Zilveren malienkolder beugeltas 800/000 16cm. ca. 230gr. Cond.: U
Zilveren comfoor op zwart basement. 1 pootje ontbreekt. H: 11 cm, ø 14 cm.
Antieke wandelstok met zilveren handgreep en eindstuk L.: 90cm. Cond.: U
Drie oude silverplated bestekcassettes Voorschoten. Voor 12 personen met sauslepels etc. Cond.: G
Hollands zilveren peperstrooier en zoutvaatje met blauw glazen inzet 835/000 ca. 65gr. zilvergewicht Cond.: U
Hollands zilveren bonbonmandje met 2 handgrepen Den Haag 1947, ca. 84gr. 4x17x11cm. Cond.: U
Mooi Hollands zilveren bonbonschaaltje met ajourgezaagde bak voorzien van parelrand. In Minervakopje: B Utrecht, jaarletter O: 1949 835/000 4x16x10cm. ca. 113gr. Cond.: U
Hollands zilveren taartschep met 11 bijbehorende taartvorkjes naar Fries model. Handgegraveerd met getordeerde steel 835/000 ca. 195gr. Cond.: U
Schildpad doos met zilveren applicaties en tabaksdoos ca. 14x9cm. Cond.: G
Antiek kralenbeursje met Hollands zilveren beugel 835/000 Cond.: U
Engels zilveren sigarenknipper 925/000 L.: 14cm. Cond.: U
Antieke Engelse plated schenktheepot ca. 1890 met schenksysteem op voet. Classisistische vormgeving (1 ketting mist) 35x24x13cm. Cond.: G
Twee zilveren pillendoosjes (1 doosje behoeft reparatie). 1x Ovaal doosje, MT: HF, Hendricus Flenterie Schoonhoven eind 1800 830/000 ca.51gr. (samen)
Antiek kristallen Engels parfumflesje met zilveren dop L.: 10cm. Cond.: U
Geslepen kristallen schaaltje met Hollands zilveren hengsel 835/000 ø13cm. Cond.: U
Zes zilveren messen met pistoolheft in origineel etui 925/000 L.: 17cm. Cond.: U
Negen zilveren dasspelden 925/000, totaal ca. 105gr. met diverse afbeeldingen o.a; dieren, Mercedes truck. muziekinstrumenten etc Cond.: G
Antiek Hollands zilveren tafelblik, jaarletter G: 1926. Behoeft reparatie aan de handgreep 835/000 ca. 146gr.
Antieke Hollands zilveren beugeltas aan jasseronketting, jaarletter I: 1886, 11cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur van een koets met paard, Hollands 835/000 ca.26gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren miniatuur molenbeker H.: 10cm. ca. 33gr. Cond.: U
Zes antieke Hollands zilveren apostellepels 835/000 ca. 62gr. Cond.: U
Hollands zilveren taartschep met bijbehorende cakeprikker Den haag 1925 835/000 ca. 106gr. Cond.: U
Kristallen roomstel met Hollands zilveren montuur waaraan hengsel en handvat 835/000 Cond.: U
Antieke Franse zilveren taartschep met ivoren heft 835/000 107gr. 30cm. Cond.: G
Vijf zilveren schaaltjes van Engeland tot het Midden (en verre) Oosten ca. 118gr. Cond.: G
Zilveren tondeldoosje met fraai handgravure 925/000 ca. 10gr L.: 7cm. Cond.: U
Twee zilveren armbanden uit het Midden-Oosten 800/000 ca. 60gr. Cond.: G
Twee zilveren kaaarsenstandaards ca. 1930-1940 Amerikaans. 925/000 H.: 8cm.
Twee Hollands zilveren apostellepels 835/000 ca. 27gr. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren rijstlepel, jaarletter G: 1916, MT: H.W. Mooienijzer Amsterdam 835/000 ca. 95gr. L.: 28cm. Cond.: U
Set verguld zilveren dienlepels met bewerkte heften 800/000 L.: 22cm. Cond.: U
Zes prachtige plated servetringen ca. 1930 Art Deco in zeer goede staat 3x3x5,5cm. Cond.: G
Hollands zilveren geboortelepel, jaarletter 1965. 835/000, ca. 59gr. Cond.: U
Zilveren beursje en zilveren waaier 800/000 ca. 67gr. Cond.: U
Diverse delen verzilverd bestek en schalen o.a; 15x grote vorken, 16 grote lepels, 12 kleine lepels, 27 kleinere lepels, 4 oortjes, 2 sauslepels, taartschep, 2 suikerlepels en 1 vleesvork. Alles 20e e...
Zilveren Jugendstil mosterdlepel en een antiek Hollands zilveren zoutlepeltje 835/000 ca. 22gr. Cond.: U