Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

J.H. Mastenbroek
Startprijs 20.000 EUR

Johan Hendrik Mastenbroek (Rotterdam 1875 - 1945 Rotterdam), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam met zicht op De Grote Kerk (Sint Laurens) met vele schepen en figuren. Herkomst particulier bez...

Amsterdams staand horloge
Startprijs 6.000 EUR

Kapitaal Amsterdams staand horloge 18e eeuw met maan, datum en secondenwijzer. Afbeeldingen van de 4 jaargetijden. Kast staand op klauwpoten van eiken belijmd met wortlenoten. Dubbelgebogen oplopende ...

Kabinet
Resultaat: 7.500 EUR

Kast

Schilderij, Meijer
Startprijs 5.000 EUR

Louis Johan Hendrik Meijer (Amsterdam 1809 - 1866 Utrecht, diverse musea, maritiem schilder), olieverf op paneel, zeegezicht met diverse schepen en sloepen met figuren bij de kust 26x21cm. Cond.: U

Koppel geweren in kast
Startprijs 3.500 EUR

Bijzonder koppel frontladers in originele cassette. Gemonogrammeerd "J.G. 1st May 1825". Compleet met kruithoorn, kogelknipper en gereedschap, in zeer goede staat 9x40x31cm. Cond.: U

Antonie Pieter Schotel, zeilboot
Startprijs 3.500 EUR

Antonie Pieter Schotel (Dordrecht 1890 - 1958 Laren), olieverf op linnen, Volendamse zeilboot in volle vaart. Cracele bovengedeelte schilderij, advies bedoeking 100x100cm. Cond.: G

Pendant, 17e eeuw
Startprijs 3.500 EUR

Zeldzaam pendant omgeving Frans Hals anno 1630 - 1650. 1x Man met wijnglas (de proever) 1x Man met tabak (de ruiker). Oudere bedoeking en restauratie. Algemeen in goede conditie. 37x30cm. en 37x29cm. ...

Schilderij, H.P. Koekkoek
Startprijs 3.500 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek (Hilversum 1843 - na 1890 Engeland). olieverf op linnen, romantisch landschap met vee en figuren 92x62cm. Cond.: U

Engelse staande klok
Resultaat: 3.000 EUR

Zeldzaam kapitaal Engels staand horloge in mahoniehouten kast. Uurwerk met bronzen wijzerplaat, gesigneerd William Hawson ca. 1770. Uurwerk met maanstand, centrale datumaanwijzer en secondenaanduiding...

Wortelnoten kabinet
Startprijs 2.500 EUR

Hollands 18e eeuwse Louis Quinze kabinet ,staand op klauwpoten, van noten met wortelnoten fineer op eiken. Getoogde deuren met rocailles op de deuren en koplijst. Origineel bronzen beslag, sloten en s...

Oene Romkes de Jongh
Resultaat: 3.100 EUR

Oene Romkes de Jongh (1812 Makkum - Amsterdam 1898), olieverf op linnen, romantisch Hollands winters stadsgezicht met vele figuren 67x54cm. Cond.: G

Louis Seize commode ca. 1800
Resultaat: 2.400 EUR

Originele vroeg Biedermeier notenhout gefineerde commode ca. 1820 Duitsland. Prachtig fineerbeeld en zwarte halve zuilen. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Originele sloten 84x122x62...

Louis Seize commode
Startprijs 2.200 EUR

Originele Duitse Louis Seize commode ca. 1780 ingelegd met diverse houtsoorten aan de voorkant, achterkant en blad. Originele sloten, sleutels en beslag. De commode is recentelijk vakkundig gerestaure...

Monumentale Franse pendule
Startprijs 2.200 EUR

Zeldzame monumentale Franse bronzen vuurvergulde pendule onder glazen stolp 2e helft 19e eeuw. Voorstelling met bronzen putti met blaasinstrument. Wijzerplaat geëmailleerd en gesigneerd Deniere F.T. d...

Leo Gestel
Startprijs 2.000 EUR

Leo Gestel (Woerden 1881 - 1941 Hilversum), gemengde techniek op papier, meisje met hoed Cond.: G

Schilderij, J. Walraven
Startprijs 2.000 EUR

Jan Walraven (Amsterdam 1827 - Brussel), olieverf op paneel, meisje met hond en bloemen 39x27cm. Cond.: G

Amram Ebgi, Salute to Jeruzalem
Startprijs 2.000 EUR

Amram Ebgi (1939 Israël - ) (Diverse musea, bekend Joods kunstenaar), mixed media op linnen met goud- en koperverf, "Salute to Jeruzalem" 76x45cm. Cond.: U

Amram Ebgi, Shabbat Shalom
Startprijs 2.000 EUR

Amram Ebgi (1939 Israël - ) (Diverse musea, bekend Joods kunstenaar), mixed media op linnen met goud- en koperverf, "Shabbat Shalom" 72x46cm. Cond.: U

Smeedijzeren geldkist
Startprijs 1.800 EUR

Grote 17e eeuwse smeedijzeren geldkist met origineel slotenwerk en sleutel (functioneert). 48x46x71cm. Cond.: G

Vuurvergulde Empire pendule
Startprijs 1.800 EUR

19e Eeuwse vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met voorstelling van een zittende vrouw met hoorn des overvloeds en pijl en boog in de hand. Uurwerk is nagekeken, duim is afgebroken 36x29x12cm...

Zivojin Celic, abstracte compositie
Startprijs 1.800 EUR

Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 120x152cm. Cond.: U

Ring paars emaille/amethist
Startprijs 1.750 EUR

Zeer aparte paars emaille ring,GG 585/000, bezet met een amethist en briljant ca. 1.40 crt. ø 59, ca. 22gr.

Zilv. ketel op standaard
Startprijs 1.750 EUR

Bijzonder mooi Hollands zilveren 835/000 bouilloire, op 4 balpoten,met acanthusblad motief en opengewerkte parelrand op ketel. MT.:J.M.van Kempen, Voorschoten, 1858-1924, ca. 1457 gr. Cond.:U

Jan Korthals
Startprijs 1.700 EUR

Jan Korthals (Amsterdam 1916-1973) olieverf op linnen, stadsgezicht met figuren en moeder met kind. 40x50 cm., Cond.:U