Charlotte Pothuis-Boom (Amsterdam 1945 - ), olieverf op linnen, "Coming Sheep" met herder 55x40cm. Cond.: G
Corneille, olieverf op hout, houtsculptuur beschilderd, liggende naakte vrouw. 17x44x14.5 cm., Cond.:G
Miniatuurschilderijte geschilderd op antiek ivoor, met antiek ivoren lijstje. Ongesigneerd damesportret 10,7x11,7cm. Cond.: G
F.H. Lang ca. 1930, Duitse school, olieverf op linnen, bergachtig landschap met zandweg 50x65cm. Cond.: G
D. Pelotti, olieverf op paneel, strandgezicht met zeilboten en figuren 30x40cm. Cond.: G
Frans Everbag (Amsterdam 1877 - 1947), ets op papier, Amsterdamse gracht met prachtige gevels in de winter 31x39cm. Cond.: G
Sebastianus Johannes Bakermans (Den Bosch 19101- ), olieverf op linnen, boerderij met figuren bij een bospad (boer, boerin, geit en kippen) 40x50cm. Cond.: G
B. Long, olieverf op linnen, twee vrouwen bij een tafel met plant 50x60cm. Cond.: G
G. Marido? 20e eeuw, olieverf op paneel, improessionistisch stadsgezicht 30x23cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd (Frankl of Fransl?), aquarel op papier, vaas met bloemen 21x30cm. Cond.: G
Oene Romkes de Jongh (1812 Makkum - Amsterdam 1898), olieverf op linnen, romantisch Hollands winters stadsgezicht met vele figuren 67x54cm. Cond.: G
Cond.:G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - Den Haag 1937), olieverf op linnen, landschap met boerderij, boer en koeien 50x70cm. Cond.: G
P.G. Sjamaar (Den Haag 1819 - 1876), olieverf op paneel, romantisch landschap met figuren 17x21cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (1903 Rijswijck - 1981 Ibiza), olieverf op linnen, dorpsgezicht met figuren. Bijzonder mooie voorstelling 60x70cm. Cond.: U