Papier mache popje, gemerkt E.B.E. ca. 1930 met geschilderde ogen L.: 22cm. Cond.: G
Twee poppen ca. 1930. 1x Hard kunststof meisje, ongemerkt. 1x Papier mache meisje, gemerkt driehoek met ECW Germany (haar bijgeschilderd). L.: 30-44cm. Cond.: R
Grote antieke kinderwagen met kap (licht beschadigd) en porseleinen handgreep met originele beschildering. Vermoedelijk Duitsland ca. 1890. Wielen en bladveren in goede staat 125x113x50cm. Cond.: G
Twee jongespoppen ca. 1930-1940. 1x Hard kunststof pop ca. 1940, ongemerkt met slaapogen. 1x Papier mache pop, onduidelijk gemerkt Germany. L.: 47cm. en 57cm. Cond.: R
Vier papier mache popjes ca. 1930 Duitsland 16-27cm. Cond.: G
Papier mache pop ca. 1930, onduidelijk gemerkt. Stoffen lichaam met "mama-mechaniek", slaapogen, open mond met 2 tandjes L.: 57cm. Cond.: G
Mechanisch egeltje ca. 1930 met opwindmechaniek. Gemaakt van papier mache en vilt. Vermoedelijk Duitsland 19x11x7cm. Cond.: G
Oude Elastolin figuur voorstellend een hoge officier met hoed, Duitsland 8x4x2,5cm. COnd.: G
Grote moderne porseleinen pop, gemerkt "Jaucke", Rinus Morsink Het poppenmobiel De Meern. Stoffen lichaam, porseleinen onderbenen en armen L.:74cm. Cond.: G