09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

Aquarel, 19e eeuw ongesigneerd
Resultaat: 150 EUR

Aquarel, Catharina Lintheimer
Resultaat: 150 EUR

Anthony v. Dyck, aquaforte
Resultaat: 140 EUR

Landkaart, Covens en Mortier
Resultaat: 135 EUR

Landkaart van Covens en Mortier (1721 - 1866) F. de Wit te Amsterdam "Ultraiectini Domini Tabula", gravure op papier

Anton Grotman, landschap
Resultaat: 125 EUR

Franse tekening 1825
Resultaat: 125 EUR

Franz von Stuck, Forrellenweiher
Resultaat: 120 EUR

Franz von Stuck (1863 - 1928 Duitsland), ets op papier, Forellen weiher, handgesigneerd, vochtvlekken in donkere gedeelte 28x20cm. Cond.: R

Landkaart
Resultaat: 110 EUR

Bloemstilleven Keemink
Resultaat: 100 EUR

H. Keemink ca. 1940, olieverf op paneel, gemberpot met bloemen 34x40cm. Cond.: R

Schilderij, koeien 30x90cm.
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, weiland met koeien 90x36cm. Cond.: U

J.Damstra
Resultaat: 100 EUR

H.J.Kras
Resultaat: 100 EUR

H.J.Kras,olieverf op paneel, 20e eeuw, Hollands zeegezicht met zeilschepen. 20.5x18 cm., Cond.:G

Manuel Robbe, ets
Resultaat: 100 EUR

Manuel Robbe (1872 - 1937 Frankrijk), handgesigneerde ingekleurde ets, Franse vrouwen op de markt 30x25cm. Cond.: G

Mart, haven
Resultaat: 90 EUR

Mart 80-er jaren, olieverf op linnen, expressionistisch havengezicht 43x59cm.

Stilleven seringen
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven van seringen 61x47cm. Cond.: R

Kopergravure, Trotköpfchen
Resultaat: 90 EUR

L. Knaus ca. 1890, kopergravure op papier, meisje met beker "Trotzkopfchen" 45x33cm. Cond.: G

Schilderij, dames op strand
Resultaat: 90 EUR

F. Potten, olieverf op paneel, flanerende dames op het strand 30x40cm. Cond.: G

Hernemans
Resultaat: 90 EUR

Schilderij, G. Nijland
Resultaat: 90 EUR

Gerard Nijland, olieverf op linnen, stadsgezicht in de sneeuw met figuren 40x50cm. Cond.: G

Theo Hoytema, ets
Resultaat: 90 EUR

Elsa Rubbens
Resultaat: 85 EUR

Leon Danchin
Resultaat: 80 EUR

Schilderij, Fichtl
Resultaat: 80 EUR

Gesigneerd A. Fichtl München, olieverf op linnen, vaas met bloemen 24x30cm. Cond.: G

Ingekleurde gravure
Resultaat: 70 EUR

Jan Gierveld
Resultaat: 70 EUR

Jan Gierveld (Wierden 1935 - 2005), inkt op papier, portret van een vrouw nov. 1957 3553cm. Cond.: G

Lithos
Resultaat: 70 EUR

Drie werken van Jan Hoynck van Papendrecht (Amsterdam 1858 - 1933 Den Haag)., lithografie op papier, huzaren infanterie 25x36cm. en 22x38cm. Cond.: G

Miniatuur schilderij
Resultaat: 70 EUR

P.J. van Os, gravure
Resultaat: 70 EUR

Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), gravure op papier, landschap met koe en schapen (lichte vochtvlekken) 35x25cm. Cond.: G

P.J. van Os, gravure
Resultaat: 70 EUR

Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), gravure op papier, landschap met koeien en schapen (lichte vochtplekken) 32x25cm. Cond.: G

Aquarel, Oudshoorn
Resultaat: 60 EUR

Lalanne, Parijs ets
Resultaat: 60 EUR

Lalanne ca. 1900, ets op papier, "Rue des Marmousets" (Vieux Paris), public par a cadart + F. Chevalier etc 26x18cm. Cond.: G

C. de Visscher
Resultaat: 60 EUR

Cornelis de Visscher fecit 1619-1662, gravure op papier (gravure naar een schilderij van N. Berchem), Berghem Delin 26x18,5cm. Cond.: G

G. Diepeveen, vrouw met vogel
Resultaat: 60 EUR

Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, vrouw met vogel (naar Picasso) 60x80cm. Cond.: G

G. Diepeveen, kubistische voorstelling
Resultaat: 60 EUR

Frans Hogerwaard, ets
Resultaat: 60 EUR

Frans Hogerwaard, handgesigneerd (1882 - 1921 Holland), ets op papier met aquatint, flamingo danseres 43x30cm. Cond.: G

Frans Everbag, ets
Resultaat: 60 EUR

Bloemstilleven
Resultaat: 60 EUR

Schilderij, paard met wagen
Resultaat: 55 EUR

Jan Gierveld
Resultaat: 50 EUR

Jan Gierveld (Wierden 1935 - 2005), houtskool op papier, bosgezicht 1955 43x29cm. Cond.: G

Schilderij, landschap
Resultaat: 50 EUR

C. Hagen 21e eeuw, olieverf op paneel, vossenjacht 30x40cm. Cond.: U

Stanton ca. 1900
Resultaat: 50 EUR

Stanton ca. 1900, lithografie op papier, winterlandschap met schapen 72x53cm. Cond.: G

Miniatuur portret in lijst
Resultaat: 50 EUR

Miniatuurschilderijte geschilderd op antiek ivoor, met antiek ivoren lijstje. Ongesigneerd damesportret 10x9cm. Cond.: G

Schilderij, berglandschap
Resultaat: 50 EUR

Karel H. Sirac 1973, olieverf op paneel, surrealistisch berglandschap 15x10cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 50 EUR

H. van Ginkel
Resultaat: 50 EUR

Peter Halm, gravure
Resultaat: 50 EUR

Peter von Halm (1854 - 1823 Duitsland), gravure op papier, "Quintin VS Metsys Pince bat anno 1512" 20,5x27cm. Cond.: G

G. Diepeveen, man met hoed
Resultaat: 50 EUR

A. Lepere, ets
Resultaat: 50 EUR