkonia.
Oorstekers zilver 925/000 bezet met een mabe parel, ø ca.1.3 cm.
Art-deco broche goud-zilver kleurig bezet met 3 blauwe stenen. 5x2.5 cm.Decoratief, 20 gr.
Armband zilver 925/000 , 12.4 gr. (met armband parelmoer te combineren tot ketting).
Armband van Bergkristal en rookkwarts, op elastiek."Katja Ebstein"
Ring zilver 925/000 (gerodineerd) rondom bezet met zirkonia. ø 53.
Sterling zilveren broche gemaakt voor de week van het sieraad, ontwerp Jeroen Krabbe 1999, 8.1 gr.