Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Landschap, Pothuis Boon
Startprijs 200 EUR

Charlotte Pothuis-Boom (Amsterdam 1945 - ), olieverf op linnen, "Coming Sheep" met herder 55x40cm. Cond.: G

Houtsculptuur Corneille
Resultaat: 325 EUR

Corneille, olieverf op hout, houtsculptuur beschilderd, liggende naakte vrouw. 17x44x14.5 cm., Cond.:G

Miniatuur portret in lijst
Startprijs 60 EUR

Miniatuurschilderijte geschilderd op antiek ivoor, met antiek ivoren lijstje. Ongesigneerd damesportret 10,7x11,7cm. Cond.: G

F.H. Lang, landschap met zandweg
Startprijs 40 EUR

F.H. Lang ca. 1930, Duitse school, olieverf op linnen, bergachtig landschap met zandweg 50x65cm. Cond.: G

Strandgezicht, D. Pelotti
Startprijs 125 EUR

D. Pelotti, olieverf op paneel, strandgezicht met zeilboten en figuren 30x40cm. Cond.: G

Willy Beekhuyse, stilleven
Resultaat: 40 EUR

Willy Beekhuyse begin 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven 40x50cm. Cond.: G

Frans Everbag, ets
Startprijs 150 EUR

Frans Everbag (Amsterdam 1877 - 1947), ets op papier, Amsterdamse gracht met prachtige gevels in de winter 31x39cm. Cond.: G

Schilderij, S.J.
Startprijs 300 EUR

Sebastianus Johannes Bakermans (Den Bosch 19101- ), olieverf op linnen, boerderij met figuren bij een bospad (boer, boerin, geit en kippen) 40x50cm. Cond.: G

Aquarel, Aalthof
Startprijs 20 EUR

M. Saathoff ca. 1930, aquarel op papier, winters dorpsgezicht 34x54cm. Cond.: G

Gesigneerd B. Long
Startprijs 50 EUR

B. Long, olieverf op linnen, twee vrouwen bij een tafel met plant 50x60cm. Cond.: G

Schilderij
Startprijs 100 EUR

G. Marido? 20e eeuw, olieverf op paneel, improessionistisch stadsgezicht 30x23cm. Cond.: U

Aquarel, bloemen op vaas
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Frankl of Fransl?), aquarel op papier, vaas met bloemen 21x30cm. Cond.: G

Schilderij, Larens interieur
Resultaat: 1.600 EUR

Oil on canvas, woman by fire 130x80cm.

Schilderij, boer met koeien
Startprijs 125 EUR

Hendrik Cornelis Kranenburg (1917 Amsterdam), olieverf op linnen, landschap met boer en koeien 40x50cm. Cond.: G

Boek Scheen
Resultaat: 40 EUR

Pieter A. Scheen, honderd jaren Nederlandse Schilder- en Tekenkunst. De Romantiek met voor- en natijd (1750 - 1850). Verlucht met ruim 400 afbeeldingen 25x19x5cm. Cond.: G

Oene Romkes de Jongh
Resultaat: 3.100 EUR

Oene Romkes de Jongh (1812 Makkum - Amsterdam 1898), olieverf op linnen, romantisch Hollands winters stadsgezicht met vele figuren 67x54cm. Cond.: G

Schilderij met poezen
Resultaat: 220 EUR

Gesigneerd Raaphorst, olieverf op linnen, spelende poezen in interieur 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, Ch. Petit
Startprijs 500 EUR

Ch.Petit, pseudoniem van Adriaan Terhell (1863 Venlo-Beverwijk 1949) olieverf op linnen, Holands grachtengezicht met figuren. 30x40 cm., Cond.:G

A. Belle 1992
Startprijs 1.500 EUR

Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, twee vrouwen bij een brief 80x100cm. Cond.: G

Franz Helfferich
Startprijs 800 EUR

Franz Helfferich 1929,(1871-1941 Den Haag) Olieverf op linnen, Boerenhuis met vrouw op klompen. 90x60 cm.,
Cond.:G

Schilderij, F. van Kregten
Resultaat: 850 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - Den Haag 1937), olieverf op linnen, landschap met boerderij, boer en koeien 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Sjamaar
Startprijs 700 EUR

P.G. Sjamaar (Den Haag 1819 - 1876), olieverf op paneel, romantisch landschap met figuren 17x21cm. Cond.: G

Paulo, wintergezicht
Resultaat: 35 EUR

Paulo 20e eeuw, olieverf op paneel, wintergezicht met vele figuren 20x25cm. Cond.: G

Arie Johannes Zwart, dorpsgezicht
Startprijs 1.200 EUR

Arie Johannes Zwart (1903 Rijswijck - 1981 Ibiza), olieverf op linnen, dorpsgezicht met figuren. Bijzonder mooie voorstelling 60x70cm. Cond.: U