08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

Zilveren roomlepel
Resultaat: 35 EUR

Antieke Hollands zilveren Biedermeier koffie-roomlepel, jaarletter G: 1900, MT: Christiaan Jacobs Bruinings ca. 14gr. L.: 9cm. Cond.: U

3 Zilveren suikertangen
Resultaat: 35 EUR

Drie zilveren suikerklontjes tangen 835/000 ca. 90gr. Cond.: U

Zilv. schaaltje, 4 lepels, munt
Resultaat: 32 EUR

Kavel divers zilver; schaaltje, munt van koning Willem II en 4 lepeltjes van Pluut 835/000 ca. 70gr. Cond.: G

Kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Sterling zilveren kandelaar 925/000 H.: 7cm. Cond.: U

Zilveren tasje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren maliënkolder beursje 6cm. ca. 43gr. Cond.: U

Zilveren portemonnee
Resultaat: 30 EUR

Klein antiek Hollands zilveren tasbeugeltje, jaarletter N: 1872 6cm. Cond.: U

Doos divers verzilverd
Resultaat: 30 EUR

Doos divers plated, verschillende voorwerpen 20e eeuw, Cond.: G

Zilv. miniatuur, comfoor
Resultaat: 30 EUR

Zilveren miniatuur van een comfoor (steel ontbreekt) 835/000 ø3,5cm. ca.14gr. Cond.: G

2 Zoutvaatjes, zilv. rand
Resultaat: 30 EUR

Stel kristallen zoutvaatjes met zilveren rand 3,5xø5cm.

Zilveren schaaltje
Resultaat: 30 EUR

2 Zilveren kaarsen standaards
Resultaat: 30 EUR

2 Lepels + schaaltje
Resultaat: 25 EUR

Divers bestek
Resultaat: 25 EUR

Divers bestek met zilveren heften. Slacouvert, trancheercouvert en 6 vorken Cond.: G

Blakertje
Resultaat: 20 EUR

3 Bestekdelen
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke plated bestekdelen. 1x Lepel WMF Duitsland, 1x IJstang WMF Duitsland, 1x ongemerkte natfruitschep Art Nouveau 21,5x25,5cm. Cond.: G

43 Silverplated dasspelden
Resultaat: 20 EUR

43 Silverplated dasspelden o.a; stripfiguren, sporten, dieren,en beroepen als afbeelding Cond.: G

Zilveren theezeefje
Resultaat: 20 EUR

Mooi zilveren theezeef op 3 schijfpootjes ca. 45gr. Cond.: U

Snuifdoosje
Resultaat: 20 EUR

Silverplated beugeltasje
Resultaat: 20 EUR

Alpaca silverplated malienkolder beugeltasje 20e eeuw. Beugel bezet met rozen en sluiting is gemaakt van 2 vissen 17x20cm. Cond.: G

Zilveren doosje
Resultaat: 20 EUR

Oud doosje emaille met zilver (925/000), agaat en filligrain 2e helft 20e eeuw 3,5xø5cm. Cond.: G

4 Glazen, zilv. voet
Resultaat: 15 EUR

Vier oude glazen met zilveren voet (925/000) in goede staat 20e eeuw. 10-15cm. Cond.: G

2 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 15 EUR

Zilveren theeschepje en theelepeltje 835/000 ca. 20gr. Cond.: U

2 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 15 EUR

Twee zilveren lepeltjes 800/000 ca.23gr. Cond.: U

Plated lepel
Resultaat: 15 EUR

Mooie plated lepel (830S). Lepel in de vorm van een schelp ca. 1900 in zeer goede staat.

Visbestek 6-pers. silver-plated
Resultaat: 15 EUR

Zesdelig viscouvert silverplated, gemerkt Millhof 100. Mooi bewerkte heften midden 20e eeuw ca. 21,5cm. Cond.: G

Hengselschaal,silver-plated
Resultaat: 15 EUR