Twee zeldzame Hollandse 17e eeuwse polychrome tegels met als voorstelling; 1x een ridder in harnas met lans en 1x een edelman met hoed en lans. beide staand in openlucht met gras en bloemen 13,3x13,3c...
Twee grote Franse sevres porseleinen amphora's met dichte bovenzijde 2e helft 20e eeuw. Beschilderd met goud en figuren. Bronzen voet en armaturen 46x22xø14cm. Cond.: u
Grote Tsjechische design keramiek vaas, gemerkt Amphora Tsjechoslowakia Fi. geglazuurd met als voorstelling uilen. Mooi ontwerp met minime chip aan de voet 41xø27cm. Cond.: G
Zes Chinees porseleinen 18e eeuwse diepe borden met peroxide randen. Decor van 2 figuren, 4 borden met een haarscheur en 1 bord waarvan een stuk gelijmd is, lichte randschades Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een papegaai op een tak 1x12,6x12,9cm. Cond.: G (lichte randschades) Cond.: G
Grote monumentale Delftse pronkvaas 19e eeuw in barok vormgeving. Rijkelijk versierd met koppen van zeemonsters, bloemen en landschappen in zeer goede staat 59x39x26cm. Cond.: G
Hollandse Delftsblauwe wandplaquette 19e eeuw. Kroon van de plaquette in de vorm van een schelp omringd door rocailles. Handbeschilderd met Oud Hollands stratengezicht, gesigneerd naar C. Springer 55x...
Groot tegeltableau ca. 1920, voorstelling van de zeeslag bij Duins 1839, waarschijnlijk Makkums. Twaalf tegels met eiken lijst 74x60cm. Cond.: G
Vier Hollandse polychrome tegels 17e-18e eeuw met als voorstelling de appeltjes van oranje in korf. 1 Tegel is gerestaureerd 1x13x13cm., .(lichte randschades)
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een exotische loopvogel op een tak met bloemen 1,2x12,7x12,8cm. Cond.: G (Lichte randschade)
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een opvliegende vogel 1x13x12,9cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, keramiek met blauw bloemdecor. 1x Knobbelvaas met lichte randschade aan de voet (39xø15cm.), 1x Vaas met lichte randschades aan de voet en kraag (21xø17cm.), 1x V...
Bureauset Meissen (Duitsland) rode draken decor,, 1e helft 20e eeuw,bestaande uit 2 inktpotjes met deksel ( 1 dekseltje gelijmd) ,pennenschaal, stempelkussen en een brievenhouder.Cond.:G
Grote Chinese celadon kraagvaas met oren op een houten sokkel 19e eeuw. Geheel gedecoreerd met diverse bloemen staand op vazen. 56xø21cm.(zonder sokkel). Cond.: G
Drie Chinees porseleinen Familie Rose borden 18e eeuw met goud- en bloemmotief 4xø23cm. (1 haarscheur van ca. 3cm.) Cond.: G
Porseleinen potpourri dekselpot, ongemerkt (waarschijnlijk Thuringen) ca. 1880. gedecoreerd met bloemen. Deksel met putti en guirlandes in de hand. Lichte schilfertjes bij de bloemen en takje weg 32x1...
Antiek Chinees porseleinen 12-delig gebaksstel met peterseliedecor 18e eeuw. Beschadigingen ø13,3cm. en ø26cm. Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een pauw op het gras 1,1x13x13cm. Cond.: G (randschade)
Zeldzame Hollandse polychroom openlucht tulptegel 17e eeuw 1,2x13,3x13,2cm. (Lichte randschade)
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een vliegende vlinder bij bloemen 1,2x12,8x12,8cm. (randschade)
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een kip op het gras 0,9x12,8x12,2cm. Cond.: G (randschade)
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een grote pauw op een tak met bloemen. Randschade 1,2x13x12,6cm. Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel met als voorstelling een pauw in het gras 1,1x13,3x13,2cm. Cond.: G (randschade)
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een kakelende haan op het gras 1,2x13x12,6cm. Randschade Cond.: G