09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

J.H. Mastenbroek 1009
J.H. Mastenbroek
Startprijs 20.000 EUR
Amsterdams staand horloge 3501
Amsterdams staand horloge
Startprijs 6.000 EUR
Kabinet 4004
Kabinet

7.500 EUR

Schilderij, Meijer 1241
Schilderij, Meijer
Startprijs 5.000 EUR
Koppel geweren in kast 2361
Koppel geweren in kast
Startprijs 3.500 EUR
Antonie Pieter Schotel, zeilboot 1377
Antonie Pieter Schotel, zeilboot
Startprijs 3.500 EUR
Pendant, 17e eeuw 1358
Pendant, 17e eeuw
Startprijs 3.500 EUR
Schilderij, H.P. Koekkoek 1004
Schilderij, H.P. Koekkoek
Startprijs 3.500 EUR
Engelse staande klok 3509
Engelse staande klok

3.000 EUR

Wortelnoten kabinet 4024
Wortelnoten kabinet
Startprijs 2.500 EUR
Oene Romkes de Jongh 1043
Oene Romkes de Jongh

3.100 EUR

Louis Seize commode ca. 1800 4003
Louis Seize commode ca. 1800

2.400 EUR

Louis Seize commode 4002
Louis Seize commode
Startprijs 2.200 EUR
Monumentale Franse pendule 3515
Monumentale Franse pendule
Startprijs 2.200 EUR
Leo Gestel 1122
Leo Gestel
Startprijs 2.000 EUR
Schilderij, J. Walraven 1095
Schilderij, J. Walraven
Startprijs 2.000 EUR
Amram Ebgi, Salute to Jeruzalem 1007
Amram Ebgi, Salute to Jeruzalem
Startprijs 2.000 EUR
Amram Ebgi, Shabbat Shalom 1006
Amram Ebgi, Shabbat Shalom
Startprijs 2.000 EUR
Smeedijzeren geldkist 4174
Smeedijzeren geldkist
Startprijs 1.800 EUR
Vuurvergulde Empire pendule 3505
Vuurvergulde Empire pendule
Startprijs 1.800 EUR
Zivojin Celic, abstracte compositie 1397
Zivojin Celic, abstracte compositie
Startprijs 1.800 EUR
Ring paars emaille/amethist 302
Ring paars emaille/amethist
Startprijs 1.750 EUR
Zilv. ketel op standaard 17
Zilv. ketel op standaard
Startprijs 1.750 EUR
Jan Korthals 1000
Jan Korthals
Startprijs 1.700 EUR