Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Delen P.M.I. porselein
Startprijs 15 EUR

3 Delen P.M.I. porselein Duitsland 20e eeuw. Gelimiteerde oplage. 1x Klok met goud en rozendecor 27cm. 1x Vrouw op canape 22cm. Cond.: G

Hangvitrine
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten hangvitrine ca. 1920 88x61x15cm. Cond.: G

Vitrine
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten vitrine 1e helft 20e eeuw, schuin aflopend 50x61x23(boven)33(onder). Cond.: G

Bronzen vrouwenbuste
Resultaat: 160 EUR

Jugendstil stijl vrouwenbuste voor aan de wand. Groen patina haar en verguld gewaad 2e helft 20e eeuw 45x22x9cm. Cond.: G

Delftsblauw porseleinen sierschotel
Startprijs 50 EUR

Grote Delftsblauw porseleinen sierschotel ca. 1930 Holland. Afbeeldend voorstelling naar schilderij van Otto Eerelman ø44cm. Cond.: G

Kruisbeeld in lijst
Resultaat: 45 EUR

Antiek zilverkleurig kruisbeeld in lijst achter bol glas ca. 1900. 43x34cm. Cond.: U

Bronzen kalkoen
Resultaat: 170 EUR

Grote bronzen sculpture op marmeren voet begin 21e eeuw. Voorstellende pronkende kalkoen. Gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.37 op marmeren sokkel 19x16x4cm.

Bronzen stier
Resultaat: 85 EUR

Bronzen beeld op marmeren sokkel, 21e eeuw, voorstellende een stier. 19x30x12 cm., Cond.:G

Bronzen figuur, dame
Resultaat: 300 EUR

Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U

Bronzen figuur, dame
Resultaat: 250 EUR

Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U

Bronzen stier
Resultaat: 90 EUR

Bronzen beeld op marmeren sokkel, 21e eeuw, voorstellende een stier. 19x30x12 cm., Cond.:G

Bronzen figuur, Mata Hari
Resultaat: 150 EUR

Bronzen figuur voorstellend Mata Hari op marmeren sokkel 21e eeuw. Gesigneerd Chiparus 35x16x12cm. Cond.: G

Satsuma vaas
Startprijs 30 EUR

Grote aardewerken Japanse Satsuma vaas 1e helft 20e eeuw met decor van bladgoud en Geisha's 25xø17cm. Cond.: G

Koebel
Resultaat: 74 EUR

Oostenrijkse koebel ca. 1900 in goede conditie.

Mysterieus
Resultaat: 80 EUR

Bronzen mysterieuze pendule 21e eeuw in Jugendstil stijl 33x12x15cm. Cond.: U

Tafelklok, Amsterdamse school
Resultaat: 97 EUR

Amsterdamse school pendule ca. 1930 met koperen wijzerplaat en eiken kast. Duits uurwerk 28x13x27cm.

Mysterieus klokje
Startprijs 80 EUR

Bronzen mysterieuze pendule 21e eeuw in Jugendstil stijl 33x12x15cm. Cond.: U