Oene Romkes de Jongh (1812 Makkum - Amsterdam 1898), olieverf op linnen, romantisch Hollands winters stadsgezicht met vele figuren 67x54cm. Cond.: G
Anthony van Dyck(1599 - 1651 Vlaanderen), gravure op papier, Fransicus Snyders, Atn. van Dyck pinxit et fecit aquaforti. Met watermerk en verzamelaarsstempel 25x16,3cm. Cond.: R
J.C.P. Houthuesen, olieverf op linnen, Japans interieur met geisha's 85x57cm. Cond.: G
Adriaan Marinus Geyp (Middelburg 1855- 1926 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met boerenschuur en werkende boer bij hooiwagen met paard en kippen 50x70cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - Den Haag 1937), olieverf op linnen, landschap met boerderij, boer en koeien 50x70cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op paneel, Chinese kom en vaas met bloemen 24x30cm. Cond.: G
Frits Mondriaan (Den Haag 1853 - 1932), olieverf op linnen, bosgezicht met ingang tot landgoed 50x60cm. Cond.: U
Willem Jan Pieter van der Does (Rotterdam 1889 - 1966 Zeist), olieverf op paneel, Oosters havengezicht met stoomboot en vissersboten met figuren 43x31cm. Cond.: G
Walter Williams (1835-1906 Engeland) olieverf op paneel, figuren bij een rotsachtige kust. 20.5x30 cm., Cond.:G
Evert Moll,(Voorburg 1878-Den Haag 1955) olieverf op paneel, havengezicht met driemaster, 19x25 cm.,Cond.:G
Henk Klinkhamer (Leiden 1952 - ), acryl op linnen, "Sailing Horses, Klinkhamer 1998" 85x85cm. Cond.: U
Fortuyn 19e eeuw, olieverf op linnen, bijbelse voorstelling van een man met kind op de arm. Oudere bedoeking en retoucheringen 83x56cm. Cond.: G
Russisch ikoon ca. 1890 voorstellend Russische starets knielend voor icoon in bos 31x27cm. Cond.: R-G
Corneille,olieverf op hout, houtsculptuur beschilderd, vrouw met kat bij maan. 37x29x12 cm., Cond.:G
Willem Johannes Schütz (Middelburg 1854 - 1933), olieverf op paneel, schepen aan de Schelde 21x30cm. Cond.: U
Onduidelijk monogram 19e eeuw (C.H.L.?), gedetailleerd geschilderd, ruine van een kasteel met figuren 20,5x16,5cm. Cond.: G
Icoon van Maria die haar zoon Jezus de borst geeft; zogenaamde melkvoedende Moeder Gods; Rusland eind 19e eeuw. 44x31cm.
Schilderij 17e-18e eeuw, Omgeving Egbert van Heemskerck, olieverf op linnen, drinkgelach in een taverne. Algemeen in goede conditie 42x35cm. Cond.: R
Auguste Allebe 1884 (Amsterdam 1838 - 1927), aquarel op papier, portret van een dame 25x17cm. Cond.: G
Corneille, olieverf op hout, houtsculptuur beschilderd, liggende naakte vrouw. 17x44x14.5 cm., Cond.:G
Frans Slager (Den Bosch 1876 - 1953 Meerhout), olieverf op linnen, gezicht op kasteel in het bos met figuur 31x21cm. Cond.: G
Willy Sluiter (Amersfoort 1873 - 1949 Den Haag), potloodtekeningen op papier, karakteristieke portretten van Twentse boer en boerin. "Schipholts Gait en zijn vrouw, de rol 1 Mei 1917" 35x44cm. Cond.: ...
Gesigneerd C. Kimmel (Cornelis?) 19e eeuw, olieverf op linnen, Oostenrijks landschap 52x40cm. Cond.: R
Jan Hermanus Melcher Tilmis (Maastricht 1887 - 1920 Amsterdam), olieverf op linnen, De groenburgwal 60x80cm. Cond.: G
Bernard de Hoog (Amsterdam 1866 - 1943 Den Haag), olieverf op linnen (bedoeking), zittende aardappelschillende boer bij de kachel 29x35cm.
Monogram W.D.L. 1869, aquarel op papier, zeegezicht met schepen en figuren bij ondergaande zon 33x21,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd eind 19e eeuw (Russisch of Franse school), olieverf op paneel, schilder bij schildersezel met jongen 22,5x18cm. Cond.: G
Louis Heymans 1956 (Utrecht 1890 - Middelburg), gouache op papier, stilleven met Wajang pop, schelp en vaas 32x47cm. Cond.: G
Philippine Anne Madeleine Quarles van Ufford (1862 - 1919 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met molen bij avond 60x80cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag 1962), olieverf op paneel, strandplezier Scheveningen 18x24cm. Cond.: U
J. Ooninck ca. 1900, olieverf op linnen, interieur met kippen en haan 34x25cm. Cond.: G
Gesigneerd Raaphorst, olieverf op linnen, spelende poezen in interieur 40x50cm. Cond.: G
Valentijn Bing (1812 - 1895 Holland), aquarel op papier, "de abdij van Helvoost" met figuren 24x29cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op linnen, interieur Twents boerderij met boer 55x45cm. Cond.: G
Elsise Clandine Arntzenius (1902 Den Haag - ), aquarel op papier, vaas met rozen 31x44cm. Cond.: U
Ongesigneerd, aquarel op papier, 19e eeuw, Kustplaats met schepen, huizen en figuren. Vermoedelijk Engeland. 123x64 cm., Cond.: G
Edgar Chahine Nr. 28/40 (1874 - 1947 Frankrijk), ets op papier met aquatint, Parijs stadsgezicht met werklui aan de Seine 49x35cm. Cond.: G
Trovati 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemstilleven naar 18e eeuws voorbeeld ø71cm. Cond.: G
Neeltje Hendrika Court-Konijnenburg (Amsterdam 1882 - 1937 Utrecht), olieverf op linnen, stilleven met aardewerk 59x37cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw Chinese school, olieverf op linnen, Chinese vrouw in kledendracht 63x52cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, zittend vrouwelijk naakt 46x55cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw Chinese school, Chinese vrouw in kledendracht 63x52cm. Cond.: U
Brant?(vermoedelijk Charles Rene de Brant 1868 - 1958), vrouwelijk naakt 50x61cm. (Plakker Verso)
Paul Arntzenius (Den Haag 1883 - 1965 Den Haag), olieverf op linnen, stilleven met aardewerken pot en eieren 43x33cm. Cond.: G
Liu Hui 20e eeuw Chinese school, olieverf op linnen, vrouwelijk naakt liggend op waterlelies 120x80cm. Cond.: U
R. Detrixhe, olieverf op paneel, liggende roodbont koe in stal 38x23cm. Cond.: G
Henk Poeder (Ede), olieverf op paneel, stilleven met aardewerk en pruimen 63x42cm. Cond.: G