Vroeg iepenhouten sieradendoos ca. 1830 in zeer goede staat met origineel slotje en 4 messing bolpootjes 5x13x20cm. Cond.: U
4-Delig plated theestel bestaand uit; 1 theepot, melkkan, suikerpot en tablet 20e eeuw ø30cm. Cond.: G
Kleine zilveren beker met blauw binnenglas, gemerkt met anker, leeuw M en B C. Gewicht zonder glas ca. 35gr. 8xø4cm. Cond.: G
Kleine Friese stoelklok 1e helft 20e eeuw met originele beschildering in goede staat 46x33x16cm. Cond.: G
Amerikaanse antieke mahoniehout gefineerde wandklok met 8-daags uurwerk (2 gewichten). De klok bevindt zich in goede ongerstaureerde staat 76x42x11cm. Cond.: G
Franse wit marmeren pendule ca. 1880 met bronzen applicaten en bloemmotief. Emaille wijzerplaat en achtdaags uurwerk in uitstekende staat 49x21x18cm. Cond.: G
Antieke Engels mahoniehouten tafelklok met bronzen zuiltjes en pootjes. Mahoniehouten kast met inlegwerk. Klok is gesigneerd Robinson en Co LTD, The Square Shrewsbury 17x30x9cm. Cond.: G
Hollandse staande notenhouten klok 19e eeuw met 1-daags uurwerk, secondenwijzer en dagaanduiding. Nieuwere beschildering. Klokkast is opgebouwd uit diverse oude klokdelen 19e eeuw 225x67x34cm. Cond.: ...
Grote bronzen reiswekker met dagaanduiding, secondenwijzer, datumaanduiding en emaille wijzerplaat 2e helft 20e eeuw (ongemerkt). Functionerend 19x10x8cm. Cond.: G
3-Delig Frans pendulestel ca. 1880. Blauw porselein met messing in uitstekende staat, mooie vromgeving en 5-lichts kandelaars 44x20x12cm. en 45x15x15cm. Cond.: U
Zeldzaam kapitaal Engels staand horloge in mahoniehouten kast. Uurwerk met bronzen wijzerplaat, gesigneerd William Hawson ca. 1770. Uurwerk met maanstand, centrale datumaanwijzer en secondenaanduiding...
3-Delig Frans wit marmeren pendulestel in Louis Seize stijl ca. 1880 in goede staat. Wijzerplaat beschadigd 36x19x9cm. en 23xø9cm. Cond.: G
Zilveren munt, Britse florijn (2 Shilling) uit 1891 (zeldzaam jaar) met opschrift : "victoria dei gratia" en "FID DEF BRITT REG 1891". Munt is in redelijk tot goede conditie.
Munt van een "Kronen Thaler" uit 1837. Opschrift "WILHELM KOENIG VON WURTTEMBERG". Munt is in goede conditie
Twee Hongaarse munten. 1x munt van "20 Kreuzer" uit 1845 B. 1x Munt van ?? Kreuzer uit 1844 A.
Schildpad pop met bewegende ledematen en slaapogen. gemerkt in de nek. Bespeeld 52cm.
Vijf modelauto's van Corgi, 1:36, 2x Jaguar XJS (1x zwart, 1x wit), 1x Jaguar XK 120, 2x Mercedes Benz 300S (1x grijs, 1x rood). Cond.: G
Kavel met 13 brandweerwagen en toebehoren. Onder andere; 4 Brandweerwagen van het merk Siku 1x "model 4114", 1x Kraanwagen, 1x Faun KF30.31, 1x "Model 2819". 1x Brandweerwagen van Majorette "No 612", ...
Vier modelauto's van Solido, schaal 1:16 - 1:18:, 1x Mini Cooper S 1946, 1x Coccinelle VW Cabrio 1949, 1x Coccinelle VW 1949, 1x Peugot 605 "8502"
Oude modelauto van Hubley Toys No. 854 5K. Model van een Ford A Coupe. 1 Zijspiegeltje mist, verder in goede conditie.
Tien modelauto's van diverse merken, schaal 1:24; 1x Ferrari F40 "Ref 1044" (Mira), 1x Ferrari 365 GTB/4 Daytona (Majorette), 1x Ferrari 250LM (Revell), 1x Ferrari 288 GTO (Revell), 1x Porsche 944 Tur...
Duitse houten renslee ca. 1890 met stuur. Lichte wormbeval 34x145x47cm. Cond.: G
Twee jongespoppen ca. 1930-1940. 1x Hard kunststof pop ca. 1940, ongemerkt met slaapogen. 1x Papier mache pop, onduidelijk gemerkt Germany. L.: 47cm. en 57cm. Cond.: R
Zeven Duitse figuren (Weha Kunst) 60-er jaren, handbeschilderd in goede staat 8-11cm. Cond.: G