Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden 10 dollar 1907 USA
Resultaat: 500 EUR

Gouden 10 dollar 1907 USA ZF/PR

Gouden 50 Francs 1904 A Frankrijk
Resultaat: 500 EUR

Gouden 50 Francs 1904 A Frankrijk PR-

Gouden 50 Francs 1866 B3 Frankrijk
Resultaat: 500 EUR

Gouden 50 Francs 1866 B3 Frankrijk ZF

Gouden 50 Francs 1858 A Frankrijk
Resultaat: 500 EUR

Gouden 50 Francs 1858 A Frankrijk PR-

3 Gulden munt 1821
Resultaat: 600 EUR

Nederlandse 3 Gulden munt uit 1821 Willem I, zonder Michaut onder de hals. ca. 32,5gr. Cond.: ZF-

Kruisdaalder Zeeland 1584
Resultaat: 1.500 EUR

Bourgondische kruisdaalder Zeeland 1584, erg zeldzaam, Cond.: ZF

Groene bewaarmap poststukken
Resultaat: 350 EUR

1 Groen bewaarmap met een groot aantal poststukken waaronder; maximumkaarten, paardenpostzegels op brief, prive post, 130 stuks schepen en scheepspost waaronder klassiek, 50 stuks scheepsbrieven, 60 s...

Gouden 5 FR 1961 Katanga
Resultaat: 425 EUR

Gouden 5 FR 1961 Katanga 900/000 ca. 13.33gr. UNC

Gouden 40 Lire 1813 M Italië
Resultaat: 400 EUR

Gouden 40 Lire 1813 M Italië, Napoleon ZF

2,5G 1840 Willem I
Resultaat: 650 EUR

Munt van 2,5G Nederland uit 1840 Willem I, ca. 25,05gr. Cond.: P-

2x 500 Gulden Nederland
Resultaat: 550 EUR

2 Bankbiljetten; 1x 500 Gulden Nederland 1930 F+ en 1x 1000 Gulden Nederland 1931 F-

Album 400 kaarten Oldenzaal
Resultaat: 1.100 EUR

Album met ca. 400 kaarten Oldenzaal, allen verschillend

Groen map, beter NL
Resultaat: 425 EUR

1 Groene map met vele poststukken waaronder beter Nederland

Zwarte multoband postzegels
Resultaat: 500 EUR

1 Zwarte multoband met een verzameling poststukken met zeepoststempels waaronder PAQUEBOT, scheepstempels etc. ook buitenlands.

Rood album NL
Resultaat: 300 EUR

Verzameling Nederland ongebruikt en postfris in een rood Lindneralbum. Bevat ondermeer Wilhelminaseries Konijnenburg (1940) gedeeltelijk en Harz (1947) compleet postfris. Verder heel veel ongebruikte ...

Verzameling NL & Overzee
Resultaat: 280 EUR

Verzameling Nederland en Overzeese gebiedsdelen gebruikt, ongebruikt en postfris metr ondermeer de eerste twee emissies compleet - met koningn Willem III - (catalogus NvPH no's 1 t/m 6) en verder veel...

Gouden 15 Roebel 1897 Rusland
Resultaat: 425 EUR

Gouden 15 Roebel 1897 Rusland ZF+

Gouden rozenobel z.j. Edward IV England
Resultaat: 550 EUR

Gouden rozenobel zonder jaar Edward IV England ZF

Gouden 40 Francs 1818 W Frankrijk
Resultaat: 400 EUR

Gouden 40 Francs 1818 W Frankrijk ZF/ZF+

Gouden 40 Francs 1811 A Frankrijk
Resultaat: 400 EUR

Gouden 40 Francs 1811 A Frankrijk ZF/ZF+

Gouden 40 Francs 1834 Frankrijk
Resultaat: 400 EUR

Gouden 40 Francs 1834 Frankrijk ZF/ZF+

Gouden 40 Francs 12 A Frankrijk
Resultaat: 385 EUR

Gouden 40 Francs 12 A Frankrijk ZF-

Gouden 40 Francs 13 A Frankrijk
Resultaat: 400 EUR

Gouden 40 Francs 13 A Frankrijk ZF

Album Noodgeld Duitsland A-B
Resultaat: 325 EUR

Album Noodgeld Duitsland A-B ca. 500 stuks en 7 stuks van zijde Bielefeld