Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Teakhouten TV kastje
Resultaat: 15 EUR

Modern teakhouten TV meubel 76x86x55cm. Cond.: G

Petroleumlamp, opaline
Startprijs 60 EUR

Grote opaline petroleumlamp met originele glazen kap (chip) in zeer goede staat ca. 1900 63xø28cm. Cond.: G

Hollandse gegrav. suikerschep
Resultaat: 45 EUR

Hollands zilveren suikerschep. Jaarletter W: 1881 van der Meulen Joure 835/000 ca. 13gr. Cond.: U

Eiken kist, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Twentse eiken dekenkist met snijwerk, voorkant met 2 deuren (waarachter een lade van latere datum). 90x173x67cm. Cond.: G

Diverse zakhorloges
Resultaat: 55 EUR

Kavel diverse zakhorloges o.a; 1x zakhorloge (nikkel met ketting), cilindergang ca. 1920, 1x Junghans zakhorloge ankergang ca. 1940 en 3x Los uurwerk.

Geelkoperen blaasbalg
Startprijs 10 EUR

Oude geelkoperen blaasbalg 20e eeuw met motief van eikebladeren 51x20x5cm. Cond.: G

Chinese schotel, 18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Chinese blauw/witte schotel 18e eeuw met decor van bloemen en planten. Rand met chipje en lichte randschade 5xø26cm.

Stel verzilv. kandelaars
Resultaat: 50 EUR

Stel plated 3-lichts kandelaars 20e eeuw in goede staat 25x29x12cm. Cond.: G

Lampenstandaard
Resultaat: 15 EUR

Grote 2-lichts lampenstandaard, brons gepatineerd 2e helft 20e eeuw 160xø20cm. Cond.: G

Plate ketel + houder
Startprijs 120 EUR

grote plated teeheketel met comfoor en grote hengsel 20e eeuw. Mooie vromgeving in zeer goede staat 47x20x27cm. Cond.: G

Zilv. ring, Eillat
Startprijs 15 EUR

Zilveren ring sterling, bezet met een rechthoekige Eillat steen 19.1x7.2 mm.en 1 vierkante Eillat steen 8.7x8.7 mm., ø59.

10 Oude hoedenspelden
Resultaat: 30 EUR

Verzameling van tien oude hoedenspelden ca. 1900 in goede staat 16-32cm. Cond.: G

Wedgwood, peper,zout,mosterd
Resultaat: 80 EUR

3-Delig Wedgwood bisquit porseleinen tafelsetje (ongemerkt) met nikkelen houder. Zout, peper en mosterd 15x18,5x6cm. Onbeschadigd

Louis Seize commode ca. 1800
Resultaat: 2.400 EUR

Originele vroeg Biedermeier notenhout gefineerde commode ca. 1820 Duitsland. Prachtig fineerbeeld en zwarte halve zuilen. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Originele sloten 84x122x62...

2 Delen verzilverd
Startprijs 15 EUR

Asbak en luciferhouder, silver-plated, zwaar bewerkte voorstelling:Nachtwacht en drinkgelag.Cond.U

Pors. figuur, fluitspeler
Startprijs 40 EUR

Oude porseleinen figuur van een jongentje met fluit en vogels. Gerold Porzellan Western germany 16x12x8cm. Cond.: G

Comtoise bloemslinger
Resultaat: 220 EUR

Uniek mooie antieke comtoise bloemslinger, met originele beschildering en antieke gewichten. Gesigneerd Albert Langree 66 Rue du port Lorient Frankrijk ca. 1880.Loopt en slaat. 41x24cm. Cond.: U

Opengezaagde mand + schotel
Startprijs 1.300 EUR

Mooie grote zilveren 925/000, ajourgezaagde ovale broodmand op voet en onderschotel. Onderschotel:36x29 cm., ca.600 gr., mand:29x19 cm. ca.649 gr. Cond.:U

Aardewerken sierschotel
Resultaat: 50 EUR

Grote aardewerken sierschotel Makkum Holland met bloemmotief 20e eeuw ø36cm. Cond.: G

Pendule met wandconsole
Resultaat: 40 EUR

Oude pendule (2 bellen) met wandconsole, beschilderd met bloemen en goud, gemerkt Schmid (emaille wijzerplaat) 20e eeuw. Deurtje zit los 58x24x12cm. Cond.: G

Armband zilver w.topaas/zirk.
Startprijs 65 EUR

Armband zilver 925/000 bezet met witte topaas. L.21 cm. ca. 27 gr.

Bronzen altaarkandelaar
Resultaat: 100 EUR

Bronzen altaarkandelaar 19e eeuw in zeer goede staat, rijkelijk bewerkt 48x21x21cm. Cond.: G

Sieradendoos, 1820-1840
Resultaat: 80 EUR

Vroeg iepenhouten sieradendoos ca. 1830 in zeer goede staat met origineel slotje en 4 messing bolpootjes 5x13x20cm. Cond.: U

3 Delen plate + blad
Startprijs 70 EUR

4-Delig plated theestel bestaand uit; 1 theepot, melkkan, suikerpot en tablet 20e eeuw ø30cm. Cond.: G