Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

P.A. Schipperus, landweg
Startprijs 300 EUR

Pieter Adrianus Schipperus (Rotterdam 1840 1929 Den Haag), aquarel op papier, herderin met twee koeien op een bospad 58x42cm. Cond.: G

W.J.P. van de Does
Resultaat: 690 EUR

Willem Jan Pieter van der Does (Rotterdam 1889 - 1966 Zeist), olieverf op paneel, Oosters havengezicht met stoomboot en vissersboten met figuren 43x31cm. Cond.: G

Schilderij, boer met koeien
Startprijs 125 EUR

Hendrik Cornelis Kranenburg (1917 Amsterdam), olieverf op linnen, landschap met boer en koeien 40x50cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 450 EUR

Fortuyn 19e eeuw, olieverf op linnen, bijbelse voorstelling van een man met kind op de arm. Oudere bedoeking en retoucheringen 83x56cm. Cond.: G

Boek Scheen
Resultaat: 40 EUR

Pieter A. Scheen, honderd jaren Nederlandse Schilder- en Tekenkunst. De Romantiek met voor- en natijd (1750 - 1850). Verlucht met ruim 400 afbeeldingen 25x19x5cm. Cond.: G

N. v. Kampen. vaas met bloemen
Resultaat: 10 EUR

N. v. Kampen 20e eeuw,olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

Oene Romkes de Jongh
Resultaat: 3.100 EUR

Oene Romkes de Jongh (1812 Makkum - Amsterdam 1898), olieverf op linnen, romantisch Hollands winters stadsgezicht met vele figuren 67x54cm. Cond.: G

Ongesigneerd, landschap met figuren en kerk
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met figuren en kerk 24x30cm. Cond.: G

Schilderij met poezen
Resultaat: 220 EUR

Gesigneerd Raaphorst, olieverf op linnen, spelende poezen in interieur 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, Ch. Petit
Startprijs 500 EUR

Ch.Petit, pseudoniem van Adriaan Terhell (1863 Venlo-Beverwijk 1949) olieverf op linnen, Holands grachtengezicht met figuren. 30x40 cm., Cond.:G

August Allebe, aquarel
Resultaat: 325 EUR

Auguste Allebe 1884 (Amsterdam 1838 - 1927), aquarel op papier, portret van een dame 25x17cm. Cond.: G

Jan Cossaar
Startprijs 700 EUR

Jan Cossaar (Amsterdam 1874 - 1966), gemengde techniek, De Theems bij nacht 54x40cm. Cond.: G

A. Belle 1992
Startprijs 1.500 EUR

Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, twee vrouwen bij een brief 80x100cm. Cond.: G

A. Belle 1992
Startprijs 1.500 EUR

Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, vrouw met hoed 100x80cm. COnd.: G

Franz Helfferich
Startprijs 800 EUR

Franz Helfferich 1929,(1871-1941 Den Haag) Olieverf op linnen, Boerenhuis met vrouw op klompen. 90x60 cm.,
Cond.:G

Tekening (Sepia), Klinkenberg
Startprijs 350 EUR

Johannes Christiaan Karel Klinkenberg (Den Haag 1852 - 1924), sepia tekening op papier, stadsgezicht met wasvrouwen aan een gracht 21x10cm. Cond.: G

Schilderij, F. van Kregten
Resultaat: 850 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - Den Haag 1937), olieverf op linnen, landschap met boerderij, boer en koeien 50x70cm. Cond.: G

Lilian Luiten
Startprijs 700 EUR

Lilian Luiten (1945 Enschede - ), acryl op papier, liggend vrouwelijk naakt 70x80cm. Cond.: G

Schilderij, Sjamaar
Startprijs 700 EUR

P.G. Sjamaar (Den Haag 1819 - 1876), olieverf op paneel, romantisch landschap met figuren 17x21cm. Cond.: G

Paulo, wintergezicht
Resultaat: 35 EUR

Paulo 20e eeuw, olieverf op paneel, wintergezicht met vele figuren 20x25cm. Cond.: G

Valentijn Bing, aquarel
Resultaat: 200 EUR

Valentijn Bing (1812 - 1895 Holland), aquarel op papier, "de abdij van Helvoost" met figuren 24x29cm. Cond.: G

Jelle Hoogstra
Startprijs 150 EUR

Jelle Hoogstra (Leeuwarden 1924 - 2003), gemengde techniek op papier, voorstelling naar "der blaue Reiter" 80x70cm. Cond.: U

Japans interieur, J.C.P. Houthuesen
Resultaat: 1.050 EUR

J.C.P. Houthuesen, olieverf op linnen, Japans interieur met geisha's 85x57cm. Cond.: G

Arie Johannes Zwart, dorpsgezicht
Startprijs 1.200 EUR

Arie Johannes Zwart (1903 Rijswijck - 1981 Ibiza), olieverf op linnen, dorpsgezicht met figuren. Bijzonder mooie voorstelling 60x70cm. Cond.: U