Hans 1e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, herder met schapen bij schaapskooi 40x80cm. Cond.: R
Bangwiet 1837. lithografie op papier, mondaine dame 17x21cm. Cond.: G
F.H. Lang ca. 1930, Duitse school, olieverf op linnen, winters berglandschap met huis 57x38cm. Cond.: G
Frans Everbag (proefdruk) (1877 - 1947 Holland), ets op papier, handgesigneerd, grachtgezicht Amsterdam 43x31cm. Cond.: G
Pieter A. Scheen, honderd jaren Nederlandse Schilder- en Tekenkunst. De Romantiek met voor- en natijd (1750 - 1850). Verlucht met ruim 400 afbeeldingen 25x19x5cm. Cond.: G
Willy Beekhuyse begin 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven 40x50cm. Cond.: G
William M. Hogarth 1746, Simon Lord Lovat (waarschijnlijk 19e eeuw), gravure op papier, "Drawn from the life and etch'd aquafortis by William Hogarth" 36,5x23,5cm. Cond.: G
Paulo 20e eeuw, olieverf op paneel, wintergezicht met vele figuren 20x25cm. Cond.: G
Fulton 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch zeegezicht met vele figuren 20x25cm. Cond.: G
A. Veenendaal ca. 1930, olieverf op linnen, boerenhuis in de zon 40x30cm. Cond.: G
Gesigneerd J.C. mees 19e eeuw, gemengde techniek op papier (vouw), herderin met vee 24x19cm. Cond.: R
A. van de Berg, olieverf op paneel, polderlandschap met molen aan het water 30x15cm. Cond.: G
Joris Johannes Christiaan Lebeau, tekening op papier, jonge officier 1898 27x23cm. Cond.: G
Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), gravure op papier, landschap met man, ezel en geit 19x22cm. Cond.: G
Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), gravure op papier, landschap met ezel en bokken 23x16cm. Cond.: G
J. van Dijk 1e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap met wandelende vrouw 45x34cm. Cond.: R
W. Hog 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met rozen 25x20cm. Cond.: U
P.C. Horst 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap 28x23cm. Cond.: G
J. Stroh 20e eeuw, olieverf op linnen, Middeleeuwse zeeslag 58x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, haan 10x7cm. Cond.: G
Monogram M(A)K 1989, aquarel op papier, stilleven met fruit en bloemen, 64x40 cm., Cond.:U
Adrianus van Everdingen (Utrecht 1832 - 1912), gravure op papier, werkende figuren aan de kade 10,5x15cm. Cond.: G
Both fecit (18e-19e eeuw), gravure op papier, romantisch landschap met vele figuren 20x26cm. Cond.: G
Jacob Maris (1837 - 1899 Holland), gravure op papier, Hollands landschap met brug en figuren 20x8,5cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, man en vrouw 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd winterlandschap ca. 1900, olieverf op paneel, figuren op een paard 58x40cm. Cond.: R
Abraham v.d. Wissel "Fecit" (Marken 1865 - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, dorpsgezicht 35x35cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, havengezicht met bloemenmarkt 18x13cm. Cond.: G
J. ten Cate, olieverf op paneel, beekje in het bos 32x22cm. Cond.: U
J. ten Cate, olieverf op paneel, bospad met figuren 32x22cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, gemberpot met bloemen 24x30cm. Cond.: G
Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), gravure op papier, landschap met twee liggende rammen 18x11cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op tegel, wintergezicht 17x11,5cm. Cond.: G
B. Sluiter ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen (beschadiging) 60x80cm. Cond.: G
Vincent van Gogh, druk op zijde, terras bij avond in Frankrijk 61x60cm. Cond.: G
F, van Genesen (Tilburg 1887 - 1945), olieverf op linnen, beek met bomen in de hefsttooi 42x36cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, winterlandschap 19x14cm. Cond.: G
M. Muller (Duitse school) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap 30x18cm. Cond.: U
Augustu 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met rivier en huis 40x50cm. Cond.: G
A. Torringa 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap Oostenrijk 24x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met figuren en kerk 24x30cm. Cond.: G
N. v. Kampen 20e eeuw,olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
C. Dijkshoorn, olieverf op linnen, bloemstilleven 24x18cm. Cond.: G