Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Eikenhouten tafel
Resultaat: 80 EUR

Duitse Neo-Barok eiken tafel ca. 1900. Onderstel waarschijnlijk origineel barok. Blad en lade van latere datum 80x115x84cm. Cond.: G

Smalle spiegel
Resultaat: 150 EUR

Smalle hoge nieuwe spiegel, Franse stijl in goudkleur met facetgeslepen spiegel en uitgewerkte kroon. Rococo stijl 173x56cm. Cond.: U

Chinese commode
Startprijs 150 EUR

Oude Chinese roodgelakte commode met twee deuren, twee laden en mooi bronzen beslag 20e eeuw 94x95x45cm. Cond.: G

Eiken armleunstoel
Resultaat: 325 EUR

Eikenhouten barok-stijl stoel ca. 1880 met bewerkte lederen zitting en rugleuning, onderling verbonden poten en voorzien van houtsnijwerk met putto gezichten. Leder is bijzonder mooi bewerkt met wapen...

Flessepoottafel
Resultaat: 180 EUR

Hollandse Neo-Barok uittrektafel ca. 1900 van eikenhout met ebbenhout effect. In zeer goede staat 77x260x80cm. Cond.: G

Aankleedspiegel
Resultaat: 150 EUR

Grote mahoniehouten aankleedspiegel ca. 1840 Biedermeier. Spiegel kan gedraaid worden 163x93x34cm.

2 Armleunstoelen
Resultaat: 45 EUR

Twee oude eiken gestoffeerde armleunstoelen Hollands ca. 1920 87x65x53cm. Cond.: G

2 Notenhouten bijzettafels
Resultaat: 40 EUR

Twee oude bijzettafeltjes met noten/wortelnoten fineer en bandintarsia. 8-Kantig blad 43x45x45cm. Cond.: G

Smeedijzeren tuintafel
Resultaat: 30 EUR

Grote smeedijzeren rechthoekige tuintafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 78x126x68cm. Cond.: U

Hangvitrine
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten hangvitrine ca. 1920 88x61x15cm. Cond.: G

Vitrine
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten vitrine 1e helft 20e eeuw, schuin aflopend 50x61x23(boven)33(onder). Cond.: G