Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Riddertegels 6178
2 Riddertegels

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
2 Vazen Sevres 6065
2 Vazen Sevres

Resultaat:

325 EUR

Grote amphora vaas 6013
Grote amphora vaas
Startprijs 300 EUR
Verkocht
6 Chinese borden 6011
6 Chinese borden

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Tegel papegaai 17e eeuw 6006
Tegel papegaai 17e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Delftse pronkvaas 6000
Delftse pronkvaas
Startprijs 300 EUR
Hollandse plaquette 6484
Hollandse plaquette
Startprijs 275 EUR
Tegeltableau, schepen 6179
Tegeltableau, schepen
Startprijs 270 EUR
Verkocht
4 Tegels, 18e eeuw 6306
4 Tegels, 18e eeuw

Resultaat:

750 EUR

Tegel  loopvogel, 17e eeuw 6282
Tegel loopvogel, 17e eeuw
Startprijs 250 EUR
Tegel vogel, 17e eeuw 6278
Tegel vogel, 17e eeuw
Startprijs 250 EUR
3 Delftse vazen, 18e eeuw 6016
3 Delftse vazen, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Meissen schrijfset 6012
Meissen schrijfset
Startprijs 250 EUR
Chinese kraagvaas met oren 6472
Chinese kraagvaas met oren
Startprijs 225 EUR
3 Fam Rose borden 6028
3 Fam Rose borden
Startprijs 220 EUR
Porseleinen dekselpot 6582
Porseleinen dekselpot
Startprijs 200 EUR
Verkocht
12-Delig Chinees gebaksstel 6408
12-Delig Chinees gebaksstel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Tegel pauw, 17e eeuw 6303
Tegel pauw, 17e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Openlucht tegel tulp 6301
Openlucht tegel tulp
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Tegel vlinder, 17e eeuw 6280
Tegel vlinder, 17e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Tegel kip, 17e eeuw 6279
Tegel kip, 17e eeuw

Resultaat:

210 EUR

Tegel paradijsvogel, 17e eeuw 6277
Tegel paradijsvogel, 17e eeuw
Startprijs 200 EUR
Tegel pauw, 6276
Tegel pauw,
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Tegel haan, 17e eeuw 6185
Tegel haan, 17e eeuw

Resultaat:

350 EUR