Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hans, schaapskooi met herder
Resultaat: 45 EUR

Hans 1e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, herder met schapen bij schaapskooi 40x80cm. Cond.: R

Tekening dame, 19e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Bangwiet 1837. lithografie op papier, mondaine dame 17x21cm. Cond.: G

F.H. Lang, winters berglandschap met huis
Resultaat: 45 EUR

F.H. Lang ca. 1930, Duitse school, olieverf op linnen, winters berglandschap met huis 57x38cm. Cond.: G

Frans Everbag, ets
Resultaat: 45 EUR

Frans Everbag (proefdruk) (1877 - 1947 Holland), ets op papier, handgesigneerd, grachtgezicht Amsterdam 43x31cm. Cond.: G

Boek Scheen
Resultaat: 40 EUR

Pieter A. Scheen, honderd jaren Nederlandse Schilder- en Tekenkunst. De Romantiek met voor- en natijd (1750 - 1850). Verlucht met ruim 400 afbeeldingen 25x19x5cm. Cond.: G

Willy Beekhuyse, stilleven
Resultaat: 40 EUR

Willy Beekhuyse begin 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven 40x50cm. Cond.: G

Simon Lord Lovat 1746, gravure
Resultaat: 40 EUR

William M. Hogarth 1746, Simon Lord Lovat (waarschijnlijk 19e eeuw), gravure op papier, "Drawn from the life and etch'd aquafortis by William Hogarth" 36,5x23,5cm. Cond.: G

Paulo, wintergezicht
Resultaat: 35 EUR

Paulo 20e eeuw, olieverf op paneel, wintergezicht met vele figuren 20x25cm. Cond.: G

Fulton, zeegezicht
Resultaat: 35 EUR

Fulton 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch zeegezicht met vele figuren 20x25cm. Cond.: G

Veenendaal
Resultaat: 35 EUR

A. Veenendaal ca. 1930, olieverf op linnen, boerenhuis in de zon 40x30cm. Cond.: G

Tekening Herderin, J.C. Mees
Resultaat: 35 EUR

Gesigneerd J.C. mees 19e eeuw, gemengde techniek op papier (vouw), herderin met vee 24x19cm. Cond.: R

A. van de Berg
Resultaat: 35 EUR

A. van de Berg, olieverf op paneel, polderlandschap met molen aan het water 30x15cm. Cond.: G

Chris Lebeau, jonge soldaat
Resultaat: 35 EUR

Joris Johannes Christiaan Lebeau, tekening op papier, jonge officier 1898 27x23cm. Cond.: G

P. van os, gravure
Resultaat: 35 EUR

Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), gravure op papier, landschap met man, ezel en geit 19x22cm. Cond.: G

P.J. van Os, gravure
Resultaat: 35 EUR

Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), gravure op papier, landschap met ezel en bokken 23x16cm. Cond.: G

J. van Dijk
Resultaat: 30 EUR

J. van Dijk 1e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap met wandelende vrouw 45x34cm. Cond.: R

Huyges
Resultaat: 30 EUR

Gravure op papier 18e-19e eeuw 15x22cm. Cond.: G

v. Hog, Bloemstilleven
Resultaat: 30 EUR

W. Hog 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met rozen 25x20cm. Cond.: U

Schilderij, van hout
Resultaat: 30 EUR

P.C. Horst 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap 28x23cm. Cond.: G

Schilderij met schepen
Resultaat: 30 EUR

J. Stroh 20e eeuw, olieverf op linnen, Middeleeuwse zeeslag 58x40cm. Cond.: G

Ongesigneerd, haan
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, haan 10x7cm. Cond.: G

Aquarel, stilleven M(A)K
Resultaat: 30 EUR

Monogram M(A)K 1989, aquarel op papier, stilleven met fruit en bloemen, 64x40 cm., Cond.:U

A. Everdingen, gravure
Resultaat: 30 EUR

Adrianus van Everdingen (Utrecht 1832 - 1912), gravure op papier, werkende figuren aan de kade 10,5x15cm. Cond.: G

Both fecit, gravure
Resultaat: 30 EUR

Both fecit (18e-19e eeuw), gravure op papier, romantisch landschap met vele figuren 20x26cm. Cond.: G

Jacob Maris, gravure
Resultaat: 30 EUR

Jacob Maris (1837 - 1899 Holland), gravure op papier, Hollands landschap met brug en figuren 20x8,5cm. Cond.: G

G. Diepeveen, man en vrouw
Resultaat: 30 EUR

Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, man en vrouw 50x60cm. Cond.: G

Winterlandschap
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd winterlandschap ca. 1900, olieverf op paneel, figuren op een paard 58x40cm. Cond.: R

Schilderij
Resultaat: 25 EUR

Abraham v.d. Wissel "Fecit" (Marken 1865 - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, dorpsgezicht 35x35cm. Cond.: G

Schilderijtje
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, havengezicht met bloemenmarkt 18x13cm. Cond.: G

Schilderij, J. ten Cate
Resultaat: 25 EUR

J. ten Cate, olieverf op paneel, beekje in het bos 32x22cm. Cond.: U

Schilderij, J. ten Cate
Resultaat: 25 EUR

J. ten Cate, olieverf op paneel, bospad met figuren 32x22cm. Cond.: U

Bloemstilleven
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, gemberpot met bloemen 24x30cm. Cond.: G

P.J. van Os, gravure
Resultaat: 25 EUR

Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), gravure op papier, landschap met twee liggende rammen 18x11cm. Cond.: G

Schilderij op tegel
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op tegel, wintergezicht 17x11,5cm. Cond.: G

B. Sluiter, bloemen op vaas
Resultaat: 20 EUR

B. Sluiter ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen (beschadiging) 60x80cm. Cond.: G

Zeefdruk, Vincent van Gogh
Resultaat: 20 EUR

Vincent van Gogh, druk op zijde, terras bij avond in Frankrijk 61x60cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 20 EUR

F, van Genesen (Tilburg 1887 - 1945), olieverf op linnen, beek met bomen in de hefsttooi 42x36cm. Cond.: G

Omgeving Toon Tilland
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd 30-er jaren, winters dorpsgezicht 50x23cm.

Steendruk
Resultaat: 15 EUR

M. Emile Sulpis, gravure op papier, danseuse 18,5x24,5cm. Cond.: G

Schilderij, wintergezicht
Resultaat: 15 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, winterlandschap 19x14cm. Cond.: G

M. Muller, landschap
Resultaat: 15 EUR

M. Muller (Duitse school) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap 30x18cm. Cond.: U

Augustu, landschap
Resultaat: 10 EUR

Augustu 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met rivier en huis 40x50cm. Cond.: G

A. Torringa, landschap Oostenrijk
Resultaat: 10 EUR

A. Torringa 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap Oostenrijk 24x50cm. Cond.: G

Ongesigneerd, landschap met figuren en kerk
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met figuren en kerk 24x30cm. Cond.: G

N. v. Kampen. vaas met bloemen
Resultaat: 10 EUR

N. v. Kampen 20e eeuw,olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

C. Dijkshoorn, bloemstilleven
Resultaat: 10 EUR

C. Dijkshoorn, olieverf op linnen, bloemstilleven 24x18cm. Cond.: G