Antieke Hollands zilveren Biedermeier koffie-roomlepel, jaarletter G: 1900, MT: Christiaan Jacobs Bruinings ca. 14gr. L.: 9cm. Cond.: U
Drie zilveren suikerklontjes tangen 835/000 ca. 90gr. Cond.: U
Kavel divers zilver; schaaltje, munt van koning Willem II en 4 lepeltjes van Pluut 835/000 ca. 70gr. Cond.: G
Klein antiek Hollands zilveren tasbeugeltje, jaarletter N: 1872 6cm. Cond.: U
Doos divers plated, verschillende voorwerpen 20e eeuw, Cond.: G
Zilveren miniatuur van een comfoor (steel ontbreekt) 835/000 ø3,5cm. ca.14gr. Cond.: G
Decoratief zilveren schaaltje eind 19e eeuw, gemonogrammeerd I.S. Binnenkant met reliëf bloemendecor ca. 60gr. ø14,5cm.
Divers bestek met zilveren heften. Slacouvert, trancheercouvert en 6 vorken Cond.: G
Klein zilveren miniatuur blakertje midden 20e eeuw voorstellend man met aapje. Cond.: G
Drie antieke plated bestekdelen. 1x Lepel WMF Duitsland, 1x IJstang WMF Duitsland, 1x ongemerkte natfruitschep Art Nouveau 21,5x25,5cm. Cond.: G
43 Silverplated dasspelden o.a; stripfiguren, sporten, dieren,en beroepen als afbeelding Cond.: G
Alpaca silverplated malienkolder beugeltasje 20e eeuw. Beugel bezet met rozen en sluiting is gemaakt van 2 vissen 17x20cm. Cond.: G
Oud doosje emaille met zilver (925/000), agaat en filligrain 2e helft 20e eeuw 3,5xø5cm. Cond.: G
Vier oude glazen met zilveren voet (925/000) in goede staat 20e eeuw. 10-15cm. Cond.: G
Zilveren theeschepje en theelepeltje 835/000 ca. 20gr. Cond.: U
Mooie plated lepel (830S). Lepel in de vorm van een schelp ca. 1900 in zeer goede staat.
Zesdelig viscouvert silverplated, gemerkt Millhof 100. Mooi bewerkte heften midden 20e eeuw ca. 21,5cm. Cond.: G
Antieke silverplated hangselschaal ca. 1880-1890, gestempeld WMF. Met rocaille handvaten op ronde voet. Rondom met rocaille ornamenten, minimale beschadigingen 34x11,5cm.